Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Tog warra su bustovali ( bustali ? what ever )  Mirion and CO na german bg-u u 5v5 bracketu , koji svi znamo kakav je i cemu sluzi ... Isto tako se i zna kog lika bustuje Capma , Mirox , Vlada itd. itd ... Sve se to zna :P Samo je pitanje dal' je neko dovoljno glup da se ''kurci'' titulom u igrici ... Isto se zna i ko je bustovao pola Enrageda na sylvani na kraju wotlka i pocetku cate . Da ne pricam dalje , necu ispadnem tracara :-P 

 

Edit : Ja podrzavam da ljude bustuju ako je u pitanju neki ''zajeban'' pve-er koji ima 20k achivment poena i ta glad titula mu je trn u oku . Isto tako podrzavam Capmu i ekipu nasih ljudi koji rade bust . Da bog da zive samo od toga ako mogu .

 

Rogue je sranje ! ( mali rent nije na odmet :P ) 

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Hej, tražim ljude za 3v3  sa ~2200 exp. u mopu, ele shamana i warriora (ja sam resto druid) alijansa i da su active. Ako neko čuje ili zna nekog zainteresovanog nek mu prosledi moj real id (souldrinkah@hotmail.com), ne mora biti sa ovih prostora - moze i stranac. Zahvaljujem u napred.

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...