Jump to content

TURNIR U NS


fatcat

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj pokusacu da skupim vize:) koliko je ucesce itd? viktor kaze jedno, jpt drugo O_O

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

np, mogao si staviti i onaj time rule i detaljno ga objasniti, al' dobro to mozemo i uzivo objasniti.

ostaje ti jos da satnicu lepo napravis, sad ne znam da li ces da se grupe igraju paralelno ili prvo jedan pa druga. Kako god, bitno je da ustimas ljudima koji dolaze iz daleka i koji zavise od buseva/vozova, da igraju kasnije ako ne mogu da stignu.

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisi razumeo, gubitnik viner finala ide u luzer finale, tu ako pobedi ide u veliko finale gde ga ceka pobednik viner finala i igra se bo3 s' tim da pobednik viner finala ima 1-0. Jos da napomenem da, ako bude vremena, viner i luzer finale mogu da se igraju bo3 isto.

Mana single eliminacije je sledeca :

neka imaju 4 tima : A, B, C, D

Polufinale je sledece A vs B i C vs D

A i C pobede i igraju finale i pobedi A

B i D izgube i igraju za 3.mesto i pobedi B

Kad pogledas C i B imaju isti ucinak (izgubljenu od A i pobedu nad D) samo sto je C drugo mesto, a B trece, a da pri tom nisu medjusobno igrali. U viner luzer sistemu ce taj C kad izgubi u winer finalu igrati luzer finale vs B. I to je po meni malo izbalansiranije. Msm desi ti se da izgubis nestecno u grupi i budes drugi i naletis u polufinalu na tako neku "gloriju" i dzaba ti i bo7 da se igra dobice te 4-0 i onda mozes samo da se boris za trece mesto. Ako je viner luzer izgubis jednu od njih, al imas sanse da odigras i protiv ostale 2 ekipe i ako dobijes obe imaces min drugo mesto.

Msm setite se proslog tura u nsu, sastaju se 25cm(mix) i Annie(mix) u cetvrtfinalu koje je bo1 i 25cm izgubi i ispadnu sa turnira. Posle se ispostavi da su najveci otpor pruzili (najteza partija koju je Annie dobio, po meni), a ne mora da znaci da ne bi dobili neke od preostale 3 ekipe.

I da tu se bas desilo ono sto sam gore naveo sa A,B,C i D. Annie je dobio cShark i ChW, i cShark i ChW su dobili Viktora, al' je ChW bio drugi, cShark treci. Isti ucinak, bez odigranog medjusobnog duela, razlicite pozicije.

Po meni je bolji taj viner luzer sistem, al' kako god da se igra u Kosutin farm ne sumnjam, a ako i izgubim imam Maxu u ekipi pa cu da se derem JEBI MAXU, tako da, sto se mene tice, kako god da okrenes dobro je :DD

Link to comment
Share on other sites

Jovo lepo si nasminkao prvi post, svaka cast i da za miseve se slazem. Mada u igraonici imaju emiksi i jos neki bolji misevi, pa ono zalozis licnu za mis, al nema neki veliki broj i pitanje da li ce dati gazda te miseve za tur da svi uzimaju. Tako da moj savet je da ponesete svog misa :D

Btw Mezme evo ti momci iz Sremskih Karlovaca, pa napravite neki mix ako hocete :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...