Jump to content

CSPromod 1.08


zyllion

Recommended Posts

ajde ovako ja cu ti napisem detaljno kako sam ja uradio,usao tamo u tools i skinuo Source SDK base 2007,kad mi se to skinulo usao sam u to SDK base da vidim sta je zanimalo me :D izasao skinuo ovaj cs pro mode i on mi je sam odredio da ce da instalira u valve/pa steam folder ja isao next on instalirao izasao res steam usao opet i vidim ima u library stoji cs pro mod 1.08 sta vec i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Disconnect: Invalid STEAM UserID Ticket .

Ne mogu da udjem ni na jedan server. Zna li neko sta i kako?!

I have found a method how to get rid of this error!

1) It is closed Steam (that in the manager of tasks of this process wasn't)

2) We come into your folder Steam (default : (C:\Program Files\Steam\ )

3) We rename folders "config" and "userdata" (it is possible to delete generally them but to make backup is better or to rename) for example in "config1" and "userdata1" accordingly

4) We delete file ClientRegistry.blob

5) We come a new in Steam, we enter login and the password, we will authorize Steam Guard

6) Done!

Problem solved!

Link to comment
Share on other sites

ajde ovako ja cu ti napisem detaljno kako sam ja uradio,usao tamo u tools i skinuo Source SDK base 2007,kad mi se to skinulo usao sam u to SDK base da vidim sta je zanimalo me :D izasao skinuo ovaj cs pro mode i on mi je sam odredio da ce da instalira u valve/pa steam folder ja isao next on instalirao izasao res steam usao opet i vidim ima u library stoji cs pro mod 1.08 sta vec i to je to :)

sve sam isto i ja uradio :)),nije ni bitno,probam o5 kad me ne mrzi

Link to comment
Share on other sites

E-Frag digao prvi server u Srbiji za promod... mogu da se peglaju mixevi, podesene su sve skripte live, warmup itd... cimajte na pm da se organizujemo da peglamo :D

ja sam ostavio post slucajno preko ianovog acc, da znate da ne piste decku bez potrebe :)

http://www.e-frag.net/eu/index.php?option=com_content&view=article&id=95:cspromo&catid=8&Itemid=101

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam kako ide, ali ne treba ti source. I secam se da sam se isto mucio nesto posto mi se nije pojavio u libraryu, tek iz nekog 2./3. puta

ae se sad lepo seti pa mi reci na stimu,jebeno 5 puta instaliram i brisem cs pro mod i ne uspevam da ga napravim :),sdk sam skinuo shmekeru

Link to comment
Share on other sites

ae se sad lepo seti pa mi reci na stimu,jebeno 5 puta instaliram i brisem cs pro mod i ne uspevam da ga napravim :),sdk sam skinuo shmekeru

ne treba ti ni source ni tf2, provereno jer sam juce instalirao u igraonici na 10 kompa :). skines samo tools sdk 2007 zatim skines cspromod 1.08 instaliras restartujes steam i mora raditi :)

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

ne treba ti ni source ni tf2, provereno jer sam juce instalirao u igraonici na 10 kompa :). skines samo tools sdk 2007 zatim skines cspromod 1.08 instaliras restartujes steam i mora raditi :)

sve to sam uradio krle,ne znam u cemu je fora,sumnjam jedino da nije do graficke ati radeon,negde sam procitao da na nekim verzijama ne moze raditi...jednostavno ga nema cs pro mod ni pre ni posle restartovanja stima,ima nekih fajlova ali igru kao da nisam instalirao...

Link to comment
Share on other sites

Погледај да ли у добар фолдер све инсталираш. :) http://wiki.cspromod.com/Install#Installation_Methods_and_Directories

Ја сам тако пиздио 2-3 дана пре јер нисам могао да наместим,а на крају сам фејспелмово кад сам сконтао да сам требао мануелно да изаберем фолдер,а не само "next next finish". :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...