Jump to content

Parlament Autumn Online 2011


lich.kgb

Recommended Posts

Kako bi liga protekla u najboljem redu zamolio bih u?esnike da po�tuju slede?a pravila:

1. Ekipe su duzne da se na serveru pojave 10 minuta pre po?etka me?a sa TAGOM i NICKOM kako bi mec sto pre poceo.

2. Ukoliko nekom od igra?a pukne net ili dodje do problema sa PC, stavlja se pauza i ekipa ima 5 minuta da udje zamena ili ukoliko je u mogu?nosti da se vrati igra?. Posle 5 minuta pauza se skida i me? se nastavlja sa 4 igra?a!

3.Zabranjeno je koriscenje say komande. Ekipa sme da koristi samo teamsay ili ukoliko se nalaze na TeamSpeak ili slicnim programima za voice. Svaki say predstavlja opomenu, a sudija posle tre?e opomene ima pravo da prekine igru i dosudi me? protivni?kom timu.

4. Sve texture dozvoljene, sem gledanja na dugo sa texture za kratko.

5. Zabranjeno koriscenje bilo kakvih cheatova ili ostalih nedozvoljenih "pomagala".

6. Pobednica ekipa je duzna da ScreenShotove od smoke runde oka?i na forum u roku od 24h. POV demo ne treba da se ka?i po�to ?e na svim me?evima biti HLTV.

7. Silent Run dozvoljen SAMO NA CTRL!

8. Zabranjeno koriscenje bugova na mapama ( flash bug, silent plant, gledanje dugog ...)

Sistem takmicenja :

Liga je ogranicena na 16 ekipa od prijavljenih 32 . 32 ekipe ce igrati chalenge jednu mapu , nakon cega ce se formirati 4 grupe od 16 ekipa .

Igra se MR15, prvo smoke runda za uzimanje SS gde team leader svake ekipe baca 1 smoke, zatim knife runda gde pobednik bira stranu .

Za svaki mech ce biti obezbedjen HLTV .

U slucaju neresenog rezultata igra se overtime .

Mape koje ce se igrati po grupama su:

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_tuscan

Zreb ce odrediti Parlament TM

Dve najbolje ekipe iz grupa idu dalje u 1/4 finala .Za plasman u grupama prvo se gledaju poeni .Ukoliko su i dalje dve ekipe izjednacene gledace se medjusobni susret.

Pre knife runde postojace i smoke runda u kojoj ce Team Leader svake ekipe baciti 1 smoke. Igraci su duzni, gledajuci u smoke, da prikazu score tablu i snime screenshot kao dokaz. Nakon meca igraci su u obavezi da dostave screenshot ili nekome od sudija ili uploadovanjem na internet i postavljanjem linkova.

1/4 Finala: BO3

1/2 Finala: BO3

Finale: BO3

Liga je 4 Fun .

GL & HF Svim ekipama!

NAPOMENA :

LIGA CE SE ODIGRATI U 3 FAZE .

PRVA FAZA : CE SE IGRATI CHALENGE , ODNOSNO , JEDAN MECH , NAKON CEGA SE ULAZI U GRUPNU FAZU - !

DRUGA FAZA : MECEVI PO GRUPAMA CE TRAJATI CITAV TAJ DAN I NEMOJTE SE PRIJAVLJIVATI AKO NISTE SPREMNI DA BUDETE AKTIVNI TOKOM CITAVOG DANA GRUPNE FAZE TAKMICENJA !

TRECA FAZA : Zavrsnica turnira !

KGB Hosting

kgb-hosting.com

Link to comment
Share on other sites

Liga je ogranicena na 16 ekipa od prijavljenih 32 . 32 ekipe ce igrati chalenge jednu mapu , nakon cega ce se formirati 4 grupe od 16 ekipa .

:D:D:D malo si se zbunio ovde :D:D:D reci mi koje su nagrade ako ih uopste ima?!?!

Gl s ligom ;)

Edited by whatever ' juricM
Link to comment
Share on other sites

glgl zoom.

Hvala malac :)

Liga je 4fun kao i svaka liga . Ali uvek damo nagrade [;)]

Mislim da ce i ovaj put neko da se napije i da prenosi preko radija finale :) Verovatno Srba skambeg i ja :) ( Riise kad se proalkoholishe moze sa nama ekipu [:D] )

Sponzor lige KGB Hosting

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...