Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlucio sam da za DH ufur bude 1k din :), mislim da je to fer i posteno

Prijave mozete da saljete na : sc2@kgb-hq.com

Ime/prezime / nick

Uplate cete moci da date na licu mesta ili da uplatite na racun, kako vam je volja.

Uzivajte :)

Super! [:)]

Zna li se u koliko sati pocinje? Koji je sistem takmicenja, da li se igra u nedelju i ako se igra dokle neko treba da dodje da bi igrao u nedelju (polufinale, cetvrtfinale itd)?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno da vam kazem razocarao sam se u prijave ...kukate ovde po ruru kako nema sc2 turnira, kako niko ne gleda starcrafter igrace itd..9 vas se prijavilo za turnir ...sramota ... stavio sam bre 1000 dinara UFUR .. nisam stavio 100 eura ..to je par paklica cigara ko je pusac, ili ne znam ti ni ja sta ..i vi posle kazete "CS CS igraci samo se za CS prave turniri ..." a vas 9 se prijavilo za DREAMHACK, najveci svetski turnir koji je vec ii od WCG-a ..znaci stvarno nemam komentar ...verujte mi da nemam vise zelju da se cimam za sc2 ...kad se meni prijavi 9 ljudi za ovakav svetski turnir? Pa to onda znaci da mogu da racunam na 5 igraca ako budem pravio neki turnir 4fun ili tako nesto ...zapitajte se svi sta pisete po ruru, pljujete kanterashe .. kako ovo kako ono .. a njih 200 se prijavilo ...40 ekipa ...a vas samo 9 ...razocaran sam majke mi moje ...ja se cimam za VAS znaci ne za MENE ..i prijavi se samo vas 9 ...alal vera ...no comment ..

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

sakale moras da imas na umu da ce sigurno dosta njih doci direktno na turnir bez da su videli da treba da se salje mail npr. ja sam tek pre par dana poslao a sve kao sutra cu :) ako stvarno ne bude bilo ljudi na sam dan turnira onda ni ja ne znam sta da ti kazem jer cu i ja biti malo zatecen.

~~

Link to comment
Share on other sites

SC2 je nova igra, treba vremena da se razvije srpska scena. Sumnjam da je bilo 40 ekipa za CS prve godine kad je izasao ili 40 igraca kad je izasao WC3 ROC. Ja sam vise nego zahvalan za DH kvalifikacije, kao i za SEC/IeSF. Drago mi je da se neko cima za domacu scenu i veruj mi da nije uzalud. Kontam da dosta njih nece da se prijavi jer vide da nema mnogo igraca ili ih mrzi da se cimaju ako nisu iz bg-a, a kad bi se svi ti prijavili bilo bi nas bar 30-ak sto je dovoljno za lep turnir :)

Link to comment
Share on other sites

Pa cs kad se pojavio kod nas ( 1998 ) poceli su odma turniri da se igraju, i bilo je 3vs3 ... kasnije su vec poceli veci turniri i bilo je po 15tak ekipa ..a sc2 je nastavak sc1 .. tako da ono .. fakticki to nije NOVA igra .. nego je stara :) , ali opet ..znas sve to cimanje brate , cimas se za ljude da im napravis nesto organizujes ..a oni ne mogu da se iscimaju 1 u godinu dana za ovakav turnir ..tako da sam stvarno razocaran ...

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Bice jos prijava u toku nedelje sigurno. Iskreno bi se zacudio da bude manje nego na wcg-u.

Ne razumem zasto se samo mali broj ljudi prijavljuje. Ono sto moram da primetim je da se i na wcg-u, a i ovde sigurno, skoro niko ispod mid mastera nije prijavio!

Razumem da ljudi nemaju para da dolaze iz unutrasnjosti, ali siguran sam da nas ima bar 50-tak u BG-u! Cuo sam od nekih ljudi da ne zeli da igraju "jer ce svi da ih operu".

Da manje ljudi tako razmislja bilo bi mnogo vise slabijih igraca koji bi mogli ako nista drugo medjusobno da se bore. Ali na ovakvim turnirima nije necuveno da se pobedjuju i daleko jaci igraci.

Ali pre svega treba doci da se zezamo, upoznamo nove ljude, osetimo kako je igrati neki live turnir i doprinesemo samom turniru i sc sceni u Srbiji!

Edited by XelNaga
Link to comment
Share on other sites

Iskreno da vam kazem razocarao sam se u prijave ...kukate ovde po ruru kako nema sc2 turnira, kako niko ne gleda starcrafter igrace itd..9 vas se prijavilo za turnir ...sramota ... stavio sam bre 1000 dinara UFUR .. nisam stavio 100 eura ..to je par paklica cigara ko je pusac, ili ne znam ti ni ja sta ..i vi posle kazete "CS CS igraci samo se za CS prave turniri ..." a vas 9 se prijavilo za DREAMHACK, najveci svetski turnir koji je vec ii od WCG-a ..znaci stvarno nemam komentar ...verujte mi da nemam vise zelju da se cimam za sc2 ...kad se meni prijavi 9 ljudi za ovakav svetski turnir? Pa to onda znaci da mogu da racunam na 5 igraca ako budem pravio neki turnir 4fun ili tako nesto ...zapitajte se svi sta pisete po ruru, pljujete kanterashe .. kako ovo kako ono .. a njih 200 se prijavilo ...40 ekipa ...a vas samo 9 ...razocaran sam majke mi moje ...ja se cimam za VAS znaci ne za MENE ..i prijavi se samo vas 9 ...alal vera ...no comment ..

U podpunosti se slazem sa covekom stvarno sramota ima na sc2 forumu registrovano da nas 200 igra sc2 na b netu a ne moze 1/4 da dodje na lan stvarno sramota

moze samo 2 pitanja

1. ko osvoji ove qualy ide na dream hack u svedsku jel tako?

2. oce li se molim te znati oce se sc igrati jedan ili dva dana da znaju ljudi sastrane da planiraju da spavaju negde i to posto mi se nedaje 70e za gorivo 2 puta do bg-a i nazad :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Iskreno da vam kazem razocarao sam se u prijave ...kukate ovde po ruru kako nema sc2 turnira, kako niko ne gleda starcrafter igrace itd..9 vas se prijavilo za turnir ...sramota ... stavio sam bre 1000 dinara UFUR .. nisam stavio 100 eura ..to je par paklica cigara ko je pusac, ili ne znam ti ni ja sta ..i vi posle kazete "CS CS igraci samo se za CS prave turniri ..." a vas 9 se prijavilo za DREAMHACK, najveci svetski turnir koji je vec ii od WCG-a ..znaci stvarno nemam komentar ...verujte mi da nemam vise zelju da se cimam za sc2 ...kad se meni prijavi 9 ljudi za ovakav svetski turnir? Pa to onda znaci da mogu da racunam na 5 igraca ako budem pravio neki turnir 4fun ili tako nesto ...zapitajte se svi sta pisete po ruru, pljujete kanterashe .. kako ovo kako ono .. a njih 200 se prijavilo ...40 ekipa ...a vas samo 9 ...razocaran sam majke mi moje ...ja se cimam za VAS znaci ne za MENE ..i prijavi se samo vas 9 ...alal vera ...no comment ..

U pravu si brate, najbolje je da ne bude sc2 na drimhacku kad ce da dodje samo troje ljudi na kraju.

Umesto toga, daj mi svake subote u mesecu deset kompova u KGB-u i napravicu turnir sa ufurom od 300 dinara. Nakon 4 turnira ces imati uvid u to dal ima ili nema scene kod nas. Ako bude lljudi, organizuj drimhacke, eswce- i wcg-e. Ako ne bude nikom nista, nek se bisti i ostali krljaju u online eventima. Svi ce biti srecni i zadovoljni i nece vise biti potrebe da iko pljuje ikoga. Mozda zbucim bezobrazno, ali veruj mi to je jedini nacin gde ces moci da budes siguran da li ljudi zaista igraju ovu igru. Logikom stvari ako neko nije siguran u sebe, nece doci na veliki tunir. Ako napravimo uvertiru pred veliki turnir kroz manje turnire, vise ce ljudi biti zainteresovano da ucestvuje u njemu. Isto tako, rur nije alfa i omega sc2 scene, mozda je bio za bw, ali ljudi koji su igrali bw sad imaju 30 godina i nemaju zelju (niti vremena) da se krljaju po turnirima. Znaci, ako se pravi veci turnir, rasiri info na vise mesta a ne samo po ruru. Jbg, svaka cast za trud ali zaista ako se prijavilo manje od deset ljudi za sad, nemoj da se cimas i trosis energiju. Stavi da ce minimum prijavljenih biti 16 do tog i tog datuma, ako se do tad ne prijavi toliko ljudi, nece biti turnira i to je to.. gg no re

Link to comment
Share on other sites

meni je previse glupo da se prijavim i da sedim tamo i placem kolko failujem ;/ previse sam samokriticna,recimo...jbg,nisam kompetitivna i guess...ali 9 ljudi i meni zvuci bas malo :S jel ima neko ideju kako da se prosiri prica za turnir?kako da se ljudi zainteresuju...a mist,ti turniri za 300 kinti zvuce kao super ideja,ali opet,mora nekako da se obaveste ljudi..rur i blizz.rs nisu dovoljni ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...