Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

vanila-tbc Ftw,woltk-cata-mop su bledi pokusaji da se igri vrati onaj lep deo koji je bio uzivanciju za igranje,da ne pominjem koliko je igrica izgubila sa Black Marketom...:-(:-(:-(:-(:-(

 

Ne kontam kako ti se Black Market posrao po igri?

 

Vanilla / TBC feel ne mozes da vratis a ja licno ni ne zelim. Kad se setim onog nenormalnog grinda za svako govno. Attunement q chainovi gde pishash krv dok ih ne odradis (a i realno gilda jer nema dovoljno ljudi koji su attuned da bi se nesto uradilo, pa se ceka itd)...to se sve zaboravlja? Ne idealizujte toliko ebemu sunce, nije sve bas tako divno bilo.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ne igram wow vec duze vreme, ali se secam da su i Capma i Vlada vazili za vrlo dobre igrace u tom "gladijator" krugu ljudi, cak sta vise Vlada je verovatno u top 5 holy paladina u evropi, tako da ono...nem pojma cemu ove prozivke, moz ti njega da mrzis ili sta vec, ali realno ljudi su ekstra igraci...

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam hearthstone beta cy@ nerds

Ako si samo imao potrebu da podelis tako jednu gorecu vaznu vest sa nama, a u suprotnom da nisi hteo da nam das key zelimo ti da ti se cerka zaljubi u Boru Drljacu,u slucaju da me moj podmukli mozak vara i da si oran nam dati koji key,mi bi ti se duboku oduzili tako sto bi te se setili dok pusimo drinu zaradjenu prodanim key od tog sranja,mozda bi ti i dosli daleko bilo na shranu i tu da uzickamo i pojedemo nesto(znamo za red nosili bi svoju casu i tanjir).

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

U sta se bre ovo pretvorilo...gledam FM na kojem sam igrao, tokom TBC-a odnos horde i alijanse je bio tu negde, mada je uvek bilo vise alija, ali sad 7969 ally i 265 hordasa...265!!! Pa toliko ima prosecan guild ffs...treba mergovati neke realmove, izjednaciti balans koliko-toliko, ovo je tuga...sto je trip i na ostalim realmovima je manje vise ista situacija, na jednu frakciju otpada 90% igraca :S

 

Stormscale ima dve alije, kako je njima do jaja :D

Neptulon 0 hordasa, dafuq

Edited by Napaljenik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...