Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Posle patcha je nerfovan fight, drugar pre patcha nije mogao da ga spusti ispod 50% a posle patcha ga ubio iz treceg pokusaja, on je negde na 525 ilvl. Na mom locku sam isto pizdeo sto nisam mogao da ga ubijem, stalno sam umirao nesto tipa 5-10% pa sam jednostavno otisao par raids, vratio se sa boljim gearom i ubio ga iz prve, to je bilo pre patcha. Sto si tice fel huntera trebao si drzis hellfire na portalu da bi napadali tebe i da stavis pit lorda iza stubova da bi bio LOS sa njima da ne bi mogli da dispell enslave. U svakom slucaju svaka cast na trudu, sa obzirom na tvoj item level verujem da je bio pakao, jedino steta sto nisi uradio pre patcha jer bi dobio i title, quest je stvarno dobar i trebalo bi da ubace vise takvih stvari. gz za green fire! [:)]

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Heh imao sam ja ROF na portalu, ali fazon je bio sto kad dotrce do mene krecu da okrecu dok se pozicioniraju, bez obzira da li sam se kretao ili ne. A cim krenu da se okrecu skinu mi enslave. A pit lorda sam ja sklanjao, samo nisam mogao na dugo jer mi je trebao da interruptuje Cataclysm kod bossa.

 

Inace dobio sam titulu. Titula nestaje tek kad izadje WoD, zato sam se i cimao da odradim do tada :)

 

Hvala za gz :)

Link to comment
Share on other sites

Heh imao sam ja ROF na portalu, ali fazon je bio sto kad dotrce do mene krecu da okrecu dok se pozicioniraju, bez obzira da li sam se kretao ili ne. A cim krenu da se okrecu skinu mi enslave. A pit lorda sam ja sklanjao, samo nisam mogao na dugo jer mi je trebao da interruptuje Cataclysm kod bossa.

 

Inace dobio sam titulu. Titula nestaje tek kad izadje WoD, zato sam se i cimao da odradim do tada :)

 

Hvala za gz :)

Za felhuntere sam uvek cuvao embere (posto sam igrao kao destro) pa bih stavio havoc na jednog i cast na drugog chaos bolt, treceg sam morao sa fel fire da ubijem, inace ja sam trcao do njih da ne bi derpovali mnogo :P

Nisam znao da i dalje moze da se uzme title, double gz! : D

  • Upvote (+1) 1

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi objasni zasto Kungen nosi t3? : )

 

Nisam igrao od TBC,ali sam za svaku ekspanziju uzimao trial i levelovao pa nisam upucen kako stvari stoje.Boze,na sta li sad lici wow.

Transmog, To su dodali u kataklizmi. Uzmes te stare setove i odes do npc-a za transmog i samo ti promeni izgled postojecih itema

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...