Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

vidis meni je to recimo totalno sranje, ja sam na low pop serveru i simpaticno mi je da sad ispred sw imam i ja sa kim da se duelujem, ali to mi i nije bio toliki problem koliko mi je recimo problem jebena aukcija... dajte xrealm aukcije jbg i onda mi je ok da budem na bilo kom serveru, oni koji nisu bili na low popu mozda ne shvataju da godinu dana ne mozes da nadjes glyph i slicno, i da boli me dupe da lvlujem neku profesiju jer mi treba odredjeni enchant ili slicno.

e sad ako me neko pametno pita sta trazim na low pop serveru, nije uvek bio low pop, sad jeste, tu sam sa svojim drustvom od vanile, vecina njih je prestala da igra. i ne nemam pare da prebacim 6 likova negde drugde :P

malo sam u rage-u :(

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko sta ce biti sa pvp-om u pandama, najvise povodom resilijansa, hilera i tenkova, posto mi je mnogo retardirano kad se nadju neka 2 hielra sa tonu resija i heal jedan drugog u random battleground, nemogu se ubiti : <

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pa mogli bi par stvari da naprave, da smanje efektivnost resilijansa ili da ga totalno ukinu, ili da jednostavno ukinu healing spec u pvp-u sto bi po meni bilo sjajno, doveli bi do mnogo dinamicnijeg pvp-a i dosta zabavnijeg :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro bilo bi ekstremno ali ujedno i korisno ukinuti healing spec za pvp, takodje manje ekstermna bi bila opcija da mozes da se queue za battlegrounds gde nema healera nesto slicno kao sto sad blacklistujes battleground, igram wow od samog pocetka i po meni najbolji pvp je bio za vreme 60-og levela kad nije bilo resilijasna, tad sam igrao dps i heal klasu (hunter,druid) i mnogo mi je lepsi pvp bio tako :D

Igram Guild Wars 2 poslednjih nekoliko dana i nakon igranja pvp-a tamo jednostavno mi je tuzno u kakvom je stanju pvp u wow-u i jos tuznije je sto se nista nije promenilo i ne vidim neku promenu da sledi u skorijoj buducnosti :/

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna moze li bilo kako da se promeni zemlja u battlenet accountu?

Osim da se preseli u neku drugu zemlju i izvadi pasos :D.

Ali ozbiljno?

Moj drugar je uspeo tako sto je ne netu nasao neki nemacki racun za vodu (lol),photoshop-ovao njihovu licnu kartu,poslao sve to blizzardu,za par dana su mu promenili i to je to...ne znam da li uvek uspeva,mi smo prvi mislili da od toga manje-vise nema nista,ali aj kao da proba i eto,prodje :D Odradio je to pre oko 20-tak dana,tako nesto...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...