Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Ljudi kako bese ono da se namesti da npr mi bude stalno beli nisan ,ja ukucam cl_croshaircolor "255 255 255" i cim promenim nesto ono mi se vrati na default...?

EDIT : mozda sam pogresio topic,ali jbg.

Stavi u config cl_croshaircolor "255 255 255", onda idi desni klik na config > properties > stavi kvacicu na Read only (tako nesto) i trebalo bi da radi, ako ne onda napravi Userconfig.cfg u cstrike pa stavi tamo tu komandu

www.sk-gaming.com/member/lukans

Link to comment
Share on other sites

Stavi u config cl_croshaircolor "255 255 255", onda idi desni klik na config > properties > stavi kvacicu na Read only (tako nesto) i trebalo bi da radi, ako ne onda napravi Userconfig.cfg u cstrike pa stavi tamo tu komandu

Mislim da me nisi razumeo...a i mislim da trazim nemoguce . Ja namestim sve lepo i meni radi na white crosshair,i npr ako odem i promenim sprej sa splatt na chuckskul ili sta vec i idem OK ili APPLY ,ono mi vrati na zeleno...pa pitam da li postoji mogucnost da mi stalno bude white crosshair da mi ne menja tada?

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

Mislim da me nisi razumeo...a i mislim da trazim nemoguce . Ja namestim sve lepo i meni radi na white crosshair,i npr ako odem i promenim sprej sa splatt na chuckskul ili sta vec i idem OK ili APPLY ,ono mi vrati na zeleno...pa pitam da li postoji mogucnost da mi stalno bude white crosshair da mi ne menja tada?

Razumem te ja, ne.

1970

Link to comment
Share on other sites

Mislim da me nisi razumeo...a i mislim da trazim nemoguce . Ja namestim sve lepo i meni radi na white crosshair,i npr ako odem i promenim sprej sa splatt na chuckskul ili sta vec i idem OK ili APPLY ,ono mi vrati na zeleno...pa pitam da li postoji mogucnost da mi stalno bude white crosshair da mi ne menja tada?

ti si svestan da u opcijama ima kolko vec preset boja nisana od kojih neka uvek mora biti oznacena u meniju i sad kad se ti nesto drkash u opcijama bilo to da pomeras slidere za sens gamma menjas bindove ili sta vec i kliknes apply/ok tebi ce staviti jedan od preset-a nisana koji je oznacen u opcijama. posto beli kao preset ne postoji onda taj tvoj prob ne mozes ni resiti kako si mislio (osim ako neces da rekodiras presetovane nisane u opcijama xD ). najbolje resenje ti je da bindujes neko dugme za komandu cros color ili da ubacis u userconfig pa "exec userconfig kad god ti nisan vrati na neki od default. mozda postoji i neki gui sa drugacijim presetoviam nisana mada ne znam ko bi se zamlacivao sa tim...

@STRN ... reinstall steam, udji na particiju na kojoj ti je bio inst i obrisi preostale fajlove pre ponovnog instaliranja. ako ni to ne pomogne format... bar ja tako radim posto mi je dokurcilo da se jebem oko anti virus/spyware/malware/trojan programa... dzaba i anti v i i anti spy neko govno se uvek zakaci an komp... ako neces da se jebes oko reinstalla win-a probaj ici na

Run -> services.msc i pogasi servise koji su ti visak, izguglaj koji su essential za rad, a one tipa telephony, help itd pogasi... ili ako si lenj skini gamebooster 3 on valjda isto gasi te procese kada ga pokrenes... pokusaj i run -> msconfig -> pod general uncheck "Load startup items" a pod startup klikni na "disable all"... +skeniraj komp nekim AV i SPYBOTOM !!!

tolko za ovaj WALL of text xD

Edited by zyllion
Link to comment
Share on other sites

instalirao cs na sveze formatiranoj masini (na kojoj je cs normalno radio pre). sad imam problem, spustim konzolu, i koje god dugme da pritisnem. sve sto ucini je da se konzola ugasi. problem je sto ne mogu nista da ukucam, da bih podesavao cs.

reinstaliranje cs-a nije pomoglo.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

instalirao cs na sveze formatiranoj masini (na kojoj je cs normalno radio pre). sad imam problem, spustim konzolu, i koje god dugme da pritisnem. sve sto ucini je da se konzola ugasi. problem je sto ne mogu nista da ukucam, da bih podesavao cs.

reinstaliranje cs-a nije pomoglo.

Kada otvoris konzolu stiskaj 2-3x A ili S slovo i onda obrisi i nastavi da pises normalno i nece se gasiti,barem je meni tako uspevalo,nadam se da sam ti pomogao =D

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

instalirao cs na sveze formatiranoj masini (na kojoj je cs normalno radio pre). sad imam problem, spustim konzolu, i koje god dugme da pritisnem. sve sto ucini je da se konzola ugasi. problem je sto ne mogu nista da ukucam, da bih podesavao cs.

reinstaliranje cs-a nije pomoglo.

brate mislim da je bio vec ovakav problem, probaj potrazi u onom starom topiku ako nije obrisan, desavalo mi se to par puta i resavao sam tako sto sam pretiskao slovo "j.

Link to comment
Share on other sites

instalirao cs na sveze formatiranoj masini (na kojoj je cs normalno radio pre). sad imam problem, spustim konzolu, i koje god dugme da pritisnem. sve sto ucini je da se konzola ugasi. problem je sto ne mogu nista da ukucam, da bih podesavao cs.

reinstaliranje cs-a nije pomoglo.

proveri koji ti je default layout tastature u control panelu , "regional i language". secam se da je meni tako bagovalo jer sam inst neki piratski xp koga su arapi pravili pa je default jezik bio arapski samim tim su i svi tasteri bili izmesani.

Link to comment
Share on other sites

@ PHILIP : Brate zar ne primecujes da ti igras CS1.6 a pokusavas da udjes na server koji je Counter-Strike Source :S Da li ti se ovo otvara i na drugim serverima ili samo na ovom :D

Edited by squick

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

@ PHILIP : Brate zar ne primecujes da ti igras CS1.6 a pokusavas da udjes na server koji je Counter-Strike Source :S Da li ti se ovo otvara i na drugim serverima ili samo na ovom :D

I na drugim brate,nema to veze,a i ovo valjda nije source server :S To sam random kliknuo =D

EDIT: A npr kada kucam u konzoli connect i ip ulazi bez problema,ili kada udjem preko nekog na steamu.

Edited by PHILIP;GVOZDENOVIC
  • Downvote (-1) 1

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam problem sa cs-om vec mnogo dugo , non stop mi je fps 50-60 i prosto non stop freeze-uje i totalno pokoci ceo komp ... Morala sam da stavim u startup da mi vuce manje od procesora da bi mogla makar nekako da igram i izmerila sam performance preko nekog programa i uporedo ima i rezultata slicne skoro iste konfe.

perfad.jpg

Uploaded with ImageShack.us

grafika stavljena pre 3 meseca u komp gforce 8600 GT , dual core intel 5300 2.6ghz 2 gb ram-a, maticna asus sa slike...

Link to comment
Share on other sites

Vukašine, a da malko pročitaš pravila ovog dela foruma?

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234922294

Ajde ljudi gledajte malo.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...