Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Da stvarno je sranje rogue, ne moze vise da ubija ljude u garote silencu, i ja bih quitovao da ne mogu da ubijam ljude u 2 sekunde. Meni je exp do jaja, i pvp i pve. DK je fino balansiran, jako zabada, ali i crkava relativno brzo, mislim da je jedina klasa koja nije dobila nijedan defanzivni cd (ako izuzmemo trinket na 2m cdu). Pve je isto jako fin, bosovi imaju zanimljive mehanike, nije bas faceroll kao sto su normali bili do sad.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Eo nakon nedelju dana igranja pandarije mogu da kazem da sam zadovoljan! 5 Man heroici su onako, bzvz, napravljeni za dungeon finder cisto da se skupi gir, challange modovi su do jaja... Bgove i arene sam nesto malo igrao, warriori i dkovi jedu ljude u 5 globala, ne znam sta se tu dogadja al mi deluje fun. Raidovao sam 2 bossa ukupno, poslednja 2 u mogu shan vaultu, jednog smo ubili , a na zadnjem smo izvajpovali na 1% i zavrsili rejd. Pve-wise mi deluje super balansirano (u normal modu prvog tira lol), elegon npr je odlicno tunovan, ako neko zasere na bilo cemu, jes da nema puno mesta gde se moze zasrati al ae, boss nece pasti. Zadnji boss tj. Will of the Emperor je zergfest gde melee mora da dodguje cleaveove koje bossovi lupaju, da dvojica bossova koji sheruju helt, molim hejtere da odma zaspamuju "KAKO JE TO SVE ISTO I TO JE VEC BILO USTAMATER BLIZARDU" itd.

Za to dal je expanzija 'najbolja do sada' evo jedne komparacije po novitetima:

TBC - na releasu je imao otvoren karazhan, gruul's lair, magtheridon's lair, serpentshrine cavern i tempest keep, gde je serpentshrine trazio q item od gruula i nightbane-a (a za nightbane-a je trebalo odraditi 3 heroica da bi se mogao summonovati), za tempest keep je bilo potrebno uraditi 3 questa: timed run shattered halls, arcatraz , steam vault, shadow labyrinth i magtheridona. E da, takodje je bilo potrebno grindati nromal dungeon do reverda odgovarajuce reputacije da bi se u tja isti dungeon usao na heroicu. Od sporednih reputacija nije bilo mnogo, consorcijum i sporeggar. Takodje je ubacena arena, koja je odma bila dostupna.

WOTLK - na releasu otvoren (budjavi) naxxarammas, malygos i sartharion, pre-quest je imao samo malygos a to je bilo ubiti sapphirona na 10/25 za 10/25 summoning stone. Sartharion je imao hard mode odma dostupan, ujedno i blizzzardov prvi pokusaj stvaranja encountera sa podeshljivim (izmislio sam upravo rec ako vec ne postoji) difficultyjem. 5 man heroici nisu imali ikakav attunement/rep requirement, svako je mogao da ide gde god je hteo. Od reputacija su ubaceni frenzyheart tribe / oracles, kirin tor, sons of hodir, knights of the ebon blade i kalu'ak. Ubacen championing.

CATA - na releasu otvorena 3 raida, throne of the four winds, blackwing depths i bastion of twilight, ubacen item level requirement za dungeon finder (i itemlevel uopste kao stat). Ubaceni rated battlegroundovi, nove reputacije (koje se dizu championingom): earthen ring, ramkahen, therazane, guardians of hyjal, dragonmaw clan, tol barad. Nista contenta van raidinga, dungeona, battlegroundova i arena.

Pandaria - na releasu ne otvoren ni jedan raid, x realm outdoor omogucen, 2 outdoor bosa (moguce lootovati jednom nedeljno, loot se random deli, playeri nemaju nikakvu rec u tome ko sta dobija), 2 nove arene, 2 nova battlegrounda, championing izbacen, te se sve reputacije dizu preko dailyja, justice i valor itemi sad zahtevaju odredjene reputacije da bi bili kupljeni, farmville kao novitet, komplet novi talent sistem, izbaceno brdo magija sa barova specova koji ih nikada ni ne koriste. igra generalno uproscena, ali na dobar nacin. Neke profesije promenjene da zapravo sluze kurcu (upgradable itemi, kao u t5 tbcu), pande, cvece i prolece...kao pony level u dijablu

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

(a za nightbane-a je trebalo odraditi 3 heroica da bi se mogao summonovati), za tempest keep je bilo potrebno uraditi 3 questa: timed run shattered halls, arcatraz , steam vault, shadow labyrinth i magtheridona. E da, takodje je bilo potrebno grindati nromal dungeon do reverda odgovarajuce reputacije da bi se u tja isti dungeon usao na heroicu. Od sporednih reputacija nije bilo mnogo, consorcijum i sporeggar. Takodje je ubacena arena, koja je odma bila dostupna.

edit:

Mnogo vise je bilo potrebno od ta " 3 questa" chain je bio mnogo duzi. A instance i bosevi ni malo naivni. Nema poredjenja, otisla je igra u qrac.

Edited by BakiSaN
Link to comment
Share on other sites

heh neko je stvarno uporedio tezinu igre na tbc i sad..

Neuporedivo, igra se moze opisati jednom reci a to je "Faceroll" :D

Evo i slika kako ja gledam tezinu wow-a kroz ekspanzije, trenutno je na prvom nivou xD

gfs_45697_1_2.jpg

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Neuporedivo, igra se moze opisati jednom reci a to je "Faceroll" :D

Evo i slika kako ja gledam tezinu wow-a kroz ekspanzije, trenutno je na prvom nivou xD

gfs_45697_1_2.jpg

aj ne rise ? ..tebra ,kako se zove ova igra ?

nasao ... Wolfenstein 3d se zove,obrnuo sam je nebrojeno mnogo puta jos 2001-ve godine :D

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Ajde sad sto vi facerollujete, da odigrate Challenge mode i da uzmete zlatnu medalju :) Onda cu da verujem da je igra smesna i da je laka.

izvini, bice smesna i laka za mesec dana... da je ovo max casual gear onda bi bilo okej.

Edited by Tofz

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

nije mogao da se ubije jer je namerno bio zabagovan fajt

Killy ! Ako se ne varam Blizzard nikad nije priznao da je bio bagovit :P

Elem koga interesuje novi content u 5.1:

Alliance Brawler's Guild - Fun mesto gde se u ringu borimo sa NPC-om, dobijamo reputacije... Trenutno Quartermaster nije hteo da mi pokaze sta prodaje :(

The Krasarang Wilds - Alliance Daily PvP Quests - Slicno kao EPL, Siltihus i TBC zone gde je bio PvP, mada bolje od toga... Naravno Reputacija, Daily questovi, i sibanje sa hordom.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...