Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Ako ne volis sub rogue-a, a volis combat, moj savet ti je: reroll u warriora. :)

Ne pokusavam da te prozivam, samo ako ti se ne svidja najveci adut rogue-a, a to je stealth i gomilu CC-ova, bolje da igras neku drugu klasu.

E i ovo je vrlo tacno x) ... ja sam probao roga prvi put u zivotu na piratu nekom juce x) ,kao sto sam i zamisljao x) lepo je dok drugi neko igra ali mene ne privlaci :P

Link to comment
Share on other sites

Ako ne volis sub rogue-a, a volis combat, moj savet ti je: reroll u warriora. :)

Ne pokusavam da te prozivam, samo ako ti se ne svidja najveci adut rogue-a, a to je stealth i gomilu CC-ova, bolje da igras neku drugu klasu.

Pa stoji to, ali vise volim da tankujem na warrioru nego PVP. Rogue mi je gotivan zbog stealtha i tog nekog stalking fazona. Ja znam da je sub mnogo bitniji u grupnom PVPu, ali kao solo mi ne prija.

Link to comment
Share on other sites

Sub je , po meni , jedan od najboljih specova u igrici trenutno . Pogotovo za solo pvp . To sto ima 3 rogue-a preko 2300 nemoj te brine , nije do rogue-a :P Veruj mi igraj sub malo sto se kaze na silu , zavoleces spec posle par dana . Ja se capujem sa boomkinom u 2v2 , i iskreno mislim da je uz mag/rog najbolji setup u 2v2 . Nemoj bezveze da igras muti/combat , smorices se kad te bude ownovo svaki sub rogue koji zna sta radi :) 

  • Upvote (+1) 1

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

lol dobar je Jon Stewart :)

 

Mada u sustini ne kapiram sto su se sad svi shokirali time? Pa i policija spijunira na IRCu i u igrama kad hvataju pedofile. Nije sad da je NSA uhakovala u servere pa vuku logove. Nije brate nego agent John Smith se uloguje na orka i slusa chat po Org-u. Meni je to sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim nista timsko kod warriora . Rogue u rmd/rmp je team player gde mora da se pravi setup kod svakog killa ( pa makar i cuveni rogue/mage opener )  , i gde moras da razmisljas pre nego sto stisnes dugmic . Kod warriora nema razmisljanja , mala je razlika izmedju 2400 random warriora i Trille-a rank 1 warriora ili bilo kog glad range warra . Obojica rade apsolutno isto , stim sto Trille u ovom slucaju igra sa boljim igracima . Sa druge strane ogromna je razlika izmedju 2200 rogue-a i bilo kog rank 1 rogue-a , pa cak i 2400 rogue-a . Meni je jako zao sto rogue community nema mnogo dobrih streamova na twitchu . Ima Nomanz/Pikaboo/Rizzy , i to je to , Woundmana ne racunam jer se decko sprda kao combat na 2000 rejtinga i ne zanima ga da igra ''ozbiljno '' . Vidim da Mirox jednom u 2 meseca izbaci klip na youtube-u i to je to . Sorry za wall of text :-)

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam toliko, poceo sam da igram PvP prije godinu dana. Ali mislim da rouge zahtijeva veci skill od warra kao sto si ti rekao, zato sam spomenuo warra kao bolju opciju. Nisam igrao sa dosta rougeova u 3s,tako da ne mogu da pricam puno, ali cini mi se da warrov MSR i SR moze da promijenio stvar cijelog gamea, naravno ako ga dobro baci. 

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Pa posto se prica da ce gladiator biti 2300 ove sezone, pogledao sam ladder i sortirao po filterima oba DK-a i Ret-a i brojao koliko ih ima iznad 2300 - cifra kaze 7 retri paladina, a dk-a bogami ima 30 ravno. Tako da ne znam kako to da je DK ne igriva klasa, mozda nije u vrhu ali ovih 30 ljudi definitivno dokazuju da moze da se igra ako si skilija, ispravite me ako gresim?

 

Edit: http://eu.battle.net/wow/en/pvp/leaderboards/3v3

 

Edit2: Capma mozda igras neki setup koji ne radi? Koliko sam izvalio ove sezone setup je najbitniji.

Edited by Souldrinkah
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne igram uopste . 2300-2400 trenutno je poprilicno lako trenutno cak i kao dk zbog ladder merga.

to naravno ne menja cinjenicu da je dk neigriva klasa i da je igra totalno sranje

 

Sinoc sam pricao malo sa ziqom i pitao sam ga zasto ne igra igru vise i kaze isto sto i braindeadly i hidra i svi ostali

igra je sranje arenu su napravili da bude retard friendly i counter comp based

sve je prelako dispel sistem je ocajan , patch ide jednom u 6 meseci umesto jednom u 2 nedelje itd

 

U svakom slucaju odigracu za mounta na kraju sezone a i vidim da su dali otkaz onom degeneriku ghostcrawleru , mozda stvari krenu nabolje od woda

 

 

Pa posto se prica da ce gladiator biti 2300 ove sezone, pogledao sam ladder i sortirao po filterima oba DK-a i Ret-a i brojao koliko ih ima iznad 2300 - cifra kaze 7 retri paladina, a dk-a bogami ima 30 ravno. Tako da ne znam kako to da je DK ne igriva klasa, mozda nije u vrhu ali ovih 30 ljudi definitivno dokazuju da moze da se igra ako si skilija, ispravite me ako gresim?

 

Edit: http://eu.battle.net/wow/en/pvp/leaderboards/3v3

 

Edit2: Capma mozda igras neki setup koji ne radi? Koliko sam izvalio ove sezone setup je najbitniji.

 

 

Bez ikakve prepotencije ili bilo cega slicnog , namera mi nije da se kurcim ili da pokazujem svoju elektronsku pisicu , ne zelim nikoga da vredjam i ponizavam ali stvari stoje ovako i nikako drugacije

 

Ti i ja vidimo igricu na dva razlicita nacina. Ja je vidim kao sto kasparov vidi sah a ti je vidis kao klasican gejmer srbin koji sve zna o sahu i najpametniji je a u zivotu nije igrao nista drugo osim po kalisu sa penzosima koji su u istom tripu. Dakle ako ti ja koji igram dka vec nekoliko godina na top ratingu sa top igracima kazem da je klasa neigriva moje misljenje ne treba uopste da stavljas u pitanje nego da ga uzmes zdravo za gotovo onako kao sto sam ti rekao.

Mogu da ti napisem elaborat na to zasto je DK sranje post 5.2 a i generalno u mopu ali ne znam da li ces me uopste ili delimicno shvatiti ili uzeti za ozbiljno

Edited by Capma
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...