Jump to content

CSPromod 1.08


zyllion

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uspeo sam da instaliram,ali kad udjem u promod,igram malo,izadjem ono mi stoji na stimu kao da sam jos uvek u igri :/ se desava jos nekom ovo?nit mogu da opet udjem u promod nit u 1.6,kao moram prvo da iskljucim promod

Udji u steam pa u config folder i obrisi config.vdf. zatim u steam folderu nadji clientregistry.blob i obrisi ga isto. Kad upalis sledeci put stim on ce uraditi ponovo update posle kog ne bi trebalo vise to da se desava.

sve to sam uradio krle,ne znam u cemu je fora,sumnjam jedino da nije do graficke ati radeon,negde sam procitao da na nekim verzijama ne moze raditi...jednostavno ga nema cs pro mod ni pre ni posle restartovanja stima,ima nekih fajlova ali igru kao da nisam instalirao...

uh buraz ne znam onda stvarno, da je do graficke samo problem on bi ti opet instalirao igru i pokazao je u libraries ali ne bi hteo da je pokrene. tako da ne znam sta bi mogao problem da bude. ako bas imas vremena i ne mrzi te uzmi i obrisi steam skroz pa instaliraju opet pa vidi dal radi.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

ne treba ti ni source ni tf2, provereno jer sam juce instalirao u igraonici na 10 kompa :). skines samo tools sdk 2007 zatim skines cspromod 1.08 instaliras restartujes steam i mora raditi :)

Ne treba ti da bi instalirao ali ako nemas tf2 ili css postoji sansa da ti na nekim mestima (npr. tunel na dust2) budu svetlece ljubicaste teksture.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba ti da bi instalirao ali ako nemas tf2 ili css postoji sansa da ti na nekim mestima (npr. tunel na dust2) budu svetlece ljubicaste teksture.

izgleda da je to samo sansa ili neki bug, instalirao na 10 kompa u igraonici, ni na jednom nema source ili tf2 a opet promod radi perfektno i nijedna mapa nema problema sa grafikom.

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

ni ja neam ni css ni tf2 i radi sve normalno i u svim mapama mi je ok, ja sam imo problem sa instalacijom neje teo

da proradi zato sto sam,sam stavljo de da mi se instalira, proradio je tek kad sam samo iso next,next..

Edited by AFFA
Link to comment
Share on other sites

Ako si instalirao cs pro mod i SDK i ne radi ti,onda moras da odes da kupis pastetu u crevu (sa sunkom) i da namazes monitor(samo po gornjog strani) i sacekas da se pasteta stvrdne,kad se stvrdne moras nozicem od 12 recki da lagano sastruzes sa monitora,i onda ce da proradi pro mode,ako ni tad ne radi,onda stvarno ne znam..Mozda politi komp jogurtom moja kravica!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...