Jump to content

PEKi LAN TURNIR v3 @ SATNICE,GRUPE,REZULTATI


VRANJE

Recommended Posts

GG evo pristizhem domu, ostatak pedermominca spava na zheleznichkoj u nishu

Ma vazno da je bio dobar ROSTILJ KOD ZABU! :!

Mislim da je sve proteklo u najboljem redu ali je moglo i bolje, 2 ekipe su ispalile... skola za drugi put :)... Svaka cast ekipama sa strane koje su dosle dody, tigrovi, peromominci.....

GG vitezovi,tigrovi

Ekipi Peromominci cestitam na osvojenom turniru!

Hvala remi za cimanje i sto me je napustio na pola turnira ~ kekeke <3

EDIT: Demoi ce biti okaceni u toku dana ili sutra :)

Edited by cbm
Link to comment
Share on other sites

Ma vazno da je bio dobar ROSTILJ KOD ZABU! :!

Mislim da je sve proteklo u najboljem redu ali je moglo i bolje, 2 ekipe su ispalile... skola za drugi put :)... Svaka cast ekipama sa strane koje su dosle dody, tigrovi, peromominci.....

GG vitezovi,tigrovi

Ekipi Peromominci cestitam na osvojenom turniru!

Hvala remi za cimanje i sto me je napustio na pola turnira ~ kekeke <3

EDIT: Demoi ce biti okaceni u toku dana ili sutra :)

Na pola turnira ? Hah

Link to comment
Share on other sites

GG svima, tutrnir je bio skroz ok sto se tice racunara i ljubaznih organizatora. Steta sto nije bilo dovoljno ekipa, sto su 3 ispalile pa smo na kraju uspeli jedva da se pokrpimo da stignemo kucama :) Bilo malo spavanje na stanicama, lutanja po Nisu oko 3-4 sata, stajanja u vozu i tako :) Ali uglavnom, drago nam je bilo da smo se igrali i druzili, i ako budemo mi imali malo vise para docicemo i sledeci put :) Jos jednom sve pohvala za racunare i organizaciju. Vidimo se :*

Link to comment
Share on other sites

GG svima, tutrnir je bio skroz ok sto se tice racunara i ljubaznih organizatora. Steta sto nije bilo dovoljno ekipa, sto su 3 ispalile pa smo na kraju uspeli jedva da se pokrpimo da stignemo kucama :) Bilo malo spavanje na stanicama, lutanja po Nisu oko 3-4 sata, stajanja u vozu i tako :) Ali uglavnom, drago nam je bilo da smo se igrali i druzili, i ako budemo mi imali malo vise para docicemo i sledeci put :) Jos jednom sve pohvala za racunare i organizaciju. Vidimo se :*

Hvala puno,Svaka cast i vama :)

Link to comment
Share on other sites

Barem smo se druzili ako nista drugo :DD JEBI CELAVOG NEKISU U FINALUUUUUUUU :DDDDDDDDDDDD

GG SVIMA, organizatori su se trudili max, kompovi super, nije se kasnilo i takoooooooo :D

gg finalistima, lep cs su pruzili :D

DACE MVP BREEEEEEEEEEEEEEEEE :D

Edited by RadzA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...