Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Sejs prekontrolisi task manager.

Isti problem sam imao,skontao da su mi se neki bzvz programi palili sami od sebe kad upalim komp.

I kradu memoriju.

nije brate 30% mi samo zauzima to sve ima jos 70% ako na tome nemoze da radi onda stvarni neznam.

Ja kontam da je do neta jel kad stavim net_graph ima ono in i out kad mi je in 16 k/s a out 5 k/s sece strasno,a nekad se smiri i budu obadva po 6 k/s radi ok.

I sad je tu naj veci prob kako objasniti onima iz telekoma sta meni neradi, ja se ubi da joj objasnim sta neradi pola sata i ona me na kraju pita jel ti ocitava youtube

i sta da kazem.

Edited by p0h3n
Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan sam instalirao Windows 7 i poceo je da mi pada FPS,ali samo u CS-u...smoke mi nista ne smeta,ali kad vidim vise od 5 ljudi pocne da pada na 70-80 ne daj boze da pocne pucnjava odma leti na 50. Konfiguracija: ATI Radeon 5850 HD,AMD 5000+black,2 GB DD2. Drajveri su najnoviji,zna neko kako ovo moze da se resi?

Link to comment
Share on other sites

Hmm drugari imam problem sa pustanjem demoa, dakle demo se nalazi u C:\Program Files\Steam\steamapps\account\counter-strike\cstrike folderu, nazvan enzo.dem, kada pokusam u counter-strike da ga pustim komandom viewdemo enzo, izbaci mi sledeci problem :

Playing demo from enzo.dem.

Coudn't open demo file enzo.dem.

Viewdemo: couldn't load demo enzo.dem.

Zna li neko u cemu je problem, i kako da ga resim ?

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Hmm drugari imam problem sa pustanjem demoa, dakle demo se nalazi u C:\Program Files\Steam\steamapps\account\counter-strike\cstrike folderu, nazvan enzo.dem, kada pokusam u counter-strike da ga pustim komandom viewdemo enzo, izbaci mi sledeci problem :

Playing demo from enzo.dem.

Coudn't open demo file enzo.dem.

Viewdemo: couldn't load demo enzo.dem.

Zna li neko u cemu je problem, i kako da ga resim ?

viewdemo enzo.dem

kucaj to i radiće :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gde da trazim pomoc pa sam postavio ovde. Konkretno me zanima kako da admin u specu vidi sta igraci pisu u toku runde, ne mislim pri tom na team_say vec na say komandu. Znaci iako je admin na amx ili ima rcon pw on vidi sta pisu igraci samo kada su mrtvi a ne na pocetku runde. Pa me zanima jel postoji neki plug-in ili neka opcija se se vidi sta kucaju kad su zivi ? Hvala unapred

edit : @destroyer - stavi germany frankfurt, meni on stoji po defaultu, mada ja mislim da to i nije toliki problem odakle ce da update-uje steam ili skida nove igrice i demoe.

Edited by torn
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gde da trazim pomoc pa sam postavio ovde. Konkretno me zanima kako da admin u specu vidi sta igraci pisu u toku runde, ne mislim pri tom na team_say vec na say komandu. Znaci iako je admin na amx ili ima rcon pw on vidi sta pisu igraci samo kada su mrtvi a ne na pocetku runde. Pa me zanima jel postoji neki plug-in ili neka opcija se se vidi sta kucaju kad su zivi ? Hvala unapred

edit : @destroyer - stavi germany frankfurt, meni on stoji po defaultu, mada ja mislim da to i nije toliki problem odakle ce da update-uje steam ili skida nove igrice i demoe.

Postoji plugin mogao bi da posaljes mail iggy-u ako ti niko ne odgovori jer oni prodaju public servere sa tim pluginom. Ili ako vec imas amx server vidi dal ima neki flag koji nije dodat jer mislim da ima veze i sa tim.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, Pokrenuo sam steam i dugo se pokrecao i pisalo connecting 3 dana i u momentu kada je krenuo da se pokrene ja sam NOGOM :D opalio restart, i kada mi se upalio komp desilo se sledece. Ne mogu da pokrenem steam kada ga pokrenem izbaci mi ERROR Steam.exe(main exception):CMultiFieldBlop(pSerialized):Partial field header at end of record. Kapiram da se ovo jos nije nikome desilo, ali HITNO mi je potrebna pomoc kako da opravim to sve da radi opet, hvala unapred. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pa ovaj google je stvarno gotivna stvar, bio sam pod stresom sto mi ne radi steam da se googla nisam ni setio, inace ukoliko se nekom pojavi ovakav problem evo resenja.

Exit Steam

- Delete your clientregistry.blob file

- Reboot your pc

- Log back into Steam and let the file recreate itself.

Malo je falilo da ode monitor :D

Edited by zoNg
Link to comment
Share on other sites

reinstalirao sam sistem i instalirao steam i nonsteam cs, kad udjem na bilo koji server preko interneta , ping mi skace do 150 kad se pucam sa ljudima , dok kad gledam u zid normalno radi.Na drugom kompjuteru ( koji je na istom internetu) ovoga problema nema.Kad igram u lanu ovoga problema nema.ranije je sve normalno radilo , sta moze biti problem ?

reinstalirao windows i resilo se

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Kad probam da udjem na steam connectuje se i na kraju se ugasi onaj prozor, a u procesima se pojavi steamerrorreporter.exe.Probao sam da brisem blob fail-ove iz steama takodje i sve sem steamapps i steam.exe,opet nece, sad sam i reinstall citav steam i ista prica :@:@ [:(!] [:(!]

Link to comment
Share on other sites

Odjednom mi u toku igre sve zakuca i zadnje sto sam cuo u igri mi se neprekidno pusta. Jedini lek je da ubijem proces i da se vratim u igru..

Ima li neko ideju zbog cega se ovo desava?

Obarao sam sistem danas i opet se isto desava, inace koristim STEAM CS, WINDOWS 7 (I ne, nije do njega jer je radilo 2 godine bez ikakvih problema + imam svezu instalaciju (od pre 2 sata))..

Pokusavao sam i budem offline na chat-u, da disable game overlay i problem ostaje i dalje..

Unapred zahvalan..

c/p sa KGB Hosting i KGB-HQ foruma..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...