Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Обрати пажњу на правила постовања у овом делу форума..

А што се тиче проблема, могуће да ниси инсталирао правилне драјвере уз седмицу, или да их ниси инсталирао уопште него да користиш оне дифолт.. Пробај у еквилајзеру од драјевера да подесиш нешто, могуће да је тамо сјебано.. Такође, ако имаш и онај наставак са екстерном звучном картом, пробај неки други усб порт јер тај могуће да зајебава..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

e ovako..uzeo sam 5hv2 i imam win7,i kad sam u igri ako ima vise pucanja oko mene kao da pocnu da mi zuje/bruje slusalice..do pre nedelju dana sam imao siberije v2 i xp i sve je radilo perfektno,dok sad :/ ima neko neki savet,predlog,bilo sta?da nije mozda do sedmice?

Moj predlog je da uzmes ponovo Siberiju i da ne seres vise [:D]

Link to comment
Share on other sites

E ovako, instalirao sam Windows 7 (32bita) instalirao drajvere direkt sa nvidia sajta za moju graficku (9600 gt) i fps u kanter mu je 100 pa posle 10-ak sekundi padne na 40-50 i drzi tako nekih 10 sekundi dok ne vrati na 100. Podesavanja u csu su sva kako treba, net je okej, podesavanja graficke su okej, ne znam u cemu je problem pa ako neko moze da pomogne hvala :D

Edit: nisam obratio paznju na nov nacin rada ovog dela foruma, otvoren je topic

Edited by iAN
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :) o mom drugaru mickeju je rec! Dakle :

Kad sam sam na mapi kad nema nikog oko mene choke se spusti na 40-50, cim pocnem da pucam ili se neko pojavi oko mene choke se zakuca na 100, evo vam i ss. Ako imate neki predlog sta bih mogao da uradim ostavite ovde, hvala u svakom slucaju!!!@ss

http://www.dodaj.rs/f/1g/5l/1LXqnTeJ/deinferno0009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav :) o mom drugaru mickeju je rec! Dakle :

Kad sam sam na mapi kad nema nikog oko mene choke se spusti na 40-50, cim pocnem da pucam ili se neko pojavi oko mene choke se zakuca na 100, evo vam i ss. Ako imate neki predlog sta bih mogao da uradim ostavite ovde, hvala u svakom slucaju!!!@ss

http://www.dodaj.rs/f/1g/5l/1LXqnTeJ/deinferno0009.jpg

rate ti nije 25k

^.^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Ne, pogledaj na gt.rs, imas servera od 12 slotova na koje ulaze likovi i onda igraju nesto sto deluje kao pablik, ali to igraju uglavnom neki,da kazem sumnjivi, igraci..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo jedno pitanje. Dobio sam cenzuru, ok reinstall sam cs i sve ok. Ali sta se desava, mene malo malo pa redirektuje na server gde sam dobio censuru i eto opet sjebanog csa. Izbrisao sam censure cfg ali opet isto. Kako da resim problem ? Da ne pominjem da su me i na forumu banovali pa nemam na doticnom serveru kome da se pozalim :D Kako resiti problem ili promeniti steam id, posto verujem da je censura vezana za steam id ? Ne pitam da bih usao opet na doticni server(ne daj boze) nego da mi se ne bi pojebao cs kada me redirektuje na taj server. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Evo jedno pitanje. Dobio sam cenzuru, ok reinstall sam cs i sve ok. Ali sta se desava, mene malo malo pa redirektuje na server gde sam dobio censuru i eto opet sjebanog csa. Izbrisao sam censure cfg ali opet isto. Kako da resim problem ? Da ne pominjem da su me i na forumu banovali pa nemam na doticnom serveru kome da se pozalim :D Kako resiti problem ili promeniti steam id, posto verujem da je censura vezana za steam id ? Ne pitam da bih usao opet na doticni server(ne daj boze) nego da mi se ne bi pojebao cs kada me redirektuje na taj server. Hvala

Не можеш никако, колико год пута ти "скидао" цензуру, када год уђеш на сервер који је има добићеш је опет.. Једино да мењаш стим ај ди, пошто ти је везано за њега..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ako imas steam nikako, a ako igras na obicnom p48 trebalo bi da ti reinstalacija kantera promeni steam id, a ti za svaki slucaj instaliraj u drugi folder..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Poz drugari, imam neki problem sa cs-om... Kada udjem na neki server i krenem da igram desava mi se to kao da zalaguje i onda nastavi dalje, znaci idem normalno i onad zastane na sec pa nastavi dalje, a kada kreiram i udjem sam lik mi ide kao da je na speedu, bukvalno pretrci celu mapu za nekoliko sekundi, reinstalirao sam cs nekoliko puta i isto se desava... Zna li neko o cemu je rec?

Link to comment
Share on other sites

Poz drugari, imam neki problem sa cs-om... Kada udjem na neki server i krenem da igram desava mi se to kao da zalaguje i onda nastavi dalje, znaci idem normalno i onad zastane na sec pa nastavi dalje, a kada kreiram i udjem sam lik mi ide kao da je na speedu, bukvalno pretrci celu mapu za nekoliko sekundi, reinstalirao sam cs nekoliko puta i isto se desava... Zna li neko o cemu je rec?

Претпостављам да имаш Виндоус ХР и неки Атлон дуал кор, дешава се у тим ситуацијама обично.... Скини драјвере за ЦПУ и то би требало да реши проблем..

  • Upvote (+1) 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...