Jump to content

TURNIR U NS


fatcat

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ekipe:

1. Toxijeva deca (novi decerto)

2. Del i drugari (cshark)

3. bans

4. karlovci

5. subotica

6. DVADESET I PET SANTIMETARA

7. 4gl

8. Ctb (malina okuplja druzinu)

9. Vranje (bez maxe ali napaljeni jos vise)

10. Viktorovi seljani (ovce u stalu i pravac igraona)

11. VremeJeNovac +4

12. ZR gangbang

Ovo je od prilike ekipe za sad koje su rekle da ce doci, ako sam nekoga zaboravio ili ako ce neko da otkaze neka se javi.

Btw, turnir je 5. novembra, jer tako skoro svima odgovara

Edited by JovaTAJD

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Samo da vam se javim, da ce Bog dote ipak doci na ovaj vas turnir. Samo se nadam da ovog puta necu dati svoje pare Viktoru[Cp6uja.Buktop]. Realno, da sam znao da je takva situacija, dao bih mu pare pre turnira i otisao kuci. Ionako sam oskrnavio ispit iz Matematike zbog dote da bi na kraju morao da pozajmljujem pare za kartu nazad do Zrenjanina? :tf:

Uglavnom: Nadam se da ce turnir biti negde posle 29-tog, jer ja 29-tog ne mogu NIKAKO da igram, jer imam puno obaveza bas tog dana.

Pozdrav svima,

999

Edit1: Video sam da je turnir pomeren za 5 novembar. Vidimo se onda definitivno!

Edited by PHANTASM__
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku sam rekao da nece biti nagrada, vec ucesce 500 i stampamo majce. Posto su svi bili neozbiljni, otpalo je to sa majcama i palo ucesce na 300 dinara (200 igraonici i 100 meni za sve troskove i oduzeto vreme koje sam imao dok sam se drkao da okupim sve vas indijance). I ostalo je to da nema nagrada jer je poenta bila da dodju sve otprilike jednake ekipe i da se igra iz sprdnje. A pristup vas zrenjaninaca kada ste trebali da date pare za ucesce je bio "Ej, pa ako smo ispali sto bi sada placali ucesce". Posle toga vam ne treba dati bukvalno nista (sem samara), cisto zbog vaseg bezobrazluka. A da, sigurno si racunao da ces osvojiti tur i pare i da se tako vracas kuci... nekom drugom te price pricaj.

Link to comment
Share on other sites

Na pocetku sam rekao da nece biti nagrada, vec ucesce 500 i stampamo majce. Posto su svi bili neozbiljni, otpalo je to sa majcama i palo ucesce na 300 dinara (200 igraonici i 100 meni za sve troskove i oduzeto vreme koje sam imao dok sam se drkao da okupim sve vas indijance). I ostalo je to da nema nagrada jer je poenta bila da dodju sve otprilike jednake ekipe i da se igra iz sprdnje. A pristup vas zrenjaninaca kada ste trebali da date pare za ucesce je bio "Ej, pa ako smo ispali sto bi sada placali ucesce". Posle toga vam ne treba dati bukvalno nista (sem samara), cisto zbog vaseg bezobrazluka. A da, sigurno si racunao da ces osvojiti tur i pare i da se tako vracas kuci... nekom drugom te price pricaj.

- Dobri cevapi na kraju :D -.-'

Link to comment
Share on other sites

Na pocetku sam rekao da nece biti nagrada, vec ucesce 500 i stampamo majce. Posto su svi bili neozbiljni, otpalo je to sa majcama i palo ucesce na 300 dinara (200 igraonici i 100 meni za sve troskove i oduzeto vreme koje sam imao dok sam se drkao da okupim sve vas indijance). I ostalo je to da nema nagrada jer je poenta bila da dodju sve otprilike jednake ekipe i da se igra iz sprdnje. A pristup vas zrenjaninaca kada ste trebali da date pare za ucesce je bio "Ej, pa ako smo ispali sto bi sada placali ucesce". Posle toga vam ne treba dati bukvalno nista (sem samara), cisto zbog vaseg bezobrazluka. A da, sigurno si racunao da ces osvojiti tur i pare i da se tako vracas kuci... nekom drugom te price pricaj.

- Dobri cevapi na kraju :D -.-'

Link to comment
Share on other sites

- Dobri cevapi na kraju :D -.-'

1. Cevapa nije bilo

2. Majica nije bilo

3. Ja sam dao pare, i nisam se bunio - to sto se vec tad pricalo[u polufinalu] da nece biti nagrada, pa su neki iz Zrenjanina bili malo od 'odustanka'.. To je sasvim normalno, jer samo momenat: Ako se dobro secam, bilo je navedeno u opisu turnira na pocetku kada si napravio grupu na facebook-u da ce biti i odredjenih 'robnih nagrada', da i ne navodim bilo sta drugo, tako da Viktore kada sledeci put budes organizovao turnir, bar napisi u opisu turnira: UZECU JA SVE PARE, NE MORATE VI UCESNICI NISTA DA SE BRINETE, SAMO DODJITE I OSTAVITE MI KES, A IGRAJTE FOR FUN, a ne da naseres tamo nesto da se eto... neki od nas 'popale' i da igraju na kraju za nista, sto stvarno nema smisla.

Sto se tice osvajanja prvog mesta: Naravno da bismo osvojili prvo mesto. Cak i kad ne bismo osvojili prvo mesto, to prvo mesto bi pripalo momcima koji su taj turnir mozda i zasluzili da osvoje. Pozdrav za Karlovce i Navi`Mitu, kao i Sigmu! :)

Ono sto je sigurno jeste to da ja necu igrati vise tako te turnire koji se organizuju od strane tebe.

Takodje, da kazem da ipak necu biti u stanju da igram na ovom turniru sto ga Jovan organizuje sad 5-og novembra. Imam nekih drugih obaveza. GL Zrenjanincima ako uopste budu igrali, kao i ostalim ekipama.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...