Jump to content

Prodajem prot-ret paladina: pvp, pve, roleplay


supra

Recommended Posts

Prodajem jebenica charactera - blizu 12500 achievement poena - sa par izuzetnih vanityja, titula i ostalog sarenila. Nabrojacu samo osnovne karakteristike, u sustini ono najbitnije, da ne duzim vise nego sto je zaista potrebno. Vi se javite ako se nadjete zainteresovani u medjuvremenu, ja cu da vam posaljem detaljnu listu svega vrednog pomena sto ovde nisam napisao, mozete i da se ulogujete na moj realm i da vidite u igri na sta to sve lici ili da me dodate preko battle.neta da popricamo malo ako zelite.

Titule: Battlemaster, Bloodsail Admiral, Champion of Naaru, Chef, Conqueror, Crusader, Defender of the Shattered World, Loremaster, Hand of A'dal, of the Horde, The Exalted, The Seeker i jos 40ak drugih.

130 mountova i blizu 150 petova: negde pri dnu posta je armory link sa kojeg mozete videti sta ima sta ne, takodje mogu da pokazem i u igri ako imate (ili napravite level 1) lika na mom realmu. Dodao bih jos da nijedan mount niti pet nisu kupljeni iz Blizzard online prodavnice tako da ova kolekcija moze biti uvecana upravo za to sto Blizzard Store EU nudi (2 dodatna mounta i 8 petova cini mi se).

Sto se achievemenata tice ne bih nista narocito izdvojio inace cu postati naporan hehe.. Pitajte me preko pm-a ako vas nesto konkretno interesuje. oko 85% svih questova je zavrseno verovatno neki sezonski ili nesto tome slicno nisu skroz, nisam siguran. Heroic dungeon achievementi i tako to zavrseno, zaista je opsirno da bih mogao da stavim u par redova. Mislim da i u ovom slucaju armory link i dalje govori najbolje za sebe. Sve profesije su na maksu.

Gear je malo slabija tacka u odnosu na sve ostalo rekao bih, nije strahovito los ali svakako nije Elite PvP set ili recimo BiS heroic firelands raiding gear. Mada gear je najmanje bitna stavka pri kupovini accounta generalno gledano, verujem da je to najlakse zameniti (u poredjenju sa grindanjem odredjenih reputacija ili achievemenata recimo). Kada izadje sledeci Tier content sve sto ste imali iz prethodnih raidova cete ionako zameniti u narednih par nedelja tako da nije presudan faktor (isto vazi i za novu PvP sezonu). Naravno, nije to nikakav izgovor i ne pokusavam da opravdam nedostatak vrhunskog geara (ipak nisam u toku sa kremom PvE/PvPa) - ali isto tako ce cena biti propisno smanjena imajuci u vidu kvalitet trenutnog geara.

PvP: 2160+ xp u 2 razlicita bracketa, full ruthless main set sa t1 weaponom (8 ukupno itema ukupno) offset vicious; 377ilvl oko 4.1k resilience.

PvE: Pristojan gear za prot i ret (oko ~370ilvl u PvE gearu za jedan i drugi spec), nista preterano sexy ali sasvim zadovoljavajuce rekao bih. sve enchantovano, gemmovano naravno.

Kazem ne bih da balavim previse, jednostavno mogu da vam prosledim kompletan opis ili pokazem lika "uzivo" ako hocete. Realno gledano character nije vrh vrhova; tipa da je vanila rank14, ili Scarab Lord ili realm first WOTLK PvE character, ili 6 puta gladijator; ali je svakako iznad proseka - danas kad su standard characteri sa 5k achievement poena, pilgrim titulom i ostalim uobicajenim stvarima. Imajuci to u vidu zadovoljicu se pristojnim ponudama. Nisam raspolozen za zamenu.

Imam sav info od accounta, koji je aktivan do 17/11/2011. Account nikad nije bio bannovan ili freezovan, ma nijednom cak ni warning nisam dobio. Na accountu se takodje nalazi i level 68 undead rogue na istom realmu sa heirloomima.

armory link --- http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Sierra/advanced

Posaljite mi pm ako vas bilo sta interesuje u vezi oglasa. Ako ste iz Novog Sada mozemo ovo zavrsiti u 4 oka, naci se u nekoj igraonici npr.

p.s. Ukoliko zelite da promenite trenutno ime ili rasu heroja ili zelite da ga igrate sa vasim ortacima koji su na drugom realmu ili druga fakcija - rado cu prebaciti lika svojom viza karticom tamo gde vama najvise odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...