Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Добро си ме подсетио, хтео сам да вас обавестим о супер акцији у једној радњи али заборавих : ) У питању је Sportina радња у оном Immo центру што је Лешко хвалио, тамо је следећа акција, три артикла узмеш, најјефтинији од та три је џ. Могу се наћи врх ствари, само пошто је у питању аутлет можда нећете наћи одговарајуће величине за сваки артикал, али ако носите M, L онда вас боли туксон. http://www.immocentar.rs/ Чим уђете прва радња лево, на почетку радње је женска роба, тако да немојте да се зајебете и помислите да само њу продају : ) одмах иза ње је мушка секција.

Што се тиче Конверса, дај конкретне цифре, живо ме занима : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa tako to ide vudsi, "nova kolekcija" je marža 400% pa kad tih 5 ovaca kupi svoj fensi duks onda spuste na 300%, normalnih 20% trgovačke marže ne možeš da vidiš na toj robi ni u "outletima" u sekciji "roba sa greškom" ... ignoriši ih...

Idi lepo u Brankodex, kupi bele/svetle košulje i dilbert kravatu :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Košulje još gore, sve kroj za likove visine metar šezdeset, koji imaju metar u ramenima.

taj rad i kukove ko dzastin biber

Jebiga kako se tuzno osecam kad farmerke moje duzine ne kogu do muda da navucem i jos pitam "jel ovo za muskarce ili male deckice?" milsim uzas

garderoba samo u italiji matore!

da, ja sam ove tike u "najskupljoj" radnji platio 4.5 k, u autletima su bile 7

uglavnom prosle godine u italiji za 150 eura sam se obuko ko ovde za 600

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja ne kapiram zašto je kod nas garderoba baš toliko skupa. voleo bih da sam organizovan, pa da lepo sastavim neke spiskove i prištekam pare, i dvaput godišnje napravim šoping ture do nekog od wizzair gradova. obiđeš nov grad za dž faktički.

Link to comment
Share on other sites

sve je uglavnom receno, al' eto da dodam samo da mi se digne kosa na glavi kad treba da kupim farmerice...da bih kupio jebene pantalone 'normalnog' kroja, koje nisu ni siroke ni uske, moram da izdvojim gomilu para u lacoste-u npr, dok u ostalim radnjama sa tim normalnijim cenama ne smem ni da se pogledam u ogledalo kad navucem onaj pederluk

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ne uzimamo H&M pošto nema kod nas, ali ja sam u Kelnu sad pre dva meseca ušao u New Yorker i onda sam posle ušao u BGD-u u New Yorker i to je kao nebo i zemlja. Ovamo su prodavali majice za evro, patike za 5-10 evra (neka se i raspadnu posle 3 meseca za te pare :) a najskuplja stvar na koju sam naleteo je bio neki džemper za 50 evra, ali baš je kvalitetno izgledao. Slično je bilo i u Stokholmu, s tim što mislim da Šveđani (pored toga što imaju H&M kao mi Maxi :)) imaju neki stil odevanja koji generalno leži nama, nekako, ne znam ni sam i takođe je više nego povoljno kupovati tamo.

Link to comment
Share on other sites

Жену, сестру, баку, маму, тетку, сестру од тетке.

Ем су оне срећнe, ем сам ја срећан.

Ретко идем у шопинг, али кад идем онда то радим да бих гледао клинке са паркинга. :tf:

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Instalirao pes2012 sutra ću otprilike ceo dan da ga pikam sa drugarima uz pivo i random grickalice \o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

meni je najveci bedak bio sad skoro kad sam u najku imao 1 trenerku za bedza i vrtim se po prodavnici i ne zelim nista da uzmem na sta sve ono lici :(

i jel zna neko gde imaju da se kupe najobicnije farmerke, znaci ne izlizane/pederske/iCepane, i da ima produzenih modela. Bukvalno se ne secam kad sam kupio farmerke jer ne mogu nigde velicinu da nadjem

Link to comment
Share on other sites

shoocky, imam isti problem za farmerke (oko duzine)

overavaj GAS, cesto dobiju produzene modele, ali ih imaju malo, tako da te mora i ukenjati... ono, kvalitetne su farmerke, a ja sam prethodne dve uzeo za ~5k i dobro se drze!

takodje nisu cepane i izbeljene, nego najobicnije, a najvaznije je da kad sednem ne dignu se do kolena :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam u legendu nalazio najobičnije farmerke za pristojnu cenu.

mada kod nas kupujem samo patike, pa ne znam za farmerke kakve su tamo. već par godina porodično odradimo ovo što je ivan rekao.

par autleta po italiji i austriji i mirna cela godina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...