Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Ja sam fasciniran količinom ameba koje se javljaju na oglas gde najnormalnije i najjasnije piše da prestajem da igram wow zbog nedostatka vremena i nude gomilu trejda ...

A o šupljoglavcima koji pitaju za cenu i nakon toga reaguju kao : "OMGZOMGZ lololololol ti prodaješ za više od 50e acc , lolololol ko će to da ti kupi llolololol " da i ne pričam ...

sta se cudis nije ovo amerika pa da prodas acc za vise od 50 e osim ako je neki tatin sin pa ima kesha , i ja isto nebi kupio acc za vise od 50 e

Link to comment
Share on other sites

sta se cudis nije ovo amerika pa da prodas acc za vise od 50 e osim ako je neki tatin sin pa ima kesha , i ja isto nebi kupio acc za vise od 50 e

A sta lupetas ti majke ti???

Izracunaj koliko je account sa SVIM ekspanzijama + game time ,uz to dodaj geared likove i utroseno vreme za to ?? I ti imas obraza da seres tu u vezi cena ??

Link to comment
Share on other sites

Razumem da imate mnogo postova , pa ste i drugari ovde , pa ajd da spamujemo , Kao prvo nisam u fazonu da se raspravljam i svadjam ovde , samo sam rekao svoje misljenje ,a vi ne mozete da se pomirite sa tim da vam roditelji jos uvek placaju sve ,pa i wow akaunte kad budes ti zaradio svojih 50e , onda cu te pitati jesam li "srao" , welcome to srbija decko

edit: a to sto si ti ulozio 100 game cardova u svoj acc i toliko vreme to je tvoj problem...a ne Kupcov prob...

Edited by DM91
Link to comment
Share on other sites

Razumem da imate mnogo postova , pa ste i drugari ovde , pa ajd da spamujemo , Kao prvo nisam u fazonu da se raspravljam i svadjam ovde , samo sam rekao svoje misljenje ,a vi ne mozete da se pomirite sa tim da vam roditelji jos uvek placaju sve ,pa i wow akaunte kad budes ti zaradio svojih 50e , onda cu te pitati jesam li "srao" , welcome to srbija decko

Pa vidi ovako...http://www.facebook.com/zoran.mika

Ako mislis da sam dete...Imam 31 godinu,2 dece i zenu I POSAO (cisto sumnjam za tebe) I SAM SVE FINANSIRAM i sam se mucim da napravim dobar account i ako moze da ga i lepo prodam i JOS LEPSE ZARADIM (a onda dodju takvi kao ti sto samo seru i pametuju i JEBU NAS U ZDRAV MOZAK.. )

Vidi,da sam ja neko i nesto na ovom forumu NI JEDAN JEDINI ACCOUNT za te pare ne bi bio na prodaji..

O cemu ti pricas druze ???

Da li si ti uopste svestan sta ti pricas ??

Izracunaj prazan account koliko je sa svim ekspanzijama i + 2 meseca game time PA DODAJ geared likove i onda mi se javi..

I NEMOJ BRE DA MISLIS DA SU SVI OVDE KLINCI..

Link to comment
Share on other sites

Opet si rekao veliku glupost, ako si svojih krvavo zaradjenih 60e dao za nalog i ako si igrao makar 1godinu (racunajuci da si placao najjeftinije moguce game card 2k dinara x6 =12.000din) i da ne racunam vreme koje si ulozio da izlevelujes i nagirujes tog istog lika , KOJA JE LOGIKA DA GA PRODAS ZA 50e?

Link to comment
Share on other sites

Pa vidi ovako...http://www.facebook.com/zoran.mika

Ako mislis da sam dete...Imam 31 godinu,2 dece i zenu I POSAO (cisto sumnjam za tebe) I SAM SVE FINANSIRAM i sam se mucim da napravim dobar account i ako moze da ga i lepo prodam i JOS LEPSE ZARADIM (a onda dodju takvi kao ti sto samo seru i pametuju i JEBU NAS U ZDRAV MOZAK.. )

Vidi,da sam ja neko i nesto na ovom forumu NI JEDAN JEDINI ACCOUNT za te pare ne bi bio na prodaji..

O cemu ti pricas druze ???

Da li si ti uopste svestan sta ti pricas ??

Izracunaj prazan account koliko je sa svim ekspanzijama i + 2 meseca game time PA DODAJ geared likove i onda mi se javi..

I NEMOJ BRE DA MISLIS DA SU SVI OVDE KLINCI..

Pa cime se bavis ako imas zenu , decu i igras wow po ceo dan ? daj reci prosvetli nas da i mi to radimo...:D

A brate ne mislim da je iko dete , Nego mislim " da razmisljate isto kao deca" , " E ja sam igro wow aj da ga prodam za soma evra..ko to ceni sto si ti igrao , dovoljno je da igras 2 meseca arenu i da imas full gear" ...a to sto si ti igrao ceo zivot to je tvoj problem brate. pozz idem i bez svadje , samo je to moje misljenje..

Link to comment
Share on other sites

Pa cime se bavis ako imas zenu , decu i igras wow po ceo dan ? daj reci prosvetli nas da i mi to radimo...:D

A brate ne mislim da je iko dete , Nego mislim " da razmisljate isto kao deca" , " E ja sam igro wow aj da ga prodam za soma evra..ko to ceni sto si ti igrao , dovoljno je da igras 2 meseca arenu i da imas full gear" ...a to sto si ti igrao ceo zivot to je tvoj problem brate. pozz idem i bez svadje , samo je to moje misljenje..

vidi,sta tebe treba da boli racku cime se ja bavim ??I odkud ti ideja da ja wow igram po ceo dan ??Pa nije wow sve u zivotu NAUCI TO ..I nemoj da se pravis pametan kad si u stvari mnogo glup (Dokazano)

Idi i nemoj da se vracas...toliko si glup da je to nesto neverovatno..

kako mi ides na racku brate nisi svestan toga..Ae bezi !

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

jbt pa niko me do sada nikad nije iznervirao i dodje sto kaze Angelica "AMEBA" da sere o cenama.

OPET izracunaj koliko kosta samo prazan account sa svim ekspanzijama + 2 meseca game time uz to dodaj geared likove sa pratecim sranjima ...i to je 50 eura?

Ti si bre poremecen decko...ae mrs bre

Link to comment
Share on other sites

jbt pa niko me do sada nikad nije iznervirao i dodje sto kaze Angelica "AMEBA" da sere o cenama.

OPET izracunaj koliko kosta samo prazan account sa svim ekspanzijama + 2 meseca game time uz to dodaj geared likove sa pratecim sranjima ...i to je 50 eura?

Ti si bre poremecen decko...ae mrs bre

sta me boli? pa jer si se isro malo cas , kako imas sredjen zivot pritom prodajes i igras wow ceo dan , a pitas me ko mi je rekao da igras ceo dan? pa jesi malo pre rekao da si potrosio brdo game cardova i trud ...classic simptoms of no life

izadji malo iz sobe na vazduh i sunce

Edited by DM91
Link to comment
Share on other sites

sta me boli? pa jer si se isro malo cas , kako imas sredjen zivot pritom prodajes i igras wow ceo dan , a pitas me ko mi je rekao da igras ceo dan? pa jesi malo pre rekao da si potrosio brdo game cardova i trud ...classic simptoms of no life

izadji malo iz sobe na vazduh i sunce

Ma sta tebe boli kurac bre za moj zivot KONJU jedan ??

Odkud bre tebi ideja Debilu da ja igram wow ceo dan...jbt jesi ti slep ???Nemoj me terati retarde da kopiram svoje postove...I nemoj ti meni da pametujes alo bre pa ja i jesam potrosio brdo game cardova i trud i to je moja stvar i to je sve islo iz mog dzepa za razliku od tebe ...dodjes ovde da jedes govna o nekim cenama i drkas tu ljude ..

Nemoj da se pravis pametan debilu nenormalni...e slusaj aj nemoj da mi ides na racku majke ti...MOLIM TE

Link to comment
Share on other sites

Чим ти је опремљен лик, не постоји ништа у твом животу осим WoW-а. [:D] Дечко има проблеме у схватању концепта "бивања добрим играчем".

To je druga stvar , sa tim se skroz slazem , Ako ti je opremljen lik , za kratko vreme jer si pro , ok ...ali ne ovi indijanci iznad mene sto spammuju kako su kupili brdo game cardova i utrosili gomilu vremena pa im je onda " skuplji akaunt"...koga za to boli kara sto igras 6 godina igricu , eto on igra igricu 6 godina i oce da proda lika za soma evra lol

Edited by DM91
Link to comment
Share on other sites

Налог је скуп(љи) зато што су на њему ликови чије опремање и левеловање захтева време. Време = новац.

Тебе не треба да занима колико дуго је налог активан. Тебе занима само шта је на њему. Потпуно опремљен лик на 85. нивоу не вреди 50€.

Edited by MarcusGaius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...