Jump to content

Drugari glasajte ^^


Recommended Posts

Hehe :)

Ja sam bila šokirana. Nisam bila svesna šta mi se desilo i priznajem da sam presrećna zbog svega - izjavila je pobednica koja se bavi manekenstvom i koja nije želela da otkrije da li su njene grudi prirodne ili silikonske.

Prva i druga pratilja, Beograđanka Tatjana Dobrić-Dautović koja je i prošle godine osvojila istu titulu, i Vesna Gligorić iz Majura kod Šapca dobile su putovanja u Grčku za dve osobe.
Link to comment
Share on other sites

Vi o vuku a oni vuku

pet linija od po grama slogirace cuku

inace, iz alo-a http://www.alo.rs/vesti/41126/Za_Zvezdu_bih_se_skinula_gola

Nedavno sam se slikala za naslovnu stranu jednog časopisa, a na meni je bio nacrtan naš nacionalni dres, tako da bih se za Zvezdu i njihovu pobedu skinula skroz! Tako bih i upoznala Nemanju Vidića, koji je po mom ukusu, najlepši i najbolji sportista ikada!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

"Mislim da devojka pre svega treba da bude harizmatična, a grudi nisu presudne. Na samom izboru bila sam pomalo uplašena jer su sve devojke u prvi plan istakle samo grudi i tada sam shvatila da je konkurencija jaka."

A šta treba inače da se istakne na miss dekolte takmičenju? Harizmatičnost? [roflmao]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...