Jump to content

Dreamhack Serbia


Recommended Posts

Svi su ex bw igraci koji su prestali da igraju i nisu vise niko i nista u bw-u pa su odlucili da ponovo krenu sc2 dok se bw proovi ne prikljuce kad ce opet popusiti.

Citali smo svi clanak na teamliquidu u razlici izmedju trenutnih sc2 zvezda i pravih bw zvezdi koje treniraju po 10 sati dnevno svaki dan dok se ovi zajebavaju. I otud i nekonzistentnosti u igri vecine "velikana" sc2 danas. Igraju mesec dana tako da niko ne moze da ih dobije i onda posle bulja i to ne zato sto se pojavio neko bolji nego jednostavno zato sto prestanu verovatno da treniraju i onda prave greske i gluposti koje ranije nisu radili, primera radi MC i fruitdealer.

Slava ti je udarila u glavu jer vec koji put dodjes i ostavis onliner bez ikakve osnove misleci da zato sto igras na visokom nivou tvoja mora biti poslednja? Ja sam lepo pitao zasto, eto objasni mi u mehanici igre zasto te protosi dobijaju? Ne pogodis emp lepo? Ne uspevas da snajpujes kolosuse? Ne kajtujes i ne mikrujes dovoljno dobro? To su sve bas imbalansi u igrici.

Eto ja ne znam sta da radim kao protos vs bioball+medivac+viking osim da pokusavam neke harrasove na vise strana i izbegavam direktni sukob jer mi je sa tim kombom terran counterovao sve sto mogu da izbacim.

I da vidimo taj FACTS sa ove stranice http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Monthly_Tournaments

zerg: 15

protos: 5

terran: 14

turnira osvojenih OMG PA PROTOS SABIJA, SABIJA.

MVP nije ni igrao mlg i ipl

Zasto nijedan stranac nije osvojio gsl?

Jesi isao i pricao kako je terran op pre? Jesi na pitanje "kako sabijas" odgovarao sa PA TERRAN JE OP? Zasto onda sad nalazis za shodno da ides okolo i kenjas kako je protos op, a iz statistika pobeda se to uopste ne vidi. Pritom zasto ne kukas kako je zerg op i kako treba da bafuju tvz?

Sto se tice statistika koliko se koja rasa igra, kakve to veze ima sa balansom? Pritom cisto sumnjam da je terran na 25%.

Inace ja sam bio u top20 u svojoj diamond diviziji dok je diamond bio najaca liga, a posle sam prestao da igram aktivno i uglavnom gledam repove.

Gledao sam tvoj mec protiv mane. Bas je taj toss op, a ti si odigrao savrseno ... daj saberi se ...

Ah, sad sam skapirao ti ne volis pare pa zato ne igras sa protosom koji je imba. Ok, sve je jasno.

PS:

aj da vidimo MAJOR TURNAMENTS od oktobra

hm

2011 November Zowie Divina $10,000 1st TERRAN 2nd TERRAN

2011 November Battle in Berlin $10,000 1st ZERG 2nd TERRAN

2011 November ASUS ROG Stars Invite $10,000 1st ZERG 2nd TERRAN

2011 October Samsung European Championship 2011 $6 000 1st PROTOS 2nd ZERG

2011 October IeSF 2011 World Championship $26 000 1st TERRAN 2nd PROTOS

OH BOGCA MU

2 zerga 2 terrana i jedan protos osvojili MAJOR turnire od oktobra.

PS2:

A pazi tek ovo PREMIER TURNAMENTS

November AoL: Team Ace Invitational AoL $17 700 20 Mvp GanZi

October BlizzCon 2011 StarCraft II Invitational BlizzCon $85 000 16 Mvp NesTea

October Electronic Sports World Cup 2011 ESWC $66 000 48 Stephano MaNa

October 2011 MLG Orlando MLG $14 000 32 HuK MC

October IEM Season VI - Global Challenge New York IEM $21 000 16 DongRaeGu FruitDealer

October IEM Season VI - Global Challenge Guangzhou IEM $21 000 16 IdrA elfi

October 2011 GSL October Code S GSL $121 900 32 MMA Mvp

October 2011 GSL October Code A GSL $11 930 32 Curious Oz

October IGN ProLeague Season 3 IPL $100 000 32 Stephano Lucky

od oktobra

terran: 3

zerg: 5

toss: 1

PA OVE TOSSOVE TREBA IZBACITI IZ IGRICE JEBOTE KAKO SABIJAJU ROFLSTOMP 1111ONEELEVEN

PS3:

Evo samo za nasu vernu publiku i sabrane premije od oktobra meseca po rasama

terran 224600$

zerg 219930$

protos 14000$

Oparise se ovi protosi opasno! Skoro pa pljacka igrati protosa!

aaa pa ti si jedan od onih "u moje vreme ja sam bio top 20 u diamond ligu!!!!!!!" znaci bio si top 1000 u EU, auuuu brate alal ti patka. Bio si top 20 kad ljudi nisu umeli misha da pomeraju, svaka cast - meni ne daje pravo sto sam top 5 GM 24/7 ali tebi kao sada verovatno platinum igrachu daje pravo da pricas - daj bre molim te.

"terrani ne vezbaju" - da li znas koliko Kas igra dnevno? Dok white-ra chachka nos ceo dan slika se sa sponzorima i putuje i onda dodje na turnir napravi 5g robo warp prism od jedne baze i pobedi ili odradi neki drugi allin, ako dodje do late-game-a napravi 50 zealota i a-move i dobije.

Isto ove fore "jel bacas ti EMP", jel si cuo da spreadujes HT-e? ali jbg igras protossa moras da drzis sve na isto dugme pa nece tako da se igra, ima razloga zasto si ti u platinum, a ja sam u top 5 GM a to nije rasa, zato sto ja bilo kojom rasom mogu da dodjem do GM-a dok ti ne mozes do diamonda.

Ali jbg i ja sam glup sto se raspravljam sa nekim ko:

1) ne zna da igra

2) verovatno ima 1000 minerala u prva 6 minuta

3) zna samo da radi 4g

4) ako se zajebe da napravi nexus ode 6g zato sto je'lte HT i colossusi su sranje

5) "nema vremena" za igrice ali bi bio imba igrac kada bi igrao terrana.

Opet ne znam sta napinjes sa tim "slava ti udarila u glavu", ne smem da kazem svoje mishljenje dok streamujem? Ljudi igraju najmanje terrane zato sto vide da je lakse igrati druge 2 rase, ako te bas zanima idi pa nadji na TL zadnji update % rasa koji ljudi igraju.

Ne razumem sta linkujes "herp derp terran ima osvojena XXXXXXXXXXXXX turnira od davne 1930." ja ti pricam zadnja 2 meseca, ne pre godinu dana ko je osvojio turnire.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaa pa ti si jedan od onih "u moje vreme ja sam bio top 20 u diamond ligu!!!!!!!" znaci bio si top 1000 u EU, auuuu brate alal ti patka. Bio si top 20 kad ljudi nisu umeli misha da pomeraju, svaka cast - meni ne daje pravo sto sam top 5 GM 24/7 ali tebi kao sada verovatno platinum igrachu daje pravo da pricas - daj bre molim te.

"terrani ne vezbaju" - da li znas koliko Kas igra dnevno? Dok white-ra chachka nos ceo dan slika se sa sponzorima i putuje i onda dodje na turnir napravi 5g robo warp prism od jedne baze i pobedi ili odradi neki drugi allin, ako dodje do late-game-a napravi 50 zealota i a-move i dobije.

Isto ove fore "jel bacas ti EMP", jel si cuo da spreadujes HT-e? ali jbg igras protossa moras da drzis sve na isto dugme pa nece tako da se igra, ima razloga zasto si ti u platinum, a ja sam u top 5 GM a to nije rasa, zato sto ja bilo kojom rasom mogu da dodjem do GM-a dok ti ne mozes do diamonda.

Ali jbg i ja sam glup sto se raspravljam sa nekim ko:

1) ne zna da igra

2) verovatno ima 1000 minerala u prva 6 minuta

3) zna samo da radi 4g

4) ako se zajebe da napravi nexus ode 6g zato sto je'lte HT i colossusi su sranje

5) "nema vremena" za igrice ali bi bio imba igrac kada bi igrao terrana.

Opet ne znam sta napinjes sa tim "slava ti udarila u glavu", ne smem da kazem svoje mishljenje dok streamujem? Ljudi igraju najmanje terrane zato sto vide da je lakse igrati druge 2 rase, ako te bas zanima idi pa nadji na TL zadnji update % rasa koji ljudi igraju.

Ne razumem sta linkujes "herp derp terran ima osvojena XXXXXXXXXXXXX turnira od davne 1930." ja ti pricam zadnja 2 meseca, ne pre godinu dana ko je osvojio turnire.

Mamlaze, svoj nekadasnji rank sam pomenuo jer si ti udario po istom i cisto da napomenem da nisam bronze retard.

Svi ovi gore turniri i statistike koje sam linkovao su iz JEBENE 2011 OKTOBAR I NOVEMBAR, ZNACI ZADNJA DVA MESECA ZA NEPISMENU STOKU.

Evo i linkova:

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Premier_Tournaments

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Major_Tournaments

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Monthly_Tournaments

Pa sam gledaj nepismeni whiner-u.

Da, nemam vremena za igrice, imam firmu i dosta posla i nemam vremena da igram koliko bi trebalo da igram da to bude na nivou koji ja zelim.

Kas onda jednostavno nema talenta.

Apropo spreadovanja templara, a ti bi sa jednim emp-om da pogodis i sve templare i sve sentrije? Ma nije valjda ...

Krenuo sam u ovu raspravu zato sto sam mislio da bi tebi bilo od pomoci da skapiras da rase nisu issue vec tvoje vezbanje protiv razlicitih setup-a i da sa tim stavom neces mnogo postici (kao sto ni idra nije pa je seo da vezba) sa zeljom da zapravo napredujes jer mi je bilo drago da neko odavde uspe u sc2. Ali ti si jednostavno beznadezan. Gledas u statistike zadnja dva meseca i vidis kako je terran osvojio najvise para, zerg najvise pobeda a terran odma iza njega i protos koji je osvojio 20 puta manje para i 4-5 puta manje pobeda i i dalje seres jebeno neverovatno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Izlazite iz mog topica, dušmani!

Treba da vam bude drago što Srbija ima igrače koji mogu da nešto urade u Evropi i da ih podržavate, a ne da ih nazivate mamlazima, nepismenom stokom i vajnerima.

Ako vam se diskutuje o balansu otvorite novi topik i tamo kanališite vaš bes. :)

Jedno je igrati pro mečeve, drugo je gledati ih...to sad kao da ja dođem Noletu: e matori, što si glup...samo gledaj ako loptica ide u aut i pusti je, ako ne ide u aut vrati je što jače.

Link to comment
Share on other sites

Ok onda, al neznam gde sam ja shiljio posto cenim da na mene mislis to kad kazes.

Al ajde sto se balansa tice...

Mogu svasta da pricam o tome. Late game, mid game, ko ima bolji haras ko ovo ko ono... To cu lepo da preskocim jer ta prica je ko kad se dva klinca nadju i pricaju ciji je tata jaci.

Statistikama mozete da obrisete guzice svi sto ih pominjete.

Ni jedna rasa nije imba. I da se neka rasa oslabi patchem za neku stvar koja sad vazi kao kljucna i neophodna za igru (npr da se skroz skloni emp kod terrana i da ga nema vise) opet bi se sigurno nasla neka taktika ili neki nacin na koj bi ta rasa mogla da se igra i parira.

Malo banalan primer al poentu onoga sto sam hteo da kazem valda vidite.

Ok, ja jesam terran i smatram da je terr najtezi za igru, jer je u sc2 je micro najvazniji od mnogih isto vaznih aspekta igre ali manje. A terranu je po meni micro 100% najtezi od svih rasa.

Ali sam vrlo vrlo malo igrao offrace pa kad bi morao da kazem objektivno za skill i trud koji treba treba uloziti za ove 3 rase, tu su prvo terran i zerg pa onda 3 prazna mesta, pa onda protoss...

A sainte ako oces da naucis nesto o igri, lepo uzmi igraj je sa ljudima koji su malo jaci od tebe i gledaj replayeve. Ovde ces da naucis vrlo malo ako uopste...

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mogu da zakljucim iz onog sto su zlj i shmi rekli,jest da se vi ''kulturno'' ne slazete sa Beasty-jem da je toss OP.Ili mozda gresim.Takodje ne mogu da pronadje da je ovde neko rekao da mu nije drago sto Srbija ima dobre sc igrace.Ako nekome linkujes statistiku za prethodna 2 meseca,a on ti prica o 1930.godini i spominje ti da su stvari drugacije u poslednja 2 meseca,mozes kulturno da mu kazese da pazljivije procita ili da ga nazoves mamlazom(jeste teza rec,ali nije nekulturno).A sto se tice Djokovica,ne secam se da je on kukao da Nadal ima bolji reket od njega i i to je glavni razlog zasto je izgubio.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Izlazite iz mog topica, dušmani!

Treba da vam bude drago što Srbija ima igrače koji mogu da nešto urade u Evropi i da ih podržavate, a ne da ih nazivate mamlazima, nepismenom stokom i vajnerima.

Ako vam se diskutuje o balansu otvorite novi topik i tamo kanališite vaš bes. :)

Jedno je igrati pro mečeve, drugo je gledati ih...to sad kao da ja dođem Noletu: e matori, što si glup...samo gledaj ako loptica ide u aut i pusti je, ako ne ide u aut vrati je što jače.

Ja necu nikoga slepo podrzavati. Isto tako ni novaka nisam podrzavao dok je bio balavi klinac koji je non stop psovao reket loptice sudije i sve zivo, a problem je bio u njemu. Sad kad se sredio, sad ga podrzavam i kad gubi i kad dobija.

Ako on meni kao glavni argument navede skorasnje pobede protosa na prestiznim turnirima i kaze mi da proverim to na liquipediji i ja to uradim i linkujem mu statistike turnira sve zive NAVODECI DA SU OD OKTOBRA i on dodje i na to mi kaze kako sam linkovao statistike od 1930 zasluzuje i gore od ovoga sto sam mu rekao. A takvog lika svakako necu podrzavati pa makar mi bio brat.

Ok onda, al neznam gde sam ja shiljio posto cenim da na mene mislis to kad kazes.

Al ajde sto se balansa tice...

Mogu svasta da pricam o tome. Late game, mid game, ko ima bolji haras ko ovo ko ono... To cu lepo da preskocim jer ta prica je ko kad se dva klinca nadju i pricaju ciji je tata jaci.

Statistikama mozete da obrisete guzice svi sto ih pominjete.

Ni jedna rasa nije imba. I da se neka rasa oslabi patchem za neku stvar koja sad vazi kao kljucna i neophodna za igru (npr da se skroz skloni emp kod terrana i da ga nema vise) opet bi se sigurno nasla neka taktika ili neki nacin na koj bi ta rasa mogla da se igra i parira.

Malo banalan primer al poentu onoga sto sam hteo da kazem valda vidite.

Ok, ja jesam terran i smatram da je terr najtezi za igru, jer je u sc2 je micro najvazniji od mnogih isto vaznih aspekta igre ali manje. A terranu je po meni micro 100% najtezi od svih rasa.

Ali sam vrlo vrlo malo igrao offrace pa kad bi morao da kazem objektivno za skill i trud koji treba treba uloziti za ove 3 rase, tu su prvo terran i zerg pa onda 3 prazna mesta, pa onda protoss...

A sainte ako oces da naucis nesto o igri, lepo uzmi igraj je sa ljudima koji su malo jaci od tebe i gledaj replayeve. Ovde ces da naucis vrlo malo ako uopste...

Ja recimo imam malo vecu raspodelu.

Recimo 2-3 base rush na muta spine ling zerg po meni nije nikakav skill, mute su lake za kontrolisanje i imba za containovanje, a ako neko odluci da moveoutuje iz containa ceka ga 15 spineova + mute + zerglinzi, a nema povratka jer su mute osakatile bazu dok si na pola puta i stigle da se vrate da brane. Tu nema ni mikroa ni makroa ni skilla po meni dok mi je stephanov, ling ultra infestor bild ili neki drugi roach hirdra infestor bild olicenje zerg playstylea i skilla.

Pa onda recimo cist primer terrana koji ne zahteva skill je jinro-ov stil igre, 2-3 base turtle i jedan do max dva moveouta koji rese partiju, apsolutno bez mikroa, a+click fazon, sa nesto malo makroa.

Tako da po meni svaka rasa ima noskill i skill tip igre i na kraju sve zavisi od igraca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tako da predvidjaju totalno bacanje u senku cele trenutno aktuelne sc2 scene kada pro bw ekipa i njihovi sponzori odluce da predju jer ce i pored razlike u igri i vremenu, koje ce im trebati da se uhodaju u sc2 kao u bw, zbog kolicine posvecenosti i vremena koje ulazu u to pokidati sve ove trenutne semiprofesinalne igrace. I sc2 scena ce onda izgledati kao bw scena, koreanci na prestolu i svi ostali 5 mesta ispod.

samo mi nije jasno sto onda bw pro igraci koji igraju dvojku kao nada i boxer ne peru sve...mozda mislis da se nisu posvetili dvojci kao bw-u, ili nesto drugo...meni se ipak cini da je to zato sto je sc2 ipak drugacija igra u kojoj skill nije toliko presudan kao u bwu...bw pro igraci su bili za klasu iznad ostalih, ko sto u kvejku nisi mogao da uzmes frag nekom ko stvarno sabija...a sad u dvojci mene kao nuba recimo moze da prosere da dobijem nekog ko je za 3 klase bolji od mene dok u bwu to nije moglo da se desi...mozda i lupam, al takav sam utisak stekao

btw, iskulirajte stvarno, nema potrebe da se vredjate

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nada ne vezba uopste.Covek je donedavno bio code s sto je 1500$ mesecno.To je njemu bio free novac.Plus sto i Nada,July,Boxer,su odavno ispali iz glavnih tokova BW-a.A sto se tice skilla,BW>SC2 i to debelo.Sam Nada je rekao da je mehanika u BW mnogo mnoga zahtevnija,a moj licni utisak je da je sc2 napravljen kao limunada BW,da bi skill gap izmadju ljudi bio manji.Mada i dalje top skill je top skill.Plus to sto je igra jos uvek mlada.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ok onda, al neznam gde sam ja shiljio posto cenim da na mene mislis to kad kazes.

A sainte ako oces da naucis nesto o igri, lepo uzmi igraj je sa ljudima koji su malo jaci od tebe i gledaj replayeve. Ovde ces da naucis vrlo malo ako uopste...

generalno sam prichao, ne konkretno o tvojim postovima :) i da, igram dosta u poslednje vreme i gledam dosta streamova (zapravo sam prvo gledao streamove pola godine dok nisam uzeo da igram kampanju, pa vs ai pa onda multiplayer), al' i dalje sam eonima daleko od osrednjeg igracha i fali mi dosta informacija :)

Link to comment
Share on other sites

Mamlaze, svoj nekadasnji rank sam pomenuo jer si ti udario po istom i cisto da napomenem da nisam bronze retard.

Svi ovi gore turniri i statistike koje sam linkovao su iz JEBENE 2011 OKTOBAR I NOVEMBAR, ZNACI ZADNJA DVA MESECA ZA NEPISMENU STOKU.

Evo i linkova:

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Premier_Tournaments

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Major_Tournaments

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Monthly_Tournaments

Pa sam gledaj nepismeni whiner-u.

Da, nemam vremena za igrice, imam firmu i dosta posla i nemam vremena da igram koliko bi trebalo da igram da to bude na nivou koji ja zelim.

Kas onda jednostavno nema talenta.

Apropo spreadovanja templara, a ti bi sa jednim emp-om da pogodis i sve templare i sve sentrije? Ma nije valjda ...

Krenuo sam u ovu raspravu zato sto sam mislio da bi tebi bilo od pomoci da skapiras da rase nisu issue vec tvoje vezbanje protiv razlicitih setup-a i da sa tim stavom neces mnogo postici (kao sto ni idra nije pa je seo da vezba) sa zeljom da zapravo napredujes jer mi je bilo drago da neko odavde uspe u sc2. Ali ti si jednostavno beznadezan. Gledas u statistike zadnja dva meseca i vidis kako je terran osvojio najvise para, zerg najvise pobeda a terran odma iza njega i protos koji je osvojio 20 puta manje para i 4-5 puta manje pobeda i i dalje seres jebeno neverovatno.

Kad ne umes da diskutujes kreni da vredjas, logika ti je dobra.

Ne podrzavas Novaka u trenucima kad mu je najteze (lomi rekete i nervira se zato sto je to "lose" da se to radi) a podrzavas ga kad pobedjuje, sumnjam da njega boli K za takve ljude. Ako nekoga podrzavas, podrzavas ga uvek a ne samo kad je uspesan, ali opet to su SRPSKA POSLA, da komsiji crkne krava i te stvari - kod nas je bolje i lakse da mrzis nekog i da ga psujes nego da ga podrzis zato sto je najbolji u necemu sto radi bar u tvojoj zemlji i zato sto ulaze dosta truda da bi bio najbolji.

Ljude kao ti treba da bude sramota iskreno - niti te znam niti sam te video na ovim forumima i onda si doshao i pricas svoje misljenje a ostali koji se ne slazu psujes ih. Ja jesam whiner, ali to je moje misljenje i ti nemas nikakvo pravo da me psujes zbog tog mishljenja, ali opet odakle si takav si.

Kas nema talenta u pravu si najbolji terran u NA i EU je glup dechko i igra retardiranu rasu i zato pobedjuje sve.

Nisam rekao da si bronze retard, rekao sam da si platinum, ali posto sam ja glup kazi mi koja si liga ili mi daj link profila tvog.

Prvo kazes hocu da neko odavde uspe u SC2 a onda mi kazes da sam nepismena stoka, mamlaz, beznadezan i da serem neverovatno.

Ukoliko neces da podrzis nekoga u bilo cemu - niko te ne tera, ali nemoj da ih vredjas zato sto u tome sto oni rade su 1000x bolji od tebe i ako nemaju isto mishljenje kao ti.

Srecno sa firmom, mozda ja necu daleko da doguram sa stavom kakvim imam, ali sam siguran da isto tako ti neces daleko da doguras sa vredjanjem ljudi u poslu ukoliko se ljudi ne slazu sa tobom.

Edited by Beastyqt
Link to comment
Share on other sites

Brate, boli me patka. Ja sam isao u Poljsku i Rumuniju i srecan sam i podrzavam sam sebe, oni ako nece ne moraju, mogu da mi prde u topic koliko god hoce :D

MVP vs Naniwa bolje da niste gledali. Izgleda da ni najbolji igrac na svetu nije dovoljno dobar da dobije TvP. trololololo

Link to comment
Share on other sites

Kad ne umes da diskutujes kreni da vredjas, logika ti je dobra.

Ne podrzavas Novaka u trenucima kad mu je najteze (lomi rekete i nervira se zato sto je to "lose" da se to radi) a podrzavas ga kad pobedjuje, sumnjam da njega boli K za takve ljude. Ako nekoga podrzavas, podrzavas ga uvek a ne samo kad je uspesan, ali opet to su SRPSKA POSLA, da komsiji crkne krava i te stvari - kod nas je bolje i lakse da mrzis nekog i da ga psujes nego da ga podrzis zato sto je najbolji u necemu sto radi bar u tvojoj zemlji i zato sto ulaze dosta truda da bi bio najbolji.

Ljude kao ti treba da bude sramota iskreno - niti te znam niti sam te video na ovim forumima i onda si doshao i pricas svoje misljenje a ostali koji se ne slazu psujes ih. Ja jesam whiner, ali to je moje misljenje i ti nemas nikakvo pravo da me psujes zbog tog mishljenja, ali opet odakle si takav si.

Kas nema talenta u pravu si najbolji terran u NA i EU je glup dechko i igra retardiranu rasu i zato pobedjuje sve.

Nisam rekao da si bronze retard, rekao sam da si platinum, ali posto sam ja glup kazi mi koja si liga ili mi daj link profila tvog.

Prvo kazes hocu da neko odavde uspe u SC2 a onda mi kazes da sam nepismena stoka, mamlaz, beznadezan i da serem neverovatno.

Ukoliko neces da podrzis nekoga u bilo cemu - niko te ne tera, ali nemoj da ih vredjas zato sto u tome sto oni rade su 1000x bolji od tebe i ako nemaju isto mishljenje kao ti.

Srecno sa firmom, mozda ja necu daleko da doguram sa stavom kakvim imam, ali sam siguran da isto tako ti neces daleko da doguras sa vredjanjem ljudi u poslu ukoliko se ljudi ne slazu sa tobom.

Ima jedan dobar citat iz troje, "its not an insult to say a dead man is dead".

Stoga, ako je ono sto pricam istina nije moj problem sto tebe to vredja. Mozda je bolje da poradis da to ne bude vise istina.

To je sto se tice nepismenosti.

Sto se tice ovoga "mamlaze" to si zasluzio tako sto prvi nisi postovao sagovornika.

I opet ne citas sta pisem, ili ne umes da citas jebem li ga. Ne podrzavam novaka kad je retard, kad krivi i psuje sve zivo, a on je zapravo kriv. Onog trenutka kad je prestao da bude takav ja sam poceo da ga podrzavam nevezano dal pobedjuje ili ne, a zbog te promene u stavu je automatski postao i bolji igrac te je manje gubio.

Isto tako necu podrzavati tebe kad si retard, kad vidim kako pravis greske u tvp i onda krivis igricu i nebalans izmedju rasa i bezobrazno tvrdis stvari koje nisu istinite. Ova nasa rasprava mi je izgledala kao Vuk Jeremic i Vuk Draskovic u utisku nedelje ... ja tebi linkujem statistike pobeda, a ti meni kazes NIJE TACNO ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto mogu da zakljucim iz onog sto su zlj i shmi rekli,jest da se vi ''kulturno'' ne slazete sa Beasty-jem da je toss OP.Ili mozda gresim.Takodje ne mogu da pronadje da je ovde neko rekao da mu nije drago sto Srbija ima dobre sc igrace.Ako nekome linkujes statistiku za prethodna 2 meseca,a on ti prica o 1930.godini i spominje ti da su stvari drugacije u poslednja 2 meseca,mozes kulturno da mu kazese da pazljivije procita ili da ga nazoves mamlazom(jeste teza rec,ali nije nekulturno).A sto se tice Djokovica,ne secam se da je on kukao da Nadal ima bolji reket od njega i i to je glavni razlog zasto je izgubio.

Gresis.

A ako je mamlaz kulturno, onda je kulturno da i ja kazem da ti i mohi u ovom topicu volite da lizete anuse jedan drugom. Ili mozda i ja gresim jbm li ga :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...