Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Šta, svako stariji od 18 je nesposoban/nedostojan da nosi legendary?

Pa meni je logičnije da penzionerka od 70 godina ima legendary: živela, radila, odgajila decu, penzija i sada ima vremena koliko hoće da ubija na igru i da je ne grize savest. [:)]

Pa treba da sad pazi unucice :) sem ako joj deca nisu fejlovala u ovom strasnom kriznom vremenu, pa svoju realnost traze u igrici !

Naravno zajebavam se ;)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guardian of Ancient Kingz.

Jedno pitanje za ovog smrada kojeg summonujem u pvp ....

Dal je stvarno nromalno da lepo judgujem maga, da mene mag sheepuje, a da moj andjeo cuvar stoji pored mene i bleji ? :)

Isto i za hunter kad mi metne frost trap andjeo dodje kod mene i ceka da izadjem napolje pa da krenem na hunter -.-

Dal je moguce da je ovolko retardiran... Sto je sve kod paladina broken, kad DK sumonuje gargola on puca i ne pita...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sto je sve kod paladina broken, kad DK sumonuje gargola on puca i ne pita...

ololo, vidi se da si igrao unholy!

Gargojl, koji se do pre mesec i po dana nije skalirao sa crit-om i koji je, ukoliko ne izvedesh kako treba twist, jebeno udarao u melee za neverovatnih 2.7k damaza rasporedjenih na 30 sekundi?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ololo, vidi se da si igrao unholy!

Gargojl, koji se do pre mesec i po dana nije skalirao sa crit-om i koji je, ukoliko ne izvedesh kako treba twist, jebeno udarao u melee za neverovatnih 2.7k damaza rasporedjenih na 30 sekundi?

Ja nijednu klasu sem paladina nisam igrao :) Jednotavno sam imao takav osecaj za gargojila da lepo puca na sve strane i uvek mi je isao na kitu :P Sreca pa instant fear radi.

A to sta se u wowu desava 2 meseca ne znam :P ja pricam za proslu sezonu ;)

puca po random metama menja ih svakih pola sekunde i breakuje cc kao musica bez glave.

Ja i dalje ne kapiram zasto se zalis na retri dmg je preteran treba da se nerfuje.

Isti problem i moj andjeo radi, doduse radio, nisam sad poceo da snimam situaciju da li vuce agro healer, pa da trci kod njega i da brejkuje CC. Samo me iznervirala situacija da stoji i da gleda kako me ljudi tuku :)

Sto se tice dmg-a los mi je bio kako sam krenuo wow da igram posle pauze 2 meseca, sad mi se preterano i svidja, i mislim da nas je blizzard fixovo i da ne treba da nas dira.

Ali kao i uvek dobrodoslo bi da nam daju Charge :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Umro social i u igrici.

Sad samo kad dodje sreda queue LFR, ne pricas nista, kao ja danas

cak afkujem poslednji fajt ceo i umrem

svi me psuju.

Padne 2h sword ja ga lutujem :) a prethodno uzmem 4 itema. I svi srecni.

Nema ponte za forumima guildovima nista :D Napravili su igru skroz simple play stile ;)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

U LFR pricam iskljucivo da se zajebavam, ili da smaram likove koji se slepaju kao najvece jajare, al' i to smaranje bude pozitivno, da ih nateram da rade nesto i zasluze nekako taj lut koji ce duzmu :tf:

U random dungeon nisam usao ima....borga pitaj...

U random BG ulazim zadnjih 2-3 dana i glumim ludilo sa trolovanjem napaljenih pacenika koji su jednom davno opalili CAPS LOCK i onda ga iscupali sa tastature pa jadni ne znaju vise kako da ga iskljuce. I ne znaju kako da ukljuce mozak [;)]

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Trazi se ROGUE za 3v3 triple dps ret/dk/rogue. Neophodna dobra oprema (bar ilvl397 oruzja i vecinski s11 oprema, vial of shadows pozeljan), dobri skillsovi, komunikacija i da niste rejdzer. Na skajpu pricamo po naski posto smo svi domaci. :]

Poslednjih nekoliko nedelja se maltretiramo sa neka dva neaktivna roguea, sve visimo na 2000-2100 ratingu, nikako da uhvatimo lepo da picimo 2-3 dana nedeljno, da uzmemo taj 2200, te da tu kampujemo. Tim je trenutno na 2027, pa bi odatle poceli.

Za info, itd, whisper:

Gigana

Stormscale

992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

@ Gavra

Molicu lepo, mi smo DK-a i palu levelovali na 85 u s10, i vecinu te sezone smo bili na ~1950 sa resto shamanom. U s11 smo porasli za 100 rejtinga, sto uopste nije lose s obzirom da smo casual noobare. :]

A za 3dps, jes retardirano, ali ni priblizno kao RMP i RLS i ostale nebuloze, rofl. Kakvo je sadasnje stanje arene, 3dps mu jos i dodje skill comp, bez zajebavanja. xD

@ Capma

Lol, fala na ponudi, ali u cemu je poenta da imam 2200 ako ga nismo sami uzeli? Valjda je cela fora da znamo da smo sami dostigli taj nivo. xD

992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...