Jump to content

Benč klupa


voodoo_

Recommended Posts

Kupujem benč klupu sa podesivim nagibom, ali mi treba SAMO klupa, bez šipki, tegova, bučica, nosača za šipke i slično, znači samo ovo kao na slici. Novo ili polovno, ispravno, i cena je bitan faktor.

Ponude na PM. Takođe može i neki link / kontakt gde imaju nove a jeftinije.

10znwjq.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

offtop voodoo jel` znas kako se krecu cene bucica? video sam u sport impulsu na banovom brdu crne 2x 12kg za 5k (one losije koje se vuku po teretanama) i srebrne 2x 12kg za 8.5k je li to puno je to neka srednja cena?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ja sam platio dva kompleta od 10 kila nešto oko 4500 hiljade u sport2000, bila neka akcija, al to je ja mislim bilo prošle godine. Mada ne treba naročito žaliti para na bučice, to je višedecenijska investicija, ostavite ih unucima u amanet :tf2:

Ivke, možeš da dođeš da vežbaš kad oćeš!

Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi tegovi za ruke, jel neko prodaje? Kupujemo polovno, ne interesuje me hromirano/ovo ono, ruke ionako ne znaju kako izgleda teret koji dizu.

Koliko uopshte koshtaju nove?

lol ulete voodoo sa odgovorom na moje pitanje pre nego shto sam ga postavio. Telepatija je cudo :tf:.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi tegovi za ruke, jel neko prodaje? Kupujemo polovno, ne interesuje me hromirano/ovo ono, ruke ionako ne znaju kako izgleda teret koji dizu.

Koliko uopshte koshtaju nove?

lol ulete voodoo sa odgovorom na moje pitanje pre nego shto sam ga postavio. Telepatija je cudo :tf:.

E ne znam kolki ti tegovi trebaju....

Kad sam bio mnoooog slabiji, kupio sam ukupno 2 x 6.5kg tegova. TJ. 2 metalne shipkice sa onim zavrtnjima da ne ispadaju tegovi + 4 x 2.5kg tegove.

Ako ti to odgovara, prodao bih ja po nekoj povoljnoj ceni, posto mi ne sluze svrsi vishe.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Voodoo brate, kada mi trebaju saveti za komp tebi se obratim, saveti za tegove opet imash korisne informacije, saveti oko muvanja riba (uspeshnost zagarantovana). Ti si kao oni renesansni lideri, imash znanje iz mnogih oblasti! Hvala ti!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to što emil valja 7,5 a ne 6,5 kg, tj. da šipka sa zavrtnjima ima dva i po kila :)

treba i meni, da dopunim ovaj set koji imam, pa ako ne zavališ do subote, možemo se iskombinovati.

Link to comment
Share on other sites

Hej meni je prvom ponudio! A uostalom ja nemam nijedan deo opreme, tako da je meni potrebnije Ivane!11

Uber hijacakovanje topika ostvareno, samo da li mozesh da sacekash dok primim platu sledece nedelje? :)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ako imate vremena i ne zuri vam se :) imate one promocije tipa u intersportu kada dobijes set tegova, ukupno ja mislim 2x15kg za oko 4000din i SVE TO U KOFERU :D:D :) ili da idete do metroa da kupite :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...