Jump to content

EDGE OPEN CUP #02 CS TURNIR


bolence

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kome sam prodao bilo sta covece NISAM ORGANIZATOR.Ko ti je sta rekao ??? Znaci bmk za slot Chonta ne moze da igra to je razlog odustajanja,a to sto vi niste upali nije moje da komentarisem ja samo znam da smo mi bili pozvani kolko se secam i to je to...Stvarno nzm ko igra de igra i ko ce da osvoji i de idu pare to nije moj problem .Otvarate 200000000 topica bzv ovo je mid turnir nije HIGH ako oces HIGH izazovi strani fx pa onda se igraj,a ne da prosipas skill po nasim ekipicama.GL BOCO <3

Link to comment
Share on other sites

Prvo: necu da podizem svoju ekipu na ovaj nacin,ali nijedna pozvana ekipa nije na jachem turniru proshla grupu....(svaka cast pojedincima:D)

Mislim da svi imaju pravo da misle da su TOP ILI HIGH ali samo neki mogu da kazu da imaju rezultat!i po tome gledam ko je high a ko mid ili low!

Ali da si pozvao sve drugarske ekipe jesi,naravno da se nisam bunio za deltu jer sam bio na mnogo jachem turu isti dan!

Drugo: ja sam pravio prvi turnir u edgu-u i znam kako stoje stvari!Sa twoje strane nije u redu jer sam ja tebe zvao na prvi EDGE turnir!(koji je bio 3xjachi!) TURNIR SA NAMA MOZDA NIJE JAK,ALI CE SIGURNO BITI JACHI OD TRENUTNOG!

Trece: Turnir ce ti isto vremenski trajati sa 13ekipa i sa 16ekipa jer ce se svakako jedna ekipa u grupi sushiti!tako da je gospodin TRIFUNOVIC(kassad_) u pravu kao i uvek!:DDD

Cetvrto : TURNIR JE TURNIR!!ne postoji mid,low ili high to se samo tako kaze,ali vidim da si ti pametan "< victoria > vinNa" pa ni mid turnir ne igrash,predji na public servere i pikaj moj ti je savet!:-*

ako ne budes igrao sa tim jakim ekipama (bgd,pm,lwc,in,dps,idzuo,urbanexp,kgb)nikada nece podici svoj nivo!

Edited by imt-riquelme
Link to comment
Share on other sites

Realno tvoj turnir je bio jedan od najacih turnira i ne razmisljam drugacije, ovo je turnir koj ja pravim i msm da imam sasvim zadovaljavajuce igrace za turnir, propust je kgb i ceo idzuo i ceo bgd koj ce doci u nekom mixu.... :) iskreno necimam se puno oko vecine postova jer msm bolje da cujes 1000 hejtova i 1001 pametniju glavu nego sto sam al samo da ih cujem i to je to :) 15 ekipa ce biti shokicina i sad posto vidim da tvoja ekipa koja je trebala da bude pozvana kao 16ta nije u mogucnosti da dodje jer neki igraci igraju vec za neke mixeve onda cemo morati da nadjemo drugu ekipu. :)

To high i ostalo moze samo da se prica mi da se ne lazemo nemamo NI JEDNU high ekipu ( mozda sada bgd ) al ce i to da se vidi nase " haj " ekipe koje odu na WCG se pokazu lose, nekadasnje glorije koja je nesto da se kaze uradila. Te price HIGH i LOW msm da treba da batalimo i msm da je ok pomoci nekom i reci predlog kao sto je kassad reko moze 16 ekipa za jedan dan i tako to... a ne samo hejt i neke price MOJ TURNIR je najbolji u gradu MOJ turnir bio 70x BOLJI moj turnir ovo MOJ turnir ono... msm pozvao bih te al kad si stavio KGB CM Storm si me obrisao sa steama tako da ono .... ;) jbg

Link to comment
Share on other sites

Obrisao sam te sa stima zato sto kad smo vas dobili 16-3 ti si prichao i napushavao du-hasta da smo mi gledali u ekran i znali sta radite!

A ako sam prijavio ekipu ti nema sta da gledas ko od igracha iz moje ekipe igraju u mix-u,to je zato sto mi nismo prijavljeni!

Ali ti ces ochigledno da ubacis jos neku drugarsku ekipu i nema veze sto smo mi sad prvi na chekanju neces nas ubaciti,BOLJE RECI DA NAS NE ZELIS NA TURNIRU I GOTOVA STVAR NECU VISHE DA SPAMUJEM.ako nije tako obaci nas i opusti se ko ce da igra,bolje brini za te mix-ekipe!

Link to comment
Share on other sites

Obrisao sam te sa stima zato sto kad smo vas dobili 16-3 ti si prichao i napushavao du-hasta da smo mi gledali u ekran i znali sta radite!

A ako sam prijavio ekipu ti nema sta da gledas ko od igracha iz moje ekipe igraju u mix-u,to je zato sto mi nismo prijavljeni!

Ali ti ces ochigledno da ubacis jos neku drugarsku ekipu i nema veze sto smo mi sad prvi na chekanju neces nas ubaciti,BOLJE RECI DA NAS NE ZELIS NA TURNIRU I GOTOVA STVAR NECU VISHE DA SPAMUJEM.ako nije tako obaci nas i opusti se ko ce da igra,bolje brini za te mix-ekipe!

EVO GAJICU JA CU DA TI DAM SLOT DA IGRAS NA TURU ! PA AKO MISLIS DA MOZES DA UZMES OK ;) NE KONTAM VASA PROZIVANJA I SMARANJA O TOP I LOW EKIPAMA. UPLATI PA IGRAJ

Link to comment
Share on other sites

Nagrade su povecane

1 mesto : 20 000

2 mesto : 10 000

3 mesto : 15h u igraonici

4 mesto : 15h u igraonici

Grupe 4x4 - 2 prolaze dalje u 1/4 finale

Grupe ce biti veceras/sutra izbacene

i molim vas bez spama, ako nekog nesto interesuje nevezano za temu neka me doda na staem ili cimne na mob i da se prica o tome, ispostuj te topic vezan za turnir ... Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

ako krene turnir u 9 i ne dozvoli ljudima da smaraju sa namestanjem ima da se zavrsi u pristojno vreme.

Glavna stvar je da NE DOZVOLI da zbog RETARDA kasni turnir

Slazem se u potpunosti + 1

i da napomenem Grupe ce ipak i satnice biti objavljene tek u Cetvrtak 15.09.2011. do 00:00h

Edited by BoCa.hq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...