Jump to content

Dreamhack Serbia


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko jos ima mesta slobodnih?

Ljudi DZABA vam da se prijavljujete ( ima preko 40 ekipa ) prijavljenih, kao sto sam rekao vec do sada i reci cu opet .. ONAJ KO PLATI UCESTVUJE, znaci STO PRE UPLATITE IMATE MESTO. Nemojte posle da bude da nisam rekao itd., kada uplatite ( meni licno ) ili na ZIRO RACUN posaljite SKENIRANU UPLATNICU NA : turnir@kgb-hq.com

Znaci jos jednom , DZABA VAM DA SALJETE PRIJAVE AKO NE UPLATITE.

Kontam koliko god da ima nisu 40 ekipa uplatile pa ti se prijavi sad, sutra uplati i igraces:)

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE ZA DREAMHACK SU ZATVORENE.DANASNJI DATUM JE 8.10,EKIPE KOJE SU SE PRIJAVILE IMAJU ROK 7 DANA DA UPLATE 4000 DIN ( ONE KOJE NISU ) ZNACI DO 15.10 ,AKO NE UPLATITE DO 15.10 ZAMENICE VAS EKIPE IZ STAND-BYa.

One ekipe koje zele jos da se prijave, MORAJU PRVO DA UPLATE da bi bile na STAND-by listi.

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE ZA DREAMHACK SU ZATVORENE.DANASNJI DATUM JE 8.10,EKIPE KOJE SU SE PRIJAVILE IMAJU ROK 7 DANA DA UPLATE 4000 DIN ( ONE KOJE NISU ) ZNACI DO 15.10 ,AKO NE UPLATITE DO 15.10 ZAMENICE VAS EKIPE IZ STAND-BYa.

One ekipe koje zele jos da se prijave, MORAJU PRVO DA UPLATE da bi bile na STAND-by listi.

Pa zasto se kriju imena ekipa,to mi nije jasno...daj spisak koje su uplatile koje su na STAND-by :( nerazumem zasto se kriju imena.Sad treba da gledam u pasulj dal sam uplatio 40i ili 41 :( ili 39i.

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE ZA DREAMHACK SU ZATVORENE.DANASNJI DATUM JE 8.10,EKIPE KOJE SU SE PRIJAVILE IMAJU ROK 7 DANA DA UPLATE 4000 DIN ( ONE KOJE NISU ) ZNACI DO 15.10 ,AKO NE UPLATITE DO 15.10 ZAMENICE VAS EKIPE IZ STAND-BYa.

One ekipe koje zele jos da se prijave, MORAJU PRVO DA UPLATE da bi bile na STAND-by listi.

Ja moju ekipu nisam prijavio,jer si napisao da se dzaba prijavljujemo...mi u ponedeljak placamo i sta sad? ocemo biti na stand-by listi ili se vodimo kao uplacena i prijavljena ekipa? :)

Link to comment
Share on other sites

Nema sta ti da gledas u pasulj, kao sto sam rekao a ponovicu OPET . KO UPLATI IGRA, ako si uplatio brate igras, prvo ne krijem ja ekipe UVEK ovako pisem za svaki turnir, NIT objavljujem KOJE su ekipe PLATILE do 2 dana pred TURNIR, nema kod mene nekih lazi/prevara itd.. ako neka JACA ekipa ne uplati ...NECE DA IGRA , kao ni bilo ko drugi ... kod mene nema POVLASTICA.

o.s. Ne jedem slatko :)

Toliko

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...