Jump to content

potreban "outlet" za tehniku :)))


Recommended Posts

znaci treba mi neka prodavnica,trzni centar,sta god da znate da ima veci izbor tehnike i da su cene ispod ovih regularnih...u osnovi mi trebaju televizori,surround sistemi,dvd/blue ray playeri i to,manje kompjuterska oprema i sami kompovi...pomoglo bi i da znate negde da trenutno ima jaci popust, a da je medju ovim radnjama koje vec znamo...eto, hvala unapred :)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ja samo znam za Tehnomaniju koju pominje i Šule, ima ona u BN Bosu što ti je tamo na Galenici, a mislim da onu svoju radnju negde na Bežaniji podvode kao "radnja sa oštećenom robom" pa tu imaš ono, zagreban frižider ali kao nešto povoljniji etc.

Ali ne očekuj neke niže cene.

Link to comment
Share on other sites

da i meni je samo tehnomanija u glavi...i mislim da je bio neki bas jeftiniji tehno shop i to izmedju outleta preko puta arene ali nesto kapiram da to ne radi vise...ako neko jos ima nekih ideja ili informacija, neka zbori...ili neka cuti vecno! :)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

da imam toliko vremena, narucio bih od svojih iz usa i ispalo bi me vise od pola jeftinije...znaci nisam za dzabe napisao da mi treba u bg-u shop...takve ideje idi u boss-ovu fabriku u nemackoj da kupis odelo, tamo ti je 30% off u odnosu na ovde znam i sam...drugo, nisam spominjao kolicinu, ne treba mi ceo kontigent stvari...trece, ako racunas put i rizik na carini, nikako ti se ne isplati ta madjarska...ali daj da ne otvaramo plz sad i temu kupovina u obliznjim zemljama, nego ako neko ima konkretan predlog jos neki, bio bih mu zahvalan...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

cetvrto, sto tebi ljudi uopste daju savet kad ih naduvas?

E EVO XOMI IMA SUPER AUTLET ZA TEHNIKU TU I TU I ZOVE SE ZAMISLI TEHNOMANIJA EAHEA!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Šta god da nađeš ovde u BGD-u nema šanse da ti bude jeftinije više od 10% (možda čak i 5%) nego u radnji koja nije outlet, to je čitava nauka.

Tako da obiđi par tih "na periferiji" koji kao imaju i veći izbor i veći izložbeni prostor i nadaj se najboljem.

edit: ili recimo idi u Metro, oni obično imaju ok povoljniju tehniku u odnosu na druge radnje, jedino ti treba njihova kartica ofc.

Link to comment
Share on other sites

cetvrto, sto tebi ljudi uopste daju savet kad ih naduvas?

E EVO XOMI IMA SUPER AUTLET ZA TEHNIKU TU I TU I ZOVE SE ZAMISLI TEHNOMANIJA EAHEA!

evo umesto da ti odgovorim kako bih inace, da pokazem dobru volju, reci cu samo hvala i sigurno cu otici u tehnomaniju kao sto sam vec spomenuo...a i ponestaje mi izbora...:)

@voodoo

ja prodajem samo apple, tako da ako si negde video jabuku na rasprodaji, slobodno javi...ako ne, onda budi "duhovit" negde drugo posto meni treba savet za kupovinu, a ne fazoni ljudi kojima je smisao za humor presisao u predskolskoj...

@laki

tnx bro, evo znam da imaju sve i svasta, ali nikad mi ne bi palo na pamet da cekiram mesto jer dosta retko obilazim ta mesta...good idea! :)

Da li u obzir dolaze samo nove stvari ili i ovo sto je laki rekao "roba sa ostecenjem" ?

pa s' obzirom da gledam zvucne sisteme,dvd/blue ray playere i tv,bilo bi ipak najbolje da su neosteceni...:))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ovaj lik prosto briljira sa bezobrazlukom

koji se barem ne sakriva iza cinizma da bi ispao gotivan...

ne znam dal si primetio, ali obrati paznju malo paznju...ni u jednom svom postu zapravo ne prozivam nikoga prvi niti bez razloga, ne budzim iste, ne zelim da ispadam zanimljiv na bilo cijoj kozi...ako imam nesto konstruktivno da kazem ili izlozim svoje misljenje, nikad to ne radim tako sto pokusavam da spustim nekog drugog niti ikome kvarim temu...a sad, valjda je problem to sto ne mogu da precutkujem imbecilne i nicim izazvane komentare...

a evo ga i jedan odmah ispod tvog...zar to ne bi trebalo da nosi minuse i banove, pravilo nemas sta da kazes - ne pricaj bese??? ranije ste takve postove bar brisali da ne podsticete svadju na 4umu...sad svako pise sta hoce...mislim kako god...ali koliko je prosto pitanje "jel znate neke rasprodaje tehnike u bgu?" da zaista nema nikakvog smisla postovati ako nemas neku ideju da predlozis ili sta god konstruktivno da kazes da bi mi pomogao...mislim naravno uopsteno posto se ovde bas cesto desavaju nebitni komentari i idiotske prozivke...

glavno, zaista mi je trebala pomoc za ovo i hvala ljudima na informacijama, bilo mi je hitno i vec sutra moram da obidjem sve to...;))

a sad mozete i da lockujete topic da prica ne bi opet otisla gde ne treba...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...