Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sabijanje...Ali Nemci su Nemci, ne bih ih otpisivao tako lako

Gde je sad onaj sto je postovao da se CR ne vidi na velikim mecevima :) Dao sad 2 za 14 min, a i Barsi jedan :)

Stvarno je sabio! Zamalo je odveo svoj tim u finale, tako što je dao gol iz penala posle akcije u kojoj nije pipnuo loptu, a na kraju je čak i promašio penal, doduše ne odlučujući. ;)

Igračina! :))

Ali ok, stvarno je dao po gol iz igre, a ne bi bilo fer da sve to svalimo na dušu odbrana Barse i Bajerna koji su ga ostavili potpuno samog oba puta. :)

Nego, stvarno odlična ova LŠ ove godine... Bez Italijana u polufinalu, bez Španaca u finalu. Ne znam samo da li da navijam da engleski fudbal osvoji, ili ipak za Bajern koji mi je manje nedrag od Čelzija.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

374137_419849974692510_662150766_n.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

alaba ce biri zamenjen lamom a rafinja ce desno..ono sto ce biti golem problem za nemce je gustavo..

timoscuk koji mu je jedina zamena mora na stopera mesto badstubera..dvbujten je povredjen a i verovatno ima psihicke oziljke od militovog gola u finalu od pre dve godine:)..stvarno nemam ideju kako ce da pokriju vezni red..mozda pranjic?..

mada u odnosu na celzijeve muke, oni su na konju..Teri Ivanovic i Ramires su okosnica ekipe..od ove trojice jedino je gustavo da kazes stalan sraf u ekipi..

Link to comment
Share on other sites

pa nešto baš ne verujem da će Timoščuk i Boateng tako lako da zaustave Drogbu, a opet Čelzi ima koliko toliko solidne Luiza i Kehjila (koji će se valjda oporaviti) za sredinu i Ešlija i Bosingwu na bekovima. Ako se ne oporave i čupavi i Kejhil, e onda će baš biti zajebano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...