Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Ljudi imam problem sa CS-om,evo SS-a :

117134415.jpg

Zelena linija na net-graphu,kada skoci tako meni cs "zasecka" na 1-2 sekunde,i to postaje vrlo iritirajuce.Jel zna neko kako da resim ovaj problem? :)

I ja imam isti problem,poludecu.Jel ima neko resenje?

Edited by MAREN1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi.Imam problem sa CS-om.Dakle kad god udjem u njega i pokusam da udjem na neki server,on krene da ucitava i na,od prilike,malo vise od pola ucitavanja,kanter zakuca.Posle ne mogu ni da izadjem iz njega na windows dugme,vec mi samo jedino preostaje da resetujem komp.Ovo mi se nije desavalo do pre jedno mesec dana kada sam na kompu imao winXP.Problem je nastao kada sam ubacio win7,a sto se tice konfiguracije kompa,ista je kao sto je bila dok sam imao XP.Ako neko zna neko resenje molim vas da mi kaze.Hvala unapred! :)

Link to comment
Share on other sites

I ja imam isti problem,poludecu.Jel ima neko resenje?

Mozda ti u tom trenutku AV ili neki slican program pokrene neki update pa ti zato povuce protok interneta i tebi stvori lag..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

imam problem sa stimom ne stoji mi upaljena igrica i racuna mi sate na stimu i svima sam in game na nekom dm serverui kada probam da udjem u igricu ispada me only one instance of this game can be run et a time.

Drzi ctrl i alt i stisni delete. Onda, udji u Processes i tu nadji hl.exe, klikni na hl.exe i stisni end process. Trebalo bi da pomogne :D

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bas CS problem,

Kupio sam SS Xai pre 10 dana, posle 10 dana koriscenja poceo da baguje, ali kad dunem u laser vise ne baguje, znam da se to desava ali kad je mis malo stariji, novu podlogu sam kupio maltene pre 2 nedelje i cista je nema prasine, sta moze da bude uzrok bagovanju ako neko zna?

Hvala

1970

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno mis baguje i na najmanju cesticu prasine, podloga, sto i sve ostalo oko njega mora biti kao apoteka... :)

Evo ti par topica, pa malo iscitaj

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234920364&st=20

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234918287

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Obrati samo paznju na tip podloge koju imas.. Meni moj laser (na G9 doduse) ne radi lepo na platnenim podlogama, ali zato na ovim QcK+ Limited koje su platno i guma radi savrseno :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ne baguje mi sad, samo sinoc, necu prati podlogu :D, a ako pocne da mi baguje, uradicu ovo sto si mi rekao,

Hvala

Jel moze samo pomoc, korisnici Xaija, jel koristite 960hz, posto jedino sa tim hzom mogu da skacem, skrol preskace kad stavim na manje?

Edited by STRN

1970

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima !

Imam veliki problem sa CS 1.6 non-steam , dakle kada instaliram cs i zatim pokrenem dobijem error poruku "Half-Life Launcher has stopped working" a u control panelu problem signature pise :

Problem Event Name: APPCRASH

Application Name: hl.exe

Application Version: 1.1.1.1

Application Timestamp: 3fd11900

Fault Module Name: serverbrowser.dll_unloaded

Fault Module Version: 0.0.0.0

Fault Module Timestamp: 42f19fab

Exception Code: c0000005

Exception Offset: 0ddce290

OS Version: 6.0.6002.2.2.0.768.3

Locale ID: 2074

Extra information about the problem

Bucket ID: 675559730

Probao sam vise verzija CS 1.6 i nista ne pomaze , i to mi se inace desava na dva racunara , na ostalim racunarima radi ok , inace na racunarima je windows vista 32 home premium , update sam drivers za grafiku , plocu i zvuk , skenirao racunar kasperskim i malwarebytes , sve je ok .. Molim vas pomozite mi sto pre !!

Unapred hvala !!!

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je mozda glupo pitanje al ae da vidim mozda neko zna. Cs mi radi ocajno bas, i kada god reinstaliram steam prvih 3,4 dana mi radi sve full lepo puca, ne skace nisan, fps je okej, posle nekoliko dana krece fps da pada na 60, zabode mi cs na 2,3 sek pa se vrati, secka nenormalno, nisan skace ne moze da se puca lepo ako neko ima neko resenje neka kaze. hvala ~ :D

Link to comment
Share on other sites

@coyotez

ili imas jako los komp ali dovoljan za cs pa kad se malo naigras on pohvata neke confige/slike/demoe i onda krene da gusi i zato ti baguje , ili imas neki proces koji se pali dok igras cs/dok si na steamu i gusi ti komp. Ukoliko nemas nista ozbiljno na kompu formatiraj i radice ti vrhunski.

^.^

Link to comment
Share on other sites

@coyotez

ili imas jako los komp ali dovoljan za cs pa kad se malo naigras on pohvata neke confige/slike/demoe i onda krene da gusi i zato ti baguje , ili imas neki proces koji se pali dok igras cs/dok si na steamu i gusi ti komp. Ukoliko nemas nista ozbiljno na kompu formatiraj i radice ti vrhunski.

tebra imam jako los komp al cs je stara igra brate kapiram da moze lepo da radi moguce da mi se pali neki proces dok igram cs i zbog toga gusi komp. hvala u svakom slucaju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...