Jump to content

Benč klupa


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj tuber ima top shop efekat na mene

u isto vreme sam zaintrigiran,a u isto vreme imam osecaj da je to veliko govno

ali opet,zelim da ga kupim!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zasto ovde ljudi cim ja predlozim nesto da se kupi ili kazem da je dobro ljudi misle da ja to prodajem :). Ne prodajem ja. Znam da je dobro posto smo to koristili ove godine na pripremama i ima extra efekat.

Za sada sam bio proglasavan da prodajem razer za procenat i sada tuber :)

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

Objašnjavao nam je Wulfgar u busu ako se sećaš, u teoriji je do jaja jer je mišić stalno u opterećenju (manjem ili većem, zavisno od položaja ruke), u praksi ljudi najčešće nešto bezveze mlataraju (doduše tako rade i sa tegovima) i ko oće ozbiljno da vežba sa sajlama, postoje mašine za to koje "doziraju" silu u zavisnosti od ritma i položaja (ako sam ga dobro razumeo) i jedino se tu ostvaruje primetno bolji efekat nego sa tegovima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre svega, da vas pozdravim sve, i da se zahvalim Ivan_-u što mi je omogućio da odgovorim.

Slažem se da TubeR ima top shop efekat, i da liči na gomilu beskorisnih sprava ala stomak eliminator, ali zaista predstavlja moćnu, kompaktnu spravicu za vežbanje, kvalitetne izrade, koja se može koristiti kao primarno ili pomoćno sredstvo u trenažnom procesu. Nemam nameru dalje da vas davim, ako neko ima konkretno pitanje biće mi drago da odgovorim.

TubeR - gume za vežbanje

Link to comment
Share on other sites

pa eto, mene zapravo zanima par stvari. razmišljam da uzmem tuber kao dopunu, pošto već imam bučice. vidim da može da se kupi u nekoj radnji na autokomandi, al me zanima da li imaju makar jedan set raspakovan, čisto da se malo uzme u ruke, proceni kvalitet izrade itd.

jesu to baš identične trake kao u P90x ili je samo taj tip? jesu dovoljno dugačke da se rade "zgibovi" u sedećem ili čučećem stavu sa trakom fiksiranom za vratilo? i je l mogu da se skrate tako što staneš na njih, kao što rade u p90x?

Link to comment
Share on other sites

Pakovanje je takvo da može da se pogleda šta je unutra, ali ti neće dati da razvlačiš po radnji. :) Vreme je još uvek lepo tako da možemo da se dogovorimo za neku demonstraciju na otvorenom (može i u nekoj teretani što se mene tiče, ali napolju je lepše). Mislim da je to najbolji način da vidiš kvalitet izrade i osetiš efekat. Naravno, poziv je otvoren za sve, bez bilo kakve obaveze posle. Odgovara mi bilo koja lokacija na teritoriji BG.

Sad sam pogledao klipove za p90x. One gume nemaju karabinjere na krajevima, što znači da opterećenje ne može da se podešava. Kada je TubeR u pitanju, možeš da koristiš 1-6 guma istovremeno i tako prilagodiš opterećenje. Ne znam od čega su njihove gume (morao bih da vidim baš izbliza, a kvalitet snimka nije dovoljno dobar), TubeR je od lateksa. Zgibove naravno možeš da radiš, i možeš da stojiš na gumama.

TubeR - gume za vežbanje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Svaki vikend čekam sa nestrpljenjem, a vas nema... [:D] Uglavnom, ponedeljkom, sredom i petkom se održavaju grupni treninzi na Novom Beogradu (kod Genexa), a počeo je sa radom i youtube kanal www.youtube.com/tubersport, pa možete da vidite/probate kako izgleda vežbati sa TubeR-om (biće ovih dana još klipova). Sve ostale informacije u inbox, da ne zatrpavam nezainteresovane nepotrebnim informacijama. [;)]

TubeR - gume za vežbanje

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...