Jump to content

TURNIR U NS


fatcat

Recommended Posts

Datum: 5. Novembar 2011.

Mesto: Catacomb, Novi Sad

Uplata: 3000 (na ruke na dan turnira)

Sistem takmicenja:

Grupe 2x6 ili 2x7 bo1 u grupama, top 2 iz grupa prolaze dalje. Ako neke ekipe budu izjednacene gledace se vremena pobedjenih i izgubljenih partija izmedju tih ekipa koje su izjednacene.

Na primer: Ako su ekipe A, B i C izjednacene, i na primer ekipa A je pobedila B za 35 min a izgubila od C za 40 onda se njima racuna 35-40=-5. Ako je B izgubila od A za 35 a pobedila C za 40 onda se njima racuna 40-35=5. I ekipa C pobedi A za 40 a izgubi od B za 40 onda je 40-40=0 i u ovom slucaju prolazi ekipa A jer je pobedila za najkrace vreme a izgubila za najduze. Ako nekome i dalje nije jasan sistem objasnicu im na licu mesta sve.

Posle grupa sledi double elimination sistem (ko ne zna evo sve objasnjeno: http://en.wikipedia.org/wiki/Double-elimination_tournament) bo1 sa 4 ekipe sto znaci winner loser (svako ima prava na 1 gresku).

Razlog zbog kog ce se igrati ovako je taj da ce svi odigrati minimum 5-6 dota u grupi (jer realno nije fer da neko ode kuci posle 2 dote) a posle toga double elimination ce trajati najkrace a i potpuno je realan i fer prema svima.

Niko ne zeli da se finale igra u 5 ujutru kao na nekim od proslih turnira. Potrudicemo se da sve bude organizovano kako se ne bi gubilo vreme pa da se turnir zavrsi u dogledno vreme.

Ako neko ima bolji sistem ili neki predlog spreman sam da ga usvojim :)

Sto se tice satnice okacicu je u cetvrtak/petak najkasnije. Uglavnom, lokalne ekipe i tipa one iz ns-a, bg-a i te blize ce igrati ujutru od 10 pa nadalje dok oni koji su najdalje igraju popodne kako bi mogli da imaju vremena da stignu do NS-a lepo.

I videcu sa kosutom da namesti strim na plazmi u odvojenoj sobi kao prosli put da ne bi bila guzva oko igraca nego da svi mogu lepo da sede i gledaju na jednom mestu. Ko je bio prosli put zna o cemu pricam :)

Ekipe:

1. Del i drugari (cshark)

2. bans

3. karlovci

4. subotica

5. DVADESET I PET SANTIMETARA

6. Ctb (malina okuplja druzinu)

7. Iwketovi tigrovi

8. Viktorovi seljani (ovce u stalu i pravac igraona)

9. VremeJeNovac +4

10. Mips Herceg-Novi

11. Jagodina

12. Cvele i dotasi u pokusaju (CID)

GRUPE:

Grupa A:

1. 25cm

2. Ctb

3. VremeJeNovac + Acid + 3

4. subotica

5. Iwketovi tigrovi

Grupa B:

1. Cvele i dotasi u pokusaju

2. bans

3. Viktorovi seljani

4. Mips Hereg-Novi

5. Jagodina

PRVA GRUPA POCINJE U 10:00 A DRUGA U 16:00.

Tako da ono, nemojte da kasnite da bi se sve lepo odigralo na vreme.

Pitanja meni u pm ili na mircu #25cm.dota ili na 0642446493

Edited by JovaTAJD

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad sam pricao sa Jovom, posto mi je bilo cudno da nista ne pise, fora je sto grbave sponzore neke za ESWC cimaju se oko toga i Jova ne moze da otvori rur ne znam zasto, pa evo citiracu ga sad <Decerto|leJPT> najverovatnije ce biti datum 5. novembar ili mozda nedelju dana kasnije zbog sponzora koje smo nabavili, ali turnira ce biti 100% jer vec imamo oko 8 ekipa i bice otvoren fond za dobrotvornu pomoc propalim gejmerima (ktorvi), full info ce biti postovan za 2 dana.

Link to comment
Share on other sites

kao sto sam rekao Jovi vec par puta, evo i ovde cu da napisem...

Mojoj ekipi skoro da nikako ne odgovara ta "sledeca nedelja" posle 5. jer 13. ujutru su ispiti pa jedino ako ce turnir da se sigurno zavrsi do 10 uvece da stignemo na voz i da se vratimo do Bg-a pa ujutru na ispite -_- . Znaci ako ne bude 5. novembar (sto je opet bezveze jer onda eu4ia nece moci da dodje) navijam za to da bude kao sto je prvobitno objavljeno 29. oktobar.

Ceka se full info...

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

EVO ME LJUDI

E sad, datum moze da bude 5. novembar ili nedelju-dve kasnije (molim vas da napisete ovde lepo kad vam odgovara da vidimo da moze sto vise ekipa da prisustvuje).

Uplate ostaju 3000, igra se u katakombi, 20 kompova na kojima se igra svaki dan lan i dota liga tako da nema potrebe da vam ja sad kao postujem tacno sta je sadrzano u kucistu kad vec sve provereno radi.

Savetujem vam da nosite svoje miseve jer su neki od ovih katastrofa (da cak i taj vas kuci sto je skrnav nije skrnaviji od ovoga).

Molim ljude da mi prijave ekipe pocev od sad da mozemo da znamo ko dolazi a ko ne, moze ovde na ruru, moze na mob (0642446493), na mircu, bilo gde.

Bitno je samo da nadjemo datum koji svima odgovara i gotova stvar :)

Turnira ce biti 100% jer mi je vec reklo jedno 8 ekipa da mogu 100% 5. novembra ili nedelju dana kasnije tako da ono, opusteno.

Edited by JovaTAJD

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...