Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

да ли ЦС може на интел целерону 2.4, 768 рам меморије и графичкој 7600 агп да ради на максимали ?

Мени ради очајно, а мислим да не би требало. Искључио сам и онај в синц и сва основна подешавања сам урадио али не вреди.

Чим се на мапи појаве други ликови фрејмови почињу нагло да опадају. Исто тако и када се побацају димови...

Да ли постоји неко решење осим оног стандардног "купи другу машину" ? :)

Link to comment
Share on other sites

да ли ЦС може на интел целерону 2.4, 768 рам меморије и графичкој 7600 агп да ради на максимали ?

Мени ради очајно, а мислим да не би требало. Искључио сам и онај в синц и сва основна подешавања сам урадио али не вреди.

Чим се на мапи појаве други ликови фрејмови почињу нагло да опадају. Исто тако и када се побацају димови...

Да ли постоји неко решење осим оног стандардног "купи другу машину" ? :)

Pa komp je dobar,jedino ako ti je grafa Nvidea onda ti fps zabode na 60...probaj na netu da nadjes imas dosta uputstava ako je upitanju ova graficka...

Link to comment
Share on other sites

Ma sigurno moze da izgura 100fps,makar bez smoka.Ja sam na mom starom kompu sa isto 768mb-a rama i 128mb AGP grafom izvlacio 100,ali ne u smoke.Naravno postoji tu jos neke opcije,mozda ti neki proces gusi komp pa ti i tu zabada.Otvori task manager i na steam stavi priority na low. :)

Link to comment
Share on other sites

gl_max_shells 0

gl_max_smokepuffs 0

То би требало мало већи фпс да ти да :)

А иначе, на мх440 сам ортаку набио ЗАКОВАНИХ 100фпс..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Јеботе сећам се пре 5 6 ( или колико већ година ) док смо као млађани пуцачи играли на каквим смо све

машинама извлачили 100 фпс... Није могуће да на 2.4 и 768 рама трагично опада фпс чим се појави више од 2

човека на екрану. Значи док сам сам на мапи фпс мми је закуцан на сто али чим крене онлајн он драстично пада

испод 50... мало ми све то нереално... мора да нешто са процесором није уреду ипак је он матора кајла ?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pojavio mi se problem. Igrao sam kanter i odjednom me izbacio iz igrice! Usao sam opet u kanter i krenem da ulazim na neki server i izbaci me u windows i LoadTGA: Only type 2 and 10 targa RGB images supported(ovo mi se izbaci) sve sam pokusavao smorio sam se ziv.Da li neko moze da mi kaze o cemu se radi?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Poz ljudi, imam problem sa cs-om. Fps dok igram i u Lan igri i online na serveru, fps mi nikad nije 100 nego 96-99. Ranije mi je bio 100 zakucano., a sad imam ovaj problem. Ne cesto mi i sece igrica i puca mi retardirano zbog toga. Iskljucen je i vsync i rejtovi 101/101 25000 0.01, da li neko zna kako da dobijem ta 2-fps-a?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pojavio mi se problem. Igrao sam kanter i odjednom me izbacio iz igrice! Usao sam opet u kanter i krenem da ulazim na neki server i izbaci me u windows i LoadTGA: Only type 2 and 10 targa RGB images supported(ovo mi se izbaci) sve sam pokusavao smorio sam se ziv.Da li neko moze da mi kaze o cemu se radi?!?!?!?!

иди у Resource фолдер и побриши све :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Jel ima jos neko od vas problem sa ms-om na nekim serverima...tipa na serverima koji pocinju sa 91.150..... ili 87.250.... imam ok ms(10~20) a na serverima koji su 193.192.... ili 217.24.... mi je oko 150

da li je to do hostinga ili sta vec...uglavnom ludim,na pola cw servera ne mogu da udjem zbog ms :S

И преко телефона сам ти објаснио, твој провајдер и провајдер у чијем су дата центру машине на којима су сервери се "не готиве", односно, прокси сервери између загушују проток. Не можеш ти ту ништа да урадиш, само да се надаш да ће они решити проблем између себе :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E pa ovako... Skoro sam dizao system i posle toga moj problem je to sto mi je slika u kanteru uvijek uza za 1cm nego sto treba...npr kad igram mec nmg da vidim pare do kraja nego sam prve dvije cifre i tako... instal sam sve drivere od gravicke i update i tako to... Kad slikam ss prikazuje da je sve ok .. .msm vidi se sve kao sto treba ali u kanteru nije tako... graficka mi je asus ati eah3650 a monitor asus neki lcd 19 incha... sve je bilo normalno dok nisam radio system... pokusavao sam da mijenjam rezolucije... inace igram na 640x480 ali sam stavljao i 800x600 i 1024x768 ali nista ne pomaze ... :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Link to comment
Share on other sites

Cao svima. Imam jedan problem vezan za cs vec godinama. Probao sam i reinstal windows i reinstal cs i da skinem neki novi cs al nece nikako da radi kako treba . Stvar je u sledecem, kada je na cw-u half i kada skripta krene da prebacuje igrace , meni zabode cs kao da mi je pukao net ali ja savrseno cujem saigrace na ts, zatim nestane mi municija, radar, vreme i helti. Ako ne uradim brzo retry moram da gasim cs jer mi svi serveru budu offline :/. Na pubu/dm-u mi se desava isto kada radi team balans. Probao sam i na steamu da igram medjutim isto je.

Ako neko zna kako da resim ovaj problem bio bi mu vecno zahvalan, jer stvarno postaje iritirajuce :/. Hvala u napred , Ljubi vas batica :*

Link to comment
Share on other sites

Hadzi mi se zalio skorije na jedan zajeban problem, kaze ne radi mu cheat kako treba.. ako neko moze da pomogne, hadzi bi mu bio veoma zahvalan.

Neka proba sa reinstalacijom ili da proba da skine novi update sa oficijalnog sajta. Mora da je do toga, Zec mi je rekao da tako on resava probleme sa svojim cheatom. Nadam se da je od pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Neka proba sa reinstalacijom ili da proba da skine novi update sa oficijalnog sajta. Mora da je do toga, Zec mi je rekao da tako on resava probleme sa svojim cheatom. Nadam se da je od pomoci.

Prenecu mu tvoje instrukcije, nadam se da ce mu pomoci, i da ce sledeci put osvojiti e-frag 1on1..zakazao je cheat u finalu, i bio je drugi :/

A KAKO DA NE !!1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...