Jump to content

Važno Upozorenje!


bionik

Recommended Posts

Dobro de, ne skrećite sa teme. Ljudi su sad videli od koga ne treba da kupuju i to je to.

A inače ovakve prevare su poznata stvar još od vajkada, jedino što su se u proteklom periodu povećale otkad ljudi pikaju WoW pa se čitava ta stvar dodatno razvila.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, prevare su poznata stvar, ali mora da se napravi korak da bi se svaki pokušaj u tom smislu sprečio, a od policije zaista ništa, jer na žalost postoji novčani limit na koji bi policija odreagovala.A što se tiče ovih sitnih prevaranata, na žalost, prepušteni smo sami sebi.

Link to comment
Share on other sites

zato sto 99% ljudi kupuje jeftinije gamecardove preko ljudi koji raf-uju

e sada, svi krecu sa tim rizikom da ce mozda biti scam, ali ako se uzima preko proverenih ljudi, mogucnost scama je manja

nisam siguran, ali mislim da kod raf vremena blizzard moze da oduzme i to uplaceno vreme, tako da vecina ljudi ce ostati bez wow vremena :p

Link to comment
Share on other sites

Ok to za blizzard se i ja slažem, jer bi mogli da preduzmu mere protiv ljudi koji se bave RAF-om, tako da je bolje da se to zaobiđe i ostane među nama.

A da se ljudi upozore na ovog lika, to se slažem, jer možda on nije jedini koji krade, i barem ćemo upozoriti ljude da paze od koga kupuju i naravno da kupuju samo od proverenih ljudi.

Jer može da se nađe neko kao ja i da zaluta na ovaj forum i poveruje onim buđavim postovima, ne znajući da je verovatno on sam sebi davao +rep.

I ono što sam zaboravila da napomenem je da lik ima i svoj sajt...

http://wow-dealer.com/

ovo sam nešto kasnije iskopala, i podaci se poklapaju sa njegovim.

Link to comment
Share on other sites

Uh, uh, uh... Ala ste se okupili, popljuvali, raspricali... Pun gas. Nije me bilo ovde neko vreme, na forumu, ali sam radio, znaju odredjeni ljudi o cemu pricam... Postovana gospodo, tu sam da vam kazem da JESTE doslo do velikog nesporazuma izmedju mene i doticne gospodjice S.G. Nisam ovde da se pravdam, boli me kara za vas i vas forum, imao sam prilike da se uverim kakvi ste debili i trolovi (cast izuzecima), cak stavise trazio mi moderator pare da mi otkljuca moj thread. Hahahah, da li ste vi normalni bre? Kakvo gepekovanje, kakva policija, kakve picke materine? Ljudi jel vi znate o cemu vi pricate? Devojka je dosla ovde da me "pljune", kako niko vise nebi kupovao kod mene, bla, bla. Imam svoje redovne musterije, do sad ni sa kim nisam imao problem, osim sa njom. Kakvo odeljenje za privredni kriminal, kakvi bakraci? Stvarno mislite da ljudi koji rade ovo, ukljucujuci i mene, krse neki zakon? Pa ti mene prijavljujes za "kriminal", a svesno kupujes od mene ono za sta kazes da nije legalno? Smesno. Gospodjica je dobila sve sto je trazila, osim prve ekspanzije (dobila je i prvu, koja na "opste" iznenadjenje nije radila, kao kod je vec iskoriscen). Ja cu sad lepo sa njom da zavrsim sto je ostalo, i naravno radim dalje. Mozete srati o meni i gurati doticnog Pantu dokle hocete, meni ne smeta. Ljudi sa kojima sam radio znaju, ostali mogu samo da pljugaju. To je sve od mene. ;)

Edited by WoW Dealer
  • Downvote (-1) 2

Gametime Dealer, najpovoljnije u Srbiji!

Link to comment
Share on other sites

Твоје име и треба да се стави.

Или хоћеш да кажеш да онај лог није тачан? Јел капираш ти да нема шта да објашњаваш, ја не сумњам да имаш верну клијентелу или шта већ, али погоди шта, овде се не прича о томе, него о овом једном случају. А то да ли је неспоразум или не, то нема везе са овим логом који смо видели, тако да те људи не пљују зато што су се навадили или су жељни пљувања, него су видели шта се десило и како се понашаш. И осим ако хоћеш да оповргнеш то што се десило, онда нема шта да објашњаваш и све што су други рекли и што те прозивају стоји. Чак ниси ни порекао то и онда причаш ''Готиве ме људи који ме готиве''. Јок, него те мрзе ортаци и клијенти са којима си поступао готивно, о чему ти причаш...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Uh, uh, uh... Ala ste se okupili, popljuvali, raspricali... Pun gas. Nije me bilo ovde neko vreme, na forumu, ali sam radio, znaju odredjeni ljudi o cemu pricam... Postovana gospodo, tu sam da vam kazem da JESTE doslo do velikog nesporazuma izmedju mene i doticne gospodjice S.G. Nisam ovde da se pravdam, boli me kara za vas i vas forum, imao sam prilike da se uverim kakvi ste debili i trolovi (cast izuzecima), cak stavise trazio mi moderator pare da mi otkljuca moj thread. Hahahah, da li ste vi normalni bre? Kakvo gepekovanje, kakva policija, kakve picke materine? Ljudi jel vi znate o cemu vi pricate? Devojka je dosla ovde da me "pljune", kako niko vise nebi kupovao kod mene, bla, bla. Imam svoje redovne musterije, do sad ni sa kim nisam imao problem, osim sa njom. Kakvo odeljenje za privredni kriminal, kakvi bakraci? Stvarno mislite da ljudi koji rade ovo, ukljucujuci i mene, krse neki zakon? Pa ti mene prijavljujes za "kriminal", a svesno kupujes od mene ono za sta kazes da nije legalno? Smesno. Gospodjica je dobila sve sto je trazila, osim prve ekspanzije (dobila je i prvu, koja na "opste" iznenadjenje nije radila, kao kod je vec iskoriscen). Ja cu sad lepo sa njom da zavrsim sto je ostalo, i naravno radim dalje. Mozete srati o meni i gurati doticnog Pantu dokle hocete, meni ne smeta. Ljudi sa kojima sam radio znaju, ostali mogu samo da pljugaju. To je sve od mene. ;)

Ako te boli "kara" i za nas i za klanrur forum sta koji kurac onda trazis ovde ??

Ti si decko bolestan ....Treba da se izvines devojci posto si se poneo prema njoj kao debil !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...