Jump to content

computerland SEC qualy


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko ja vidim, ovde se niko ne zali (mislim na srpske ekipe, one koje ucestvuju i one koje ne ucestvuju a mozda zasluzuju) ali nadje se neki batica iz druge drzave da vodi politiku na ruru... dosta mi je tvojih komentara na hltv.orgu, prevrce mi se zeludac kad ti vidim nick a jos vise kad ti vidim post na ruru...fuck off!

+1

Link to comment
Share on other sites

A kada se igra SEC u Poljskoj ? Realno ne znam po kojim su uspesima odredjivane ekipe , ali ovde su samo ekipe iz bg-a i to bas one koje igraju/su igrale iz kgb-a cini mi se :) ... Nije pozvan NSB koj se dosta dobro pokazao na internacionalnoj sceni koj inace reprezentuje Srbiju na SGL-u ... Mislim da bi za celu scenu bio pravedan jedna online qually , pa ako je potrbna i ta lan zavrsinca ... Bez uvrede , ali ovo je moje misljenje .

Btw zaboravio sam , svaka cast shakale sto odrzavas nasu scenu i nadamo se da ce narednih godina biti jos bolje i bolje i da imamo jos vise quallya :))

Edited by ultra(jos33f)
Link to comment
Share on other sites

Za pocetak ako znas sta je sec znao bi da je povezan sa wcg-om a u playmore-u igraju 4 osvajaca naseg zadnjeg wcg-a. Do skoro je bila praksa da se na sec salje upravo ekipa koja je predstavljala zemlju na wcg-u tako da njihov invite svakako nije sporan, sve u svemu playmore/bgd ce najverovatnije svejedno osvojiti a i osvojile makar da su sve ekipe ucestvovale, sto ne znacu da neke druge ekipe nisu zasluzile sansu ali s'obzirom na vreme koje je shakal dobio da sve organizuje sve je ok...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...