Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

ma da ddos,ali kako to da su juce stare oblasti radile korektno,a wod oblasti prsle skroz.Cak i u SMV l,u isto vreme,nekome radi ok a nekom ni da mrdne,pricam o 2 razlicita quest huba.

 

da li ti uopste razumes kako DDoS funkcionise? ukoliko ne razumes, ne bi trebalo previse da pricas i flejmujes vec da se raspitas kako rade ddos napadi i kako je moguce da sve osim woda radi. 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo fina ekspanzija do sada. Prica je gotivna, a i generalno nije skroz linearno kretanje kroz zone. Bonus objectives su brdo expa dok god nema puno ljudi da kampuju mobs. Garrison je za sada ok, mada kapiram da postaje gotivnije sto je vise zgrada. Dodao sam sinoc onaj inn pa mi daju posetioci kvestove za dungeone :)

 

Definitivno ne zurim nigde, 93. level a tek zavrsavam shadowmoon. Mozda cak i iskljucim onaj exp gain da mogu lepo da prodjem kroz sve zone.

 

Samo vise da srede one queues....

Link to comment
Share on other sites

Mnogo fina ekspanzija do sada. Prica je gotivna, a i generalno nije skroz linearno kretanje kroz zone. Bonus objectives su brdo expa dok god nema puno ljudi da kampuju mobs. Garrison je za sada ok, mada kapiram da postaje gotivnije sto je vise zgrada. Dodao sam sinoc onaj inn pa mi daju posetioci kvestove za dungeone :)

 

Definitivno ne zurim nigde, 93. level a tek zavrsavam shadowmoon. Mozda cak i iskljucim onaj exp gain da mogu lepo da prodjem kroz sve zone.

 

Samo vise da srede one queues....

 

Ujutru nema que, ja ulazim oko 8-9 sati. Ali preko dana je problem, ako izadjem nema vracanja.

 

EDIT: 

    najjaci je. Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi, sad kad se slegla prasina kakvi su vam utisci o ovoj expanziji, ukratko? Zadnji put sam igrao na pocetku pandi, kupio expanziju, uzeo levele i kad mi isteklo 60 dana batalio...u medjuvremenu svi s kojima sam igrao su kvitovali, guild mi se raspao, tako da ne znam nikog ko trenutno igra da bih ga pitao, a nesto me minula zelja, razmisljam se da uzmem WoD, da izlevelujem ako nista drugo, dosla zima mora se naci neka zanimacija :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...