Jump to content

Recommended Posts

problem je sto nema centralizovan sajt za sc2 gde posecuju svi sc2 igraci kao sto je bio junk.co.yu za wc3 gde je svako ko je igrao posecivao taj sajt bar jednom dnevno ali i daje po onome sto vidi na listi igraca koji u srbiji igraju sc2 a ja ih znam bar jos 10 van te liste trebalo bi da bude igraca da se za veliki turnir lagano okupi 50ak ljudi kao sto je i u wc3-u bio slucaj

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

problem je sto nema centralizovan sajt za sc2 gde posecuju svi sc2 igraci kao sto je bio junk.co.yu za wc3 gde je svako ko je igrao posecivao taj sajt bar jednom dnevno ali i daje po onome sto vidi na listi igraca koji u srbiji igraju sc2 a ja ih znam bar jos 10 van te liste trebalo bi da bude igraca da se za veliki turnir lagano okupi 50ak ljudi kao sto je i u wc3-u bio slucaj

brate prvi wc3 tft turnir u forumu je imao preko 100 ucesnika

~~

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Pa mozda ce i prvi turnir STARCRAFT 2 EKSPANZIJE imati 100 ucesnika, cekajmo pa cemo videti.

Do tada se racuna samo ako je prvi turnir u WC3 ROC-u imao puno ucesnika.

pa mozda, ja bih voleo. ne znam cemu taj glupi smajli, verovatno mislis da je sc vs wc diskusija ili stagod.

~~

Link to comment
Share on other sites

Stvarno organizujte prvo te turnire za po 300 kinti,mi noob-ovi necemo da bacamo po soma dindzi kad znamo da necemo daleko dogurati..a i ja znam ljude koji bi dosli da pikaju a ne prate nikakve forume.

Brate ko da ces taj od 300 osvojiti na koji god da dodjes(daleko dogurati).Turnir treba da ti sluzi kao motivacija da vidis koliko treba da napredujes da bi bio uzeo neki turnir, na prvih 4-5 turnira na kojje smo isli mi sto ih sad osvojamo nismo napravili ne znam kakve rezultate svi smo mi prosli tu skolu da smo bili iznalupavani samo sto smo mi posle rekli e nece mene tamo neki djole da kida sta je on pametniji od mene seli i navezbali

ne znam svi ti turniri u neko vreme kada sam bas puno igrao su meni bar vise sluzili kao vrste druzenja kao turnir u vaterpolu kad sa isao kao mali a ne kao neka zarada i onako sve pare koje bi i zaradio na njima sa potrosio sa drustvom u gradu isto vece ali danasnja generacija ako nevidi neku korist od toga tj nece zariditi nece ni da se pojavi...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Realno ako Bisti igra niko ni iz GM-a ne moze da osvoji, a kamoli ostali. [:D]

Kao sto rece Vladica turniri su dobri za napredovanje. Em imas podstrek da vezbas za turnir, em na samom turniru dosta toga naucis. Kada sam posle wcg-a seo da igram ladder bio sam bas iznenadjen. Protivnike koji su me do tada mucili od tada dobijam lagano. Zaista mnogo znaci.

Ali najbitnije je zezanje. Dodjes steknes neko novo iskustvo i upoznas neke ljude. [^]

Link to comment
Share on other sites

pa mozda, ja bih voleo. ne znam cemu taj glupi smajli, verovatno mislis da je sc vs wc diskusija ili stagod.

"glupi" smajli je tu za gluposti koje pises.

Prica je bila o tome da je sc2 mlada igra i da su ovo prvi turniri u njoj kod nas na sta si ti dosao sa pricom kako to nema veze jer su prvi wc3 TFT turniri imali po 100 ucesnika. Sad saberi i oduzmi malo mozdanih vijuga, hint: TFT je ekspanzija za wc3.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Evo prijavljeni su malo "skocili" ima ih 15 za sada, prijave primam do cetvrtka uvece , a tada cu znati tacan broj igraca koliko ima i obavesticu vas da li se igra samo u subotu ili samo u nedelju.

A sto se tice tih sc2 turnira, tesko da to moze negde da se pravi kod nas , zato sto u svakoj igraonici moras da platis vreme za te racunare,evo ja cu licno da vama sc2 igracima izadjem u susret i da napravimo 1 sc2 turnir u nekom buducem vremenu ( do kraja godine ) , vi odlucite ovde kako ocete da se igra turnir, koliki ufur da bude itd. a ja cu vam izaci u susret sa free racunarima u KGB-u.

Eto toliko od mene za sada.

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

"glupi" smajli je tu za gluposti koje pises.

Prica je bila o tome da je sc2 mlada igra i da su ovo prvi turniri u njoj kod nas na sta si ti dosao sa pricom kako to nema veze jer su prvi wc3 TFT turniri imali po 100 ucesnika. Sad saberi i oduzmi malo mozdanih vijuga, hint: TFT je ekspanzija za wc3.

Da imas mozdane vijuge razumeo bi moj post. Vladica je napisao da ima mnogo ljudi koji igraju i da sigurno nije problem da se okupi 50 ljudi kao u wc3. U wc3 je 50 ljudi bio prosek. A kad izadje Hots cisto sumnjam da ce biti vise igraca, pre ce biti manje jer je igra skupa podosta. Drugo, pogledaj sc2 srpski ranking ima preko 100 prijavljenih igraca, naletao sam na mnoge i van te liste i sigurno ih ima 30-40 van nje. Ako od svih tih ljudi samo 15 ide na turnir, onda je wc3 scena bila mnogo bolja jer je i u RoCu bilo poprilicno vise ucesnika. I ne kazem wc3>sc i sc2 nego jednostavno je tako. A posto ti ne dolazis na turnire niti ocigledno palis igru ne znam zasto se ukljucujes u temu i zasto te vredjaju ovi postovi. Ne mozes da me ubedis na sc2 igraca ima malo. Samo je poenta sto i gold likovi poput tebe nece da dodju na turnir ako nemaju sanse da ga osvoje, a to je tuzno.

Evo prijavljeni su malo "skocili" ima ih 15 za sada, prijave primam do cetvrtka uvece , a tada cu znati tacan broj igraca koliko ima i obavesticu vas da li se igra samo u subotu ili samo u nedelju.

A sto se tice tih sc2 turnira, tesko da to moze negde da se pravi kod nas , zato sto u svakoj igraonici moras da platis vreme za te racunare,evo ja cu licno da vama sc2 igracima izadjem u susret i da napravimo 1 sc2 turnir u nekom buducem vremenu ( do kraja godine ) , vi odlucite ovde kako ocete da se igra turnir, koliki ufur da bude itd. a ja cu vam izaci u susret sa free racunarima u KGB-u.

Eto toliko od mene za sada.

Po meni je najbolje u subotu da se sve odigra, u ponedeljak imam ispit :))) A jel znas sistem takmicenja i neke mozda jos detalje oko turnira ili ces sve to da napises u cetvrtak?

~~

Link to comment
Share on other sites

Poredite wc3 i sc2 turinre,lol.Koliko igraonica je imalo net kad su roc i tft izasli?Da ne pricamo koliko je ljudi tad imalo net na gajbi.Tad si mogao samo u lanu da igras,a turniri su bili pravi dogadjaj.Sad svi imaju net.Od tih 100 i kusur ljudi,vecina nije iz Bg i okoline.Kontam da je vecini cimanje da dodju na tur u Bg.Zasto vecina iz Bga i okoline nece da dodje,jebi ga,svako ce naci neki ''opravdan'' razlog.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Da imas mozdane vijuge razumeo bi moj post. Vladica je napisao da ima mnogo ljudi koji igraju i da sigurno nije problem da se okupi 50 ljudi kao u wc3. U wc3 je 50 ljudi bio prosek. A kad izadje Hots cisto sumnjam da ce biti vise igraca, pre ce biti manje jer je igra skupa podosta. Drugo, pogledaj sc2 srpski ranking ima preko 100 prijavljenih igraca, naletao sam na mnoge i van te liste i sigurno ih ima 30-40 van nje. Ako od svih tih ljudi samo 15 ide na turnir, onda je wc3 scena bila mnogo bolja jer je i u RoCu bilo poprilicno vise ucesnika. I ne kazem wc3>sc i sc2 nego jednostavno je tako. A posto ti ne dolazis na turnire niti ocigledno palis igru ne znam zasto se ukljucujes u temu i zasto te vredjaju ovi postovi. Ne mozes da me ubedis na sc2 igraca ima malo. Samo je poenta sto i gold likovi poput tebe nece da dodju na turnir ako nemaju sanse da ga osvoje, a to je tuzno.

Po meni je najbolje u subotu da se sve odigra, u ponedeljak imam ispit :))) A jel znas sistem takmicenja i neke mozda jos detalje oko turnira ili ces sve to da napises u cetvrtak?

Aj opet posto ocigledno radis na isparenjima.

Ovo su prvi turniri u sc2 kod nas, a ti to poredis sa prvim turnirima u TFT koji je bio samo nastavak na roc-u u kojem je bilo mnogo mnogo turnira.

U wc3 rocu, posto tft nisam igrao ali verovatno je isto si imao stotine malih turnira pre nego su ljudi poceli da idu na wcgove i sl.

I prvi turniri u doticnom nisu imali prosek 50 ljudi nego dodje 15 ljudi u malim prcvaonicama od igraonica itd itd.

Ja ne dolazim na turnire jer jako neredovno igram pa je i moj skill na bulja nivou, a isto zato ne igram ladder jer necu da me smesta u neke bulja lige kad sam bio u topu diamonda kad je isti bio najaca liga. Igram custom gejmove, a i to neredovno jer nemam vremena.

Ukljucujem se u temu jer bi mi bilo drago da sc2 zazivi, a tvoji postovi vredjaju inteligenciju.

Jedina razlika je sto kad je wc3 poceo i zalaufao se malo, bio je jako cest na monitorima igraonicama kad pogledas. Sad se to razvodnjilo na dote honove i tako to jer je relativno isti profil igraca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mozes da poredis sam pocetak RoC-a i pocetak sc2. Jer je donekle sve to jedna ista RTS scena. Ja vise verujem da je problem neinformisanosti ljudi nego broj igraca ali aj...Drugo, meni bi bilo drago da sc2 premasi wc3 jer nisam zadrt kao ti da branim svoju prvu strategiju koju sam igrao, samo mislim da ce to biti jako tesko jer nije problem sad u kolicini ljudi nego u tome sto svi hoce da osvoje turnir, e tek ako misle da mogu onda i dodju. A to je budalastina. Izgovori kao tipa nemam 1k dinara ili gde cu da spavam su samo nedostatak strasti za igrom i takmicenjem. Na wc3 turnirima su se ljudi snalazili ne vidim sto bi sad bilo drugacije. Daj boze da si u pravu za Hots ali iskreno ja mislim da od toga nema nista i da se nece puno ljudi pojaviti izlaskom expanzije koja ce izaci fazon 2013 kad od ovih sad 120 ljudi bude ostalo 20 aktivnih. wc3 se zalaufao jer nije bio skup kao sc2 sad a i bilo ga je u svakoj skoro igraoni. Slazem se da su retardirana dota i hon i lol sve te mape (ne bih ih nazivao igricama) pokvarile donekle nasu scenu ali to je druga tema.

~~

Link to comment
Share on other sites

A koju ja to prvu strategiju koju sam igrao branim? Dune2? Sta pricas ti?

Kroz maglu sam bio upamtio da si lupetao do jaja na sc podforumu ali nisam bio siguran.

Sustina je da tada niko nije ni imao original wc3 vec se igralo u igraonama na piratima ili na divljim serverima, a ko je imao original na laderu pa su turniri za vecinu bili jedina opcija za takmicenje, a ni tamo nije odma bilo milion ljudi na turnirima. Velike su sanse da se nece isto desiti i sa sc2 jer kao sto rekoh, razlila se scena na online arena igre, a i svi sada igraju na originalima od kuce na laderu i niko ne pravi male turnire na kojima bi se scena razvijala. Wcg nije mesto da se igraci razvijaju vec da se lansiraju.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa mozda ce i prvi turnir STARCRAFT 2 EKSPANZIJE imati 100 ucesnika, cekajmo pa cemo videti.

Do tada se racuna samo ako je prvi turnir u WC3 ROC-u imao puno ucesnika.

A koju ja to prvu strategiju koju sam igrao branim? Dune2? Sta pricas ti?

Kroz maglu sam bio upamtio da si lupetao do jaja na sc podforumu ali nisam bio siguran.

Sustina je da tada niko nije ni imao original wc3 vec se igralo u igraonama na piratima ili na divljim serverima, a ko je imao original na laderu pa su turniri za vecinu bili jedina opcija za takmicenje, a ni tamo nije odma bilo milion ljudi na turnirima. Velike su sanse da se nece isto desiti i sa sc2 jer kao sto rekoh, razlila se scena na online arena igre, a i svi sada igraju na originalima od kuce na laderu i niko ne pravi male turnire na kojima bi se scena razvijala. Wcg nije mesto da se igraci razvijaju vec da se lansiraju.

ko je ovde lud? ja ne kazem da ne bih voleo da se to desi samo da nije realno sto ocigledno i ti mislis samo onda ne znam cemu toliki napadi.i da na to utice to sto sc2 nema LAN i sto je original igra 60E, i to sam napisao.To sto sam rekao da sumnjam da ce sc2 premasiti wc3 u broju igraca ne znaci da kazem da je igra oblja ili sta vec.Verovatno zato sto iz sc1 niko ne igra aktivno.

~~

Link to comment
Share on other sites

Poslatih prijava 15 na mail, a to su sl.ljudi :

1.Aca

2.Sharky

3.Beastyg ( postoji mogucnost da nece doci na qualy )

4.Vrhunski

5.vasenego

6.ZeroX

7.Shmi

8.TheMist

9.XelNaga

10.Fluoxetine

11.VladoicA

12.Zorba

13.Poxon

14.FooFighter

15.snerror

Ako jos neko bude zeleo da se prijavi moze do nedelje,u nedelju ce se odigrati turnir sa pocetkom u 10:00

Sistem takmicenja,mape itd. odredicemo svi zajedno u nedelju u 10:00

Eto :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...