Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Cao svima. Imam jedan problem vezan za cs vec godinama. Probao sam i reinstal windows i reinstal cs i da skinem neki novi cs al nece nikako da radi kako treba . Stvar je u sledecem, kada je na cw-u half i kada skripta krene da prebacuje igrace , meni zabode cs kao da mi je pukao net ali ja savrseno cujem saigrace na ts, zatim nestane mi municija, radar, vreme i helti. Ako ne uradim brzo retry moram da gasim cs jer mi svi serveru budu offline :/. Na pubu/dm-u mi se desava isto kada radi team balans. Probao sam i na steamu da igram medjutim isto je.

Ako neko zna kako da resim ovaj problem bio bi mu vecno zahvalan, jer stvarno postaje iritirajuce :/. Hvala u napred , Ljubi vas batica :*

Ја би ту неки тешки реинстал система одрадио, мора да ту још нешто није у реду :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ја би ту неки тешки реинстал система одрадио, мора да ту још нешто није у реду :)

nznm brate vec sam par puta reinstalirao sve zivo moguce i isto, tako mi zabada vec 3-4 godine, prosto da prsne covek, videcu u januaru uzimam novi komp ako mi i tamo bude tako, onda nznm stvarno. onda cu i provajdera menjati! ^^

Link to comment
Share on other sites

Чекај, ти си реинсталирао систем и опет ти се исто догађа? Ау, који су ту трипови :(

nznm brt je sve kontam da mi je do neta nesto sjebano ..... al to ne zelim da prihvatim jer me jako mrzi da se cimam do grada da raskidam ugovor i da se njakam oko toga :D

Edited by Bozha
Link to comment
Share on other sites

Okej problem je sledeci, fps mi uzasno trokira ne znam u cemu je problem... Konfiguracija je sledeca : Windows 7 32-bit Professional, intel celeron 2.8GHz procesor, graficka NVIDIA GeForce GT 520 1GB DDR3, 2gb DDR2 rama, zna li neko u cemu je problem ? Stavio sam i najnovije drajvere i sve, nista ne pomaze... predlozi sta da radim ?

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Okej problem je sledeci, fps mi uzasno trokira ne znam u cemu je problem... Konfiguracija je sledeca : Windows 7 32-bit Professional, intel celeron 2.8GHz procesor, graficka NVIDIA GeForce GT 520 1GB DDR3, 2gb DDR2 rama, zna li neko u cemu je problem ? Stavio sam i najnovije drajvere i sve, nista ne pomaze... predlozi sta da radim ?

Daj 100 marke i cu ti napravim <3

Link to comment
Share on other sites

Okej problem je sledeci, fps mi uzasno trokira ne znam u cemu je problem... Konfiguracija je sledeca : Windows 7 32-bit Professional, intel celeron 2.8GHz procesor, graficka NVIDIA GeForce GT 520 1GB DDR3, 2gb DDR2 rama, zna li neko u cemu je problem ? Stavio sam i najnovije drajvere i sve, nista ne pomaze... predlozi sta da radim ?

Је л' си искључио vsync?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

То што је овај горе рекао, и када крене да ти пада фпс подигни таск менаџер и види који процес највише узима ресусрса и угаси га ;)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Instaliraj game booster > switch to gaming mode ides, zaustavice ti sve nepotrebne procese + cs radi boless :) ako ne ide, onda xp iPOZ

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

a ko je lokomotiva? :D XP je XP :D

ЋУ, ЋУУУУУУУ!!!

Иначе, седмица је отац, мајка, и по потреби курва :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

И мени се дешава нешто слично, углавном, неки програм ти се упали у позадини и крене да јебе све остало.. Када ти се то деси погледај у таск менаџеру који ти процес узима највише процесора и угаси га, па види да ли ће да буде боље :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...