Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT Volume 2.


owned

Recommended Posts

Društvo,

Moderatori su tu da sprovode neka pravila foruma koje su definisali administratori i koja su takva kakva su iz ovog ili onog razloga. Da li bi trebalo da ukinemo ograničenje veličine avatara, možda, ali možda i ne. Šta ako bismo svi stavili avatar od po 1-2MB, i onda otvaranje jedne stranice foruma traje čitavu večnost? Sve u svemu, to nije sada ni bitno, bitno je da kada moderator lepo zamoli da se nešto uradi jer nije u skladu sa forumom, vi to i uradite, a ne spuštate ga u fazonu "e baš me briga, ja ovako hoću". On možda ne može da vas suspenduje ili banuje (bilo koji moderator) ali može lako da zamoli nekog admina da to i uradi, što će ovaj i uraditi.

Takođe, sistem važi i u obrnutom smeru, da pomenem i to. Ako primetite da se neko od moderatora ponaša nedolično, onda možete skrenuti pažnju adminu da proveri o čemu se radi i vidi da li je to zaista tako (brisanje postova bez razloga, warnovanje bez razloga itd).

Stoga, uklonite avatare koji nisu po pravilima jer ako to radi admin uz to obično ide i suspenzija.

Kao prvo ja uopste nisam znao da je on moderator,kao drugo sliku sam nasao na furumu i stavio sam je,kao trece nije ovo topic za to.Sklonio sam i to je to :)

Ma kakav all day, all night. U nas se to kaže po vazdan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...