Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

[roflmao] ako je alt. dobro igra ulogu svaka cast sto ti je tuzan zivot

ako stvarno misli ovo sto pise onda ni bog vise ne bi mogao da nam pomogne

Mora da si se alt - tabovao dok cekas que za nesto ,...veoma pametan post , sazluzujes orden casti i postenja wow populacije ,

a to sto se nisi mrdnuo od monitora godinama to je za tebe srecan zivot

Link to comment
Share on other sites

Troluje vas Urke drugari, mada je verovatno ozbiljan. Prekinite da ne bi brisao sve.

Hehehehehe, verovatno si u pravu , odavno me nisi prozivao bre kemp, uplasio sam se stvarno zbog toga, ali to ne menja cinjenicu da cu da platim 500 dinara tebi da mi izbacis oglas ovde na rur, imam obaveze neke, cim ih zavrsim eto novi oglas od mene, i nove ekstra cene drugari sa rura.

Link to comment
Share on other sites

tabovao sam se dok sam stajao afk u tb-u i cekao da izgubim jer su raidovi prepuni kretncica koji trce okolo i udaraju ljude po putevima jer su im ukinuli branje cveca dok traje bitka

a ne pomeranje od monitora je mozda i srecniji zivot nego da uzivo moram da stojim u prisustvu, sada vec ljudi, koji imaju preko 20 godina i umiru od gladi jer su zacrtali da je 50e najvise koliko njihovo vreme vredi

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno se primate mnogo... Svi znate sta vredi na chikicama, titule, goldi, achivmenti... Ja sam shamana prodao za 200 evra i to bas na ruru, za toliko love sam bio spreman da se oprostim od chara. Mada bio je solidan, mozda bi moglo i vise da se uzme napolju ali me zabole. Sam vrednujes sopstveni trud, igrao wow, radio limariju ili gipsane radove... Mislim niko ne prodaje wow charove jer mu hitno treba lova valjda :tf:

Link to comment
Share on other sites

Razumem da imate mnogo postova , pa ste i drugari ovde , pa ajd da spamujemo , Kao prvo nisam u fazonu da se raspravljam i svadjam ovde , samo sam rekao svoje misljenje ,a vi ne mozete da se pomirite sa tim da vam roditelji jos uvek placaju sve ,pa i wow akaunte kad budes ti zaradio svojih 50e , onda cu te pitati jesam li "srao" , welcome to srbija decko

edit: a to sto si ti ulozio 100 game cardova u svoj acc i toliko vreme to je tvoj problem...a ne Kupcov prob...

eh... i levelovanje likova je posao... ako cenis 50 evra koje si zaradio kao tetkica/kasirka/profesor/vozac formule 1... onda ces valjda ceniti svoj rad na svim poljima. a wow se ne igra samo u srbiji... a "kupcov" problem je sto njegov vrsnjak iz emirata nudi 20 puta vise novca od njega... welcome to osnove ekonomije.

Pa cime se bavis ako imas zenu , decu i igras wow po ceo dan ? daj reci prosvetli nas da i mi to radimo...:D

A brate ne mislim da je iko dete , Nego mislim " da razmisljate isto kao deca" , " E ja sam igro wow aj da ga prodam za soma evra..ko to ceni sto si ti igrao , dovoljno je da igras 2 meseca arenu i da imas full gear" ...a to sto si ti igrao ceo zivot to je tvoj problem brate. pozz idem i bez svadje , samo je to moje misljenje..

mozda kupuje acc za 50 evra od budala i prodaje za 300 :D

ko god nece da plati realnu cenu moze slobodno da igra dva meseca i da napravi lika kakav mu odgovara... i to ce opet vredeti vise... 50 evra za samu igru i mesec dana igranja. jos 13 evra za drugi mesec. pa ulozeno vreme xy evra (ako mu je zadovoljstvo da leveluje nece kupovati gotovog lika, a ako nije onda mu je to samo posao... a svaki posao se naplacuje)...

Чим ти је опремљен лик, не постоји ништа у твом животу осим WoW-а. [:D] Дечко има проблеме у схватању концепта "бивања добрим играчем".

a game card se racuna na ingame time a ne na rl time... plus sto ti za najjaceg cikicu treba 2 meseca... znaci NOLIFER JE I TACKA!

Auuuu sta se bre vi primate na ovog dm91, samo vidis kada je joined here ''yesterday'' to znaci neko doso da zajebava, e takve mentole pustis da pisaju uz vetar, ionako ih niko za ozbiljno ne shvata, debilcici nisu debili nego debilcici.

greska... smejes se i produzavas pricu koliko god mozes... zabavno mi je... hocu jos!

pa cekaj ja sad ocu da kupim akaunt , i jel mene treba da zanima to sto si ti igrao 10 godina igricu ? Aj razmisli malo nemoj se brukati ovde

a jel mene treba da zanima sto si ti iz srbije i 50 evra ti deluje kao mnogo novca za moj trud? neces da das normalne pare... IMA KO HOCE!!! oces da kupis acc za sicu... IMA KO CE TI GA PRODATI... to sto ima glupih ljudi ne znaci da i ja treba da budem glup... btw ja sam nolifer... meni je svaki cikica kao moje dete sve ih volim podjednako i acc nije na prodaju :D

Troluje vas Urke drugari, mada je verovatno ozbiljan. Prekinite da ne bi brisao sve.

nemoj brate moj... "ja tu nista ne bi dir'o" :D

Kemp, the iron fist of RuR [8D] !

pravi rogue fura dagger! :P

tabovao sam se dok sam stajao afk u tb-u i cekao da izgubim jer su raidovi prepuni kretncica koji trce okolo i udaraju ljude po putevima jer su im ukinuli branje cveca dok traje bitka

ahahahahahahahahaahhaah

ako neko zna nekoga ko hoce da kupi swift spectra tiger-a neka me pm-uje! :) (za evrice)

equipuj ga na nekog lika 85i nivo i dobijes 50 evra od mene!

Stvarno se primate mnogo... Svi znate sta vredi na chikicama, titule, goldi, achivmenti... Ja sam shamana prodao za 200 evra i to bas na ruru, za toliko love sam bio spreman da se oprostim od chara. Mada bio je solidan, mozda bi moglo i vise da se uzme napolju ali me zabole. Sam vrednujes sopstveni trud, igrao wow, radio limariju ili gipsane radove... Mislim niko ne prodaje wow charove jer mu hitno treba lova valjda :tf:

zasto neko ume ovako lepo da se izrazava, ameni uvek treba WoT da napisem ovako prost aksiom...

Link to comment
Share on other sites

a game card se racuna na ingame time a ne na rl time... plus sto ti za najjaceg cikicu treba 2 meseca... znaci NOLIFER JE I TACKA!

GC се рачуна на РЛ време. На уплаћена два месеца можеш утрошити три сата игре и то нема везе једно с другим.

equipuj ga na nekog lika 85i nivo i dobijes 50 evra od mene!

хихихи

Поред тога - прекини спам! Скуцај све у исти пост, смору! [:p]

Link to comment
Share on other sites

Lepo je rekao Sarma ovde. U redu je sto ti kao kupac hoces da prodjes sto jeftinije, naravno da je to tvoj cilj. Isto kao sto je cilj prodavca da ti kao kupac prodjes sto skuplje. Kompromis ova dva ekstremna stava je cena kojom nijedan ni drugi necemo biti optimalno zadovoljni - ali smo zadovoljni.

Ali JBM MU MATER nemoj da mi nudis kikiriki, pravis imbecilom i da me ubedjujes da me posteno placas.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumem u čemu je problem sa jeftinim accovima i što se toliko ljudi žale. Najjednostavnije moguće: nije isto koliko ti nešto ceniš i koliko nešto može da se proda.

Ja bih recimo originalni broj 1 Dilana Doga koji sam kupio 1987. godine i sa kojim sam preživeo svašta u životu prodao za najmanje milijardu dolara, ali ne mogu toliko da dobijem za njega, dakle neću ni da ga prodajem.

E, sad. Razlika izmedju DD-a (ili kolekcije vinila ili Monolita ili šta god) i WoW-a jeste što je WoW u životu prolazna stvar.

Ako je neko siguran da neće više igrati igricu nikad više, šta mu znači što su mu charovi opremljeni ludački, ima unobtainable titule, mounte, tabarde, kurac-palac? Neće više nikad upaliti WoW, ništa mu wow ne čini u životu, dakle što se tiče prodaje, nema emotivne umešanosti, samo razmišlja koliko para odjednom može da ima u životu. Dakle, odjednom ti se stvori u džepu 50-100 evra, a ti ništa nisi radio, šta je problem?

Što se tiče mene, ja sam pre razmišljao da bih dao svoj acc za 300-400 jura, samo zbog vanila titula, tabarda, rare mountova, FoS-ova, ali me posle 2 meseca neigranja zabole kurac da se cimam čak i da postavljam oglas, a kamoli da se cimam da nabrajam sve šta imam da dajem posrednicima. Ali mi i nije nešto frka za 50 ili 100 jura, pa eto...nek trune acc u sajberspejsu.

Lepo je rekao Sarma ovde. U redu je sto ti kao kupac hoces da prodjes sto jeftinije, naravno da je to tvoj cilj. Isto kao sto je cilj prodavca da ti kao kupac prodjes sto skuplje. Kompromis ova dva ekstremna stava je cena kojom nijedan ni drugi necemo biti optimalno zadovoljni - ali smo zadovoljni.

Stara, prava i jedina definicija kompromisa: dogovor kojom nijedna strana nije zadovoljna. :)

Link to comment
Share on other sites

eh... i levelovanje likova je posao... ako cenis 50 evra koje si zaradio kao tetkica/kasirka/profesor/vozac formule 1... onda ces valjda ceniti svoj rad na svim poljima. a wow se ne igra samo u srbiji... a "kupcov" problem je sto njegov vrsnjak iz emirata nudi 20 puta vise novca od njega... welcome to osnove ekonomije.

a jel mene treba da zanima sto si ti iz srbije i 50 evra ti deluje kao mnogo novca za moj trud? neces da das normalne pare... IMA KO HOCE!!! oces da kupis acc za sicu... IMA KO CE TI GA PRODATI... to sto ima glupih ljudi ne znaci da i ja treba da budem glup... btw ja sam nolifer... meni je svaki cikica kao moje dete sve ih volim podjednako i acc nije na prodaju :D

1. pa o tome ti pricam tatin sin iz emirata ce kupiti , jer ima kesha bre decko , nisi u emiratima , pricam o srbiji .

to sto ti gledas Bear Grylls-a na discovery kako prezivljava pustinje , zime i toplote i jede buba svabe ,zovi ga u srbiju da prezivi sa 200 evra plate

2.Pa brate to je tvoj problem sto si se smuvao sa svojim likovima , hahaha.... kad ce svadba...

a za tog SRBINA sto "CE KUPITI " , akaunt za "velike pare" tipa 400 eura kao sto spominjes , stvarno bi uramio njegovu sliku kao na zid i smejao bi se svako jutro kad se probudim...

Edited by DM91
Link to comment
Share on other sites

1. pa o tome ti pricam tatin sin iz emirata ce kupiti , jer ima kesha bre decko , nisi u emiratima , pricam o srbiji .

to sto ti gledas Bear Grylls-a na discovery kako prezivljava pustinje , zime i toplote i jede buba svabe ,zovi ga u srbiju da prezivi sa 200 evra plate

2.Pa brate to je tvoj problem sto si se smuvao sa svojim likovima , hahaha.... kad ce svadba...

a za tog SRBINA sto "CE KUPITI " , akaunt za "velike pare" tipa 400 eura kao sto spominjes , stvarno bi uramio njegovu sliku kao na zid i smejao bi se svako jutro kad se probudim...

Sutradan kada porasteš i počneš da juriš posao,a nekim slučajem naiđeš na neku fizikaliju gde ti gazda ponudi 500e mesečno plate za 12-14 sati najgoreg rada, nemoj slučajno da prihvatiš ništa što je plaćenije od 200e...ipak ti živiš u Srbiji, ne u Americi ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...