Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


Diego

Recommended Posts

Ljudi imam problem sa CS-om,evo SS-a :

117134415.jpg

Zelena linija na net-graphu,kada skoci tako meni cs "zasecka" na 1-2 sekunde,i to postaje vrlo iritirajuce.Jel zna neko kako da resim ovaj problem? :)

Kad se samo setim koliko meseci sam se patio sa ovim, jos po pravilu zasecka kada je najbitnije :D Nije do neta sigurno, mozda zvuci glupo ali probaj da defragmentujes :) Meni je jednom pri ulasku u CS izbacilo nesto bla bla i opcija da defragmentujem steam ili cs odnosno hl, ne secam se vise tacno... Uglavnom posle toga je proradilo :)

Link to comment
Share on other sites

moze mi neko pomoci da ubacim demove na non stim polako sve po redu ? :)

brate

skines demo

ubacis u cstrike folder

nazoves ga

CRNOVINO.dem

udjes u cs

otvoris konzolu , to ti je dugme izmedju ESC i TAB

tu ukucas ovako , samo bez navodnika :

"viewdemo CRNOVINO"

UKUCAS enter i gledas demo

HF

^.^

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, od jednom su mi se promenila slova(boja i font) na google chromu, na start meniju itd, a u kanteru sam ih izgubio.

Slike:

luoow07qi2dm1724zsj.jpg

zzf6uegcadk9ayfp6hf.jpg

ako moze neko da mi pomogne i zna do cega je hvala..

pomoc pls, skenirao sam sa svime i svacime nista nisam nasao, reinstalirao igricu i nema pomoci.....

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije "CS Problem" ali ne znam gde da ga postavim :/, pre neku noc igrao sam kanter i slusao muziku na lap topu pored mene, ona zastala ja sam udario lap top od sto i na ekranu se pijavilo nesto kao da se razlila boja, ali ne primecuje se da je pukao, pa me zanima sta je to i koliko bi kostala popravka?

1970

Link to comment
Share on other sites

Kad se samo setim koliko meseci sam se patio sa ovim, jos po pravilu zasecka kada je najbitnije :D Nije do neta sigurno, mozda zvuci glupo ali probaj da defragmentujes :) Meni je jednom pri ulasku u CS izbacilo nesto bla bla i opcija da defragmentujem steam ili cs odnosno hl, ne secam se vise tacno... Uglavnom posle toga je proradilo :)

Kako da defragmentujem,ne razumem te.Stvarno je pocelo da me nervira,a kontam da je do neta jebem im mater -.-

Link to comment
Share on other sites

Imam Windows 7 Enterprise 32bit

Imam veoma dobar internet

Rateovi su mi max : 25000/101/101

Fps je zakucan na 100

Medjutim , imam neverovatne lagove na svakih 5-15 sekundi , zablokira sve na 2 sekunde , kao da mi totalno internet nestane a ustvari ne nestane posto bi mi steam otisao offline ili tako nesto...Znaci nije do neta niti do kompa vec do podesavanja sedmice kojeg ja ne znam...Jel moze neko da pomogne??

Hvala

^.^

Link to comment
Share on other sites

Imam Windows 7 Enterprise 32bit

Imam veoma dobar internet

Rateovi su mi max : 25000/101/101

Fps je zakucan na 100

Medjutim , imam neverovatne lagove na svakih 5-15 sekundi , zablokira sve na 2 sekunde , kao da mi totalno internet nestane a ustvari ne nestane posto bi mi steam otisao offline ili tako nesto...Znaci nije do neta niti do kompa vec do podesavanja sedmice kojeg ja ne znam...Jel moze neko da pomogne??

Hvala

Probaj ovaj fix,mislim da ce ti pomoci posto sam imao slican problem doduse ne na svakih 15 sekundi,

ali bar jednom na svake 2,3 minute. Nekad kao da igrica uspori u toku tog laga bar duplo, imao sam utisak da ne moze da je pokrece niti komp

niti monitor da renderuje sliku...

* Open regedit

* Go to: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile

* There will be an entry for network performance throttling, default value is 10; set it to FFFFFFFF hex (willl look like 0xFFFFFFFF to the right of the entry)

* Reboot

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Imam Windows 7 Enterprise 32bit

Imam veoma dobar internet

Rateovi su mi max : 25000/101/101

Fps je zakucan na 100

Medjutim , imam neverovatne lagove na svakih 5-15 sekundi , zablokira sve na 2 sekunde , kao da mi totalno internet nestane a ustvari ne nestane posto bi mi steam otisao offline ili tako nesto...Znaci nije do neta niti do kompa vec do podesavanja sedmice kojeg ja ne znam...Jel moze neko da pomogne??

Hvala

Evo imas ovde u slikama ako ti nije jasan predhnodni post, to je to ustvari samo je ovo u slikama. http://www.kgb-hosting.com/forum/showthread.php?20500-Uputstvo-Kako-smanjiti-lag-na-Win7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...