Jump to content

EDGE OPEN CUP #02 CS TURNIR


bolence

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bih zamolio nekog SA MOZGOM da objasni sta se tacno desilo na tom turniru? Dokle je stigao,kad je prekinut i zbog cega? I ZASTO POPOVIC nije osvojio turnir?!

Pred sam pocetak polu-finala

BGDiN Mix vs faithIN

BMP vs pak

je rekao lik iz obezbedjenja da ce zvati komunalnu policiju ukoliko se ne skupimo , pokusali smo da nadjemo resenje ali ga nije bilo , pa je splitovan nagradni fond na 4 dela i otisli smo svi kuci.

^.^

Link to comment
Share on other sites

Ja bih zamolio nekog SA MOZGOM da objasni sta se tacno desilo na tom turniru? Dokle je stigao,kad je prekinut i zbog cega? I ZASTO POPOVIC nije osvojio turnir?!

Vlasnik i organizator turnira su trebali da daju coveku potvrdu za skup koju su izvadili, i to 24h pre pochetka turnira. Ali je dobio jedno 10h pre turnira, i pozvao je komunalnu zbog dreke i urlanja. (moze da dobije otkaz glat, i chovek je upravu, greshka vlasnika i organizatora). Tako da je bil o nekih dogovora da se nastavi turnir sutra (nisu mogle 2 ekipe), da se igra online? (nisu htele 2 ekipe) ili da se ide odma do kgba, ai-a ili neke igranice (nisu mogle 2-3 ekipe, razlog umor). Tako da se odluci da se podeli fond, i da oduzme igranice od sebe deo fonda, jer je to njihov propust. I tako je doslo svakom igracu po 1700din.

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam svima zbog prekida turnira, al jedino sto ni mi u organizaciji nismo znali za propust vlasnika igraonice. Receno je 2 dana pre toga da je to sredjeno i da turni moze da se igra, tek na 1/2 finalu mi je prisao covek i rekao kako stoje stvari da moraju svi da izadju... Tako da diablo ken*a :D <3

Evo download svih demoa na jednom mestu :

http://www.megaupload.com/?d=P7BVN2XG

Edited by BoCa.hq
Link to comment
Share on other sites

Pre svega svaka cast za trud i omogucavanje turnira [barem nekog dela] BoCi i Juricu.

Uroshe ja nisam organizator :$ organizatori su boca i aero...

ja kad sam rekao da je Juric namestio turnir, ljudi su se smejali.

da bog da jutro ne doziveo Juricu.

Brate moj za malo da ne dozivim to jutro....

A INACEE JEBEEE LESIIIKAAAAAA :DDD

Edited by whatever ' juricM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...