Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Uplatio sam WoW I krenuo da igram ret :P napaljen po defaultu reko sad cu da jedem zivu decu.

I onda se setim da su nam nerfovali HoW, a buffovali BoM i Cenzuru.

Jel se meni cini da jos vise suckujem balls? :P

Krenuo sam da farmam holy gear ...

BTW ako je neko up for Random BG's neka me adduje office(at)blizzard.rs

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ret je cak i bufovan ko sto rekoh to sto ne znas digras :P tvoj prob

Carmo :P gledam bre za RBG :) Arenu nisam pro da znam da je igram, u RBG sam dobar :D

Nego iskreno mi se HoW Dmg ne svidja vise ;( Ipak ne dostaje mi burst dmg koji sam imao... Sto mi nisu dali undispell krilca ;(

Inace mi je plan da igram Ret, Rogue i Huntard arenu 3vs3

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

za to moras da imas bind za freedom za vise od jednog coveka tako da odustani odma :)

bolje uzmes holy gear i mi ti uradimo gladiatora na kraju sezone i svi pobedjuju

Cek prvo da probam :P pa cu se javim ^^ Dobio sam tastaturu sa 18 keybindova ako ih sve zapamtim napamet mozda i bude nesto od mene :D

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja isto igram ret i zacudo 4.3 patch nije ni priblizno toliko losh za reta kao sto se cinilo pre nego sto je izasao. Uzeli smo skoro 2100 u areni kao ret/rogue/dk, mozda i 2200 naguramo eventualno. Ultra-zabavan comp dok god protivnici tim nema paladina. Onda mozemo samo da placemo. xD

Jos i divna vest, vengeance biva nerfovan da ne procuje od igraca, tako da necemo mi jadni melee-i vise morati da se smaramo sa blood dk-ovima od 190k hp-a koji udaraju death strike za 50k i lece se po 20k, smarachi.

Razer me inace do bola razocarao. Imam BlackWidow Ultimate tastaturu i vec sam imao silnih bagova sa dugmicima + softverom. Za te pare, to je bruka.

Ne pada mi na pamet da ikada vise ista uzmem od njih.

992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E dokle smo stigli sa igrom, pocele i babe od 70 godina da nose legendary iteme... :D

http://wow.joystiq.com/2012/01/19/70-year-old-raiding-grandma-wields-legendary-and-leads-her-guild/

Šta, svako stariji od 18 je nesposoban/nedostojan da nosi legendary?

Pa meni je logičnije da penzionerka od 70 godina ima legendary: živela, radila, odgajila decu, penzija i sada ima vremena koliko hoće da ubija na igru i da je ne grize savest. [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...