Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

И мени се дешава нешто слично, углавном, неки програм ти се упали у позадини и крене да јебе све остало.. Када ти се то деси погледај у таск менаџеру који ти процес узима највише процесора и угаси га, па види да ли ће да буде боље :)

Ovaj program se pali gameoverlayUI.exe ali to je neki program u steam

Edited by DUKYNHO
Link to comment
Share on other sites

Знам, и мени то забада.. Зато сам увек офлајн док играм.. Пробај да видиш да ли ће да ти забада ако ставиш да си офлајн..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Знам, и мени то забада.. Зато сам увек офлајн док играм.. Пробај да видиш да ли ће да ти забада ако ставиш да си офлајн..

Uradio sam i opet zabada :/ ali stw nzm do cega je sve je pogaseno :S

Link to comment
Share on other sites

Имаш у опцијама да штиклираш Enable Steam Community in game, а пробај и да одрадиш дефрагмент кантера..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ma uradio sam oba i o5 mi skace ping :/

А је л' си сигуран да није до нета нешто? Је л' си звао можда провајдера да провериш ?

Мсм, ако ти због падања фпс-а скаче пинг онда је најбољи лек дизање новог система и то је то :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

А је л' си сигуран да није до нета нешто? Је л' си звао можда провајдера да провериш ?

Мсм, ако ти због падања фпс-а скаче пинг онда је најбољи лек дизање новог система и то је то :)

Ma nije do neta menjao sam modem i sve ... Meni jeste da pada fps ali ne pada npr od 100 na 30 nego od 100 na 80 90 ali ping ide 2sec 10-15 i onda skoci u 50 :/

Link to comment
Share on other sites

Ma nije do neta menjao sam modem i sve ... Meni jeste da pada fps ali ne pada npr od 100 na 30 nego od 100 na 80 90 ali ping ide 2sec 10-15 i onda skoci u 50 :/

То се и мени догађа, и једини лек који ми пада на памет а сигурно решава проблем је реинстал система :(

Покушај са драјверима новим, обриши све програме који ти не требају, реинсталирај кантер на другу партицију (мораш цео стим да инсталираш опет на другу партицију) па ако ништа друго не помогне, формат :(

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

То се и мени догађа, и једини лек који ми пада на памет а сигурно решава проблем је реинстал система :(

Покушај са драјверима новим, обриши све програме који ти не требају, реинсталирај кантер на другу партицију (мораш цео стим да инсталираш опет на другу партицију) па ако ништа друго не помогне, формат :(

Komp mi je bio na reinstalaciju pre 6meseci i od tad je pocelo da zabada ;)

Link to comment
Share on other sites

@DUKYNHO

Tako je i meni bilo, npr sve normalno i onda kad cucnem skoci ping na 100 ili kad napravim neko pomeranje, a dok stojim normalan ping, proveri dal' ti je isto tako, ako je tako onda moras opet da reinstall sistem... Bar je meni to pomoglo, nakupili se neki virusi i sjebali mi komp totalno.

www.sk-gaming.com/member/lukans

Link to comment
Share on other sites

@DUKYNHO

Tako je i meni bilo, npr sve normalno i onda kad cucnem skoci ping na 100 ili kad napravim neko pomeranje, a dok stojim normalan ping, proveri dal' ti je isto tako, ako je tako onda moras opet da reinstall sistem... Bar je meni to pomoglo, nakupili se neki virusi i sjebali mi komp totalno.

Ma jok meni i kad stojim i krecem se skace pa onda stane pa o5 posle nekog vremena skace eo sad cu uzeti da instaliram cs na drugu particiju pa cu javiti :)

Link to comment
Share on other sites

hvala u svakom slucaju i hvala SpC-u :)

Нема на џему, ако будеш имао још неки проблем (не дај Боже) питај слободно :)

едит: Систем ристор му не би помогао јер му се проблем јавио после подизања система, а не у току његовог нормалног рада :)

Edited by SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc, kad udjem na neki server, kanter mi bukvalno sece, fps mi je 100, ali kanter sece, jel zna neko do cega je to mozda?

Ping je dobar.

imam isti problem...ping 10-15,a kanter radi kao da je 40-50 ping.Fps 100 zakucan...

rate-ovi su full..

Edited by D_J
Link to comment
Share on other sites

pa meni je steam 0:4: pa posle oni brojevi, kako mogu staviti 0:0 ?

Мислио је да мораш да окачиш у том формату, небитне су бројке..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...