Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

a zasto se ti nerviras oko toga, nemoras da citas sta pisem ovde, a svi vi MUDONJE ne dozvoljavate ovako ljudima da pisu i komentarisu sta zele, nego uvek ste vi najpametniji i najbolji, uvek kada nesto napisem ovde javi se sveznajuci capma ili kako vec, i nesto provocira, i svi vi MUDONJE od 6k+ posta, ne svidja vam se sta pisem nemojte da citate, a mene boli kurac sta cu da pisem ovde, banujte me i to me zabole, niko nema slobodu pisanja ovde, uvek se nadje neki MUDONJA ok 5k+ postova da ispravlja krive drine i jede govna o drugima

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam 5k+ postova niti si ti ogranicen bilo cime. Ovo ti je bio uvid u to kako te drugi, ozbiljniji i stariji korisnici ovog foruma vide. Takodje, ne nerviram se oko cinjenice da si ti evidentno nepismen i neartikulisan i po svemu sudeci neizgradjena licnost koja ocajno zeli da se dokaze na nekom polju. Internet nije zdravo resenje za to.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ma ko hoce da se dokazuje, dali si ti normalan, kome da se dokazujem, daj bre molim te, znas koliko mene briga kako me stariji korisnici vide. Kazes ozbiljniji "jel ti pod to spada ljudi koji zezaju one korisnike koji su novi ovde" ? Niti ja hocu da se dokazujem, niti me boli kurac za "starije korisnike" ja hocu kada lepo napisem "da ce hutneri biti jaci u sledecoj ekspanziji", da mi se ne javjaju ti 6k+ postova "korisnici" i jedu govna, ovde covek nista ne moze da napise a da ga ti "stariji korisnici" ne prozivaju.

Link to comment
Share on other sites

a zasto se ti nerviras oko toga, nemoras da citas sta pisem ovde, a svi vi MUDONJE ne dozvoljavate ovako ljudima da pisu i komentarisu sta zele, nego uvek ste vi najpametniji i najbolji, uvek kada nesto napisem ovde javi se sveznajuci capma ili kako vec, i nesto provocira, i svi vi MUDONJE od 6k+ posta, ne svidja vam se sta pisem nemojte da citate, a mene boli kurac sta cu da pisem ovde, banujte me i to me zabole, niko nema slobodu pisanja ovde, uvek se nadje neki MUDONJA ok 5k+ postova da ispravlja krive drine i jede govna o drugima

Au sto je tebe neki clan sa 5k+ postova abusovao. Mogao bi malo da popricas sa nekim psihologom o tome, verujem da ce da ti objasni da broj postova nije vazan, ali da je pravilo pisanje recenice itekako vazno.

Ovakve recenice mozes da sastavis samo ako koristis google translate sa litvanskog.

P.s. Ti imas pravo da izneses misljenje da su hunteri jaci u sledecoj ekspanziji. Isto tako neko drugi ima pravo da iznese argumente protiv toga, pa koliko god imao postova.

Inace ako imas problem sa Carmom imas PM i RL pa se raspravite tako ako mislis nesto da dokazujes. Nemoj da seres po temi bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Znaci tako ponekad udjem ovde da procitam sta pisu "wow igraci u Srbiji", i onda vidim ove likove koji se hvale kako imaju 6k+ postova, kako jedu govna ovde, kako prozivaju druge, ali sustina nije u tome da oni prozivaju i maltretiraju druge "korisnike'' ovog sajta, tek sam sada skapirao, problem je u njima, ja da vredjam nikoga necu, boli mene kurac za sve vas ovde "starije korisnike" koji prozivate, svi ste poceli da prozivate kada sam izbacio svoj oglas ovde za insane titulu i vreme za koje mogu da odradim (10-15 dana), cheap wow usluge i tako to, dali sam im uzeo poso i musterije pa se ljute, to je na njima, prozivajte i dalje.

Jeste svako ima svoje misljenje, kada stavis "hunteri ce biti jaci" to je tvoje misljenje, e onda "stariji korisnici" dodju i pocnu da vredjaju, samo zato sto si nov ovde, i zato sto iznosis svoje misljenje, mene zabole za njih, meni je zao tih novih koji dodju, pa ih vi uhvatite u masinu i zezate, mene ove vase prozivke ne doticu uopste, i nikada necete da cujete nijednu losu rec napisanu za vas od mene ovde, lepo je neko ovde napisao "alo ljudi izadjite na vazduh malo".

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

Letimicnim pregledom postova, primetio sam da si ti jedini koji pominje neke brojke. 5k, 6k.....sta god to znacilo i kakvu god to imalo tezinu u tvom umu, moras da shvatis da u stvarnom svetu nema ama bas nikakvo znacenje niti moze da promeni pogresnu stvar. Samim tim tvoj osnovni postulat, da ljudi sa "6k postova" "jedu govna" - zestoko ne pije vodu. Takodje, kazes "ja da vredjam nikoga necu, boli mene kurac za sve vas ovde "starije korisnike""....zaista necu da ulazim u nagadjanje koliko imas godina (mada imam neku cifru u glavi), ali ovo moze da napise samo osoba koja je u svojoj glavi John Rambo, sam protiv svih na internetu, jer su svi u zabludi a samo je on u pravu.

"tek sam sada skapirao, problem je u njima"......"problem je u njima".......

Osvesti se dok nije kasno.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ma ne vredi nista vise da se pise. Svi vi kao pomno pratite sta se desava na rur, a svima je promakla ta polemika oko toga da ljudi sa 5k+ posta imaju kao neko vece pravo od ljudi sa manjim brojem postova, i onih koji su se skoro prikljucili ovde, od pre nekoliko meseci, ali nema veze. Ljudima ovde nista ne mozes da objasnis, niti oni mogu da pisu svoje misljenje ovde, uvek se nadje neko da ih zeza,zato je ovaj forum i takav kakav je. Pratite malo strane forume i sajtove, nije cudo sto se kaze "mi srbi smo takvi".

Lepo vam kazem, kada prolazite kroz Nis ili Prokuplje, lepo me pm ovde, ili na fb http://www.facebook.com/profile.php?id=1102561448 i lepo imamo da odemo negde na pice, ili u neku kafanu na klopu. Na nikoga se ne ljutim , nastavite i dalje svoj rad, i ti capma ako prolazis dodji da popijemo nesto. Neko je rekao rascisti ti to na pm ili u rl sa njim, nemam ja potrebe sa nikim da rasciscavam,niti da pricam da me upoznas in rl drugacije bih mislio, nikoga ne mrzim, ne svidja mi se kako se ponasate sa drugima ovde i to je to.

Ajde svi u zdravlje pa se vidimo nekada, bb.

P.S. - ako ima nasih ljudi na quel thalas realmu, ili ravencrestu, ostale su mi neke darkmoon karte ( rogue decks), dacu ih cheap, a ako je neka stara musterija bas bas cheap, pm ovde ili fb, bb

Link to comment
Share on other sites

Srecan sam zbog toga sto si poceo da koristis znakove interpunkcije i ne pravis vise kobasice od recenica. Cak su i pasusi tu. Ocigledno je ova rasprava / razgovor doveo do nekog napretka, a samim tim i tvoji postovi su razumljiviji i mnogo lakse se citaju.

Apropo "mi srbi smo takvi", ja zaista tako ne mislim i smatram tu izreku skroz pogresnom. Dok god ima ljudi koji je koriste i koji veruju u nju i oni sami ce se ponasati u skladu sa tom izrekom. Sto se stranih foruma tice, primetio sam mnogo teze reci i izraze nego sto ih je bilo ko koristio u komunikaciji sa tobom. Ili mislis na Blizzard official forum, gde je psovanje na autocorrect i kaznjivo perma banom. I onda kazes da nemas slobodu govora....

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Nema tu mnogo demagogije..Oko cega se vi ljudi opterecujete i zamarate nije mi jasno.

Ako je to Urketov nacin pisanja i izrazavanja ne razumem tvoju potrebu kalky da ga prozivas ?Svako ima pravo na svoj nacin izrazavanja dokle god to ne prelazi granicu u vredjanje.A pravopis i ta sranja (brate zajebi,nije ovo skola).

Bolje da pricamo u vezi nove ekspanzije i PTR servera (ko je sta uradio) a ne oko nekih banalnih stvari..

Peace !

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije demagogija. Njegovi postovi su bili na granici citljivosti zbog nekoriscenja pasusa i interpunkcije. Cak nije ni prozivanje nego skretanje paznje. Tebi ako smeta skola ili ako imas problem sa istom, iznesi to tamo gde treba, ovo je wow podforum.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije demagogija. Njegovi postovi su bili na granici citljivosti zbog nekoriscenja pasusa i interpunkcije. Cak nije ni prozivanje nego skretanje paznje. Tebi ako smeta skola ili ako imas problem sa istom, iznesi to tamo gde treba, ovo je wow podforum.

Pa vidi ovako,kako mogu biti na granici citljivosti ??O cemu ti pricas druze pa ja tebe jedva razumem sa tim tvojim neartikulisanim izrazima..Daj bre batali tu pricu i te reci "interpunkcije" .

Ja sam druze skolu zavrsio ODAVNO ( pre 14 godina i ti nemas apsolutno nikakvo pravo da dovodis u pitanje moje skolovanje) ,i da imam pravo da se izrazim i da kazem STA GOD mi padne na pamet dokle god ne vredjam (a ja ne vredjam),isto kao sto i ti imas pravo na svoje izrazavanje samo sto je to malo preterano...Batali me tih prica .

ovo je pod forum u vezi "CITAJ -World of Warcrafta" a ne u vezi skole pravopisa i generalno Srpskog jezika !

Presao si ti odavno na off topic !

Link to comment
Share on other sites

Sad kad pogledam tvoj post, ne mogu a da se ne zapitam da li si rec "neartikulisano" naucio malocas iz posta koji sam postovao Urrketu (a pri tom izbegao da shvatis njeno znacenje), posto apsolutno nema smisla to sto si napisao. Interpunkcija je rec ista kao bilo koja druga rec u nasem jeziku i odnosi se na tacke, zareze itd...ali to si pretpostavljam znao. Nisam ni u jednom momentu dovodio u pitanje tvoje skolovanje, procitaj moj post jos jednom....pa onda jos nekoliko puta ako ti nije jasno.

Imas pravo da se izrazavas kako te volja, niti u jednom momentu to nisam osporio.

Na PTR nisam uspeo jos uvek da iskopiram likove, queue ubija.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

ja sam pokusao da se prijavim za annual pass ali nisam u mogucnosti.Nije mi jasno sta je problem ali dobijam ovo:

Payment Method Blocked

It seems that you are not allowed to use this payment method. Please contact our Account and Billing team via www.wow-europe.com/en/support/.

Nikada nisam koristio niti jedan drugi vid placanja vremena na svom account-u osim Game Card i eto sto dobijem na kraju a account mi je napravljen 2006-te godine...Sad se ja pitam ko je ovde lud? :)

Link to comment
Share on other sites

Nema tu mnogo demagogije..Oko cega se vi ljudi opterecujete i zamarate nije mi jasno.

Ako je to Urketov nacin pisanja i izrazavanja ne razumem tvoju potrebu kalky da ga prozivas ?Svako ima pravo na svoj nacin izrazavanja dokle god to ne prelazi granicu u vredjanje.A pravopis i ta sranja (brate zajebi,nije ovo skola).

Bolje da pricamo u vezi nove ekspanzije i PTR servera (ko je sta uradio) a ne oko nekih banalnih stvari..

Peace !

+1

Link to comment
Share on other sites

E dobio sam odgovor ;) Ali je i on nedefinisan, izgleda da im je ceo sistem nedefinisan i da ni oni sami neznaju sta i kako funka.

Hi Stevan,

There does indeed seem to be some issues with the annual pass sign-up, which is causing a lot of confusion everywhere. Right this moment, I am not able to say for sure if Serbia is illegible or not, because as you say, a lot of Serbians are able to sign up and others are not. As far as I am aware, Serbia is not eligible, but it is indeed possible that I am wrong.

Our customer support team recently updated their sticky thread in the customer support forum with new information that account eligibility is currently under investigation:

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/2868628411

Hopefully things should be cleared up soon and all eligible accounts should be properly flagged as eligible, and by then we should be able to tell for sure if Serbia is eligble.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...