Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Moj drugar je uspeo tako sto je ne netu nasao neki nemacki racun za vodu (lol),photoshop-ovao njihovu licnu kartu,poslao sve to blizzardu,za par dana su mu promenili i to je to...ne znam da li uvek uspeva,mi smo prvi mislili da od toga manje-vise nema nista,ali aj kao da proba i eto,prodje :D Odradio je to pre oko 20-tak dana,tako nesto...

Kapiram da je falsifikovanje dokumenata nezakonito

Link to comment
Share on other sites

@drugari sa punim serverima

Nije vam palo na pamet da su Blizzardovci ogranicili broj mesta na serverima na cifru daleko manju nego pre da bi se stvorio hajp i da bi igra, izmedju ostalog, svima radila dobro? Ne shvatam zasto ne uzmete tu opciju u razmatranje...

ne bi oni to nikad uradili! sta blizard zna o hajpu

Link to comment
Share on other sites

i, kakvi su utisci?

Nista revolucionarno,ali kao i svaka expanzija je zanimljivo u pocetku,kontinent je fino odradjen,kvestovi isto,jedino sto ima dosta chainova pa se ne isplati preskakati i tako...od instanci sam probao samo prve dve,bezveze su :) Onaj challenge mode deluje zanimljivo,ali videcemo....

Elem,ne znam da li se nekome odavde slicno desilo,MoP sam uzeo 24. preko kartice,prosla uplata,sve normalno igrao,stigao do 87lvl i juce pokusam da se ulogujem na maina,kaze "this character is locked,check our billing system" tako nesto...uglavnom,povukli su mi uplatu za MoP,vratili acc na Catu,tako da mogu da se ulogujem na sve ostale charove do 85 lvl...pare naravno nisu vratili i onda sam video da na zvanicnom forumu postoji topic na 45+ strana s ljudima koji imaju isti ili slican problem,nesto im se sjebao sistem naplate,naravno oni su u fazonu "popravicemo",ali evo,do sad nisu nista uradili...prevelika je Blizzard kompanije da bi im se desavale ovakve gluposti :/

Eto,ako se nekom slucajno desi,cisto da zna da nije nista do acc ili kartice,do njih je,valjda se uskoro srediti.

Link to comment
Share on other sites

igra je postala i glupa i depresivna i tako to...do pre novog patch-a i nove ekspanzije mislio sam da nikada necu prodati i ostaviti wow ali nakon patch-a i ekspanzije ja sam hvala Bogu uspeo da prodam WoW nalog i da napustim na jedno lepo odredjeno vreme igru..Sjebase Rogue-a maksimalno :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...