Jump to content

PES 2012 Demo


Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo mi izgleda kao da se kultni horor film sa nazivom PES 2011 nastavlja..igraci u odbrani i dalje imaju pomracenja svesti, golman nije vredan komentara a i dalje ima potpuno nerealnih i nemogucih pokreta i pasova..

pes 2011 je jedino bio dobar za nerviranje, jer nemas nikakvu kontrolu u odbrani..moze da te pobedi i idiot koji je prvi put uzeo dzojstik ako ga sere..to se u 2010 nikako nije moglo desiti..ako nista bar su slusali zapovesti dzojstika..

fifa ce dobiti mnogo poena ako finalni fudbal bude ovakav..

i lol za komentar da je 2009 bio najbolji..pa to je jedini fudbal gde si mogao sa jednim fudbalerom (eto ili kristijana) da krenes od centra i da driblanjem das gol..mislim ok, i to neko voli ali to je za aparate fudbal..

Link to comment
Share on other sites

ne znam zaista kakvo je vase drustvo u mom se igraju obe igrice uglavnom ali od ove verzije vise fifa, naravno po svim igraonicama je pes ali mi je bila igrivija, da ne zapocinjemo glupu standardnu raspravu, mislio sam na svoje drustvo :D

Link to comment
Share on other sites

Мени је ово много боље од једанаестице. Играчи заправо трче, то ме је изненадило, комп шева кад напада... Мање су глупи кад им даш фор, може брже да се игра на прву, мене је страшно нервирало што не може добра контра да се одради или брз напад, сад су то исправили. Шутеви лете спорије, то ми се свиђа, фаулови су побољшани (сад и за улетање у линију може да се добије фаул, као и за гажење по нози које није клизећи).

Остали су глупи одбрамбени ликови и голмани, али боље ишта него ништа, нисам ни очекивао да поправе те ствари - искрен да будем, нисам очекивао ништа да буде поправљено, само да се унапреди прошли наставак, али ето, ја лично, са таквим очекивањима, сам се пријатно изненадио. И то више него пријатно.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i lol za komentar da je 2009 bio najbolji..pa to je jedini fudbal gde si mogao sa jednim fudbalerom (eto ili kristijana) da krenes od centra i da driblanjem das gol..mislim ok, i to neko voli ali to je za aparate fudbal..

nije jedini, mogao si i na winning elevenu 3 bergkampom isto to da radish :tf:

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Па зависи који референтни систем примењујеш:)

Није тежа пер се, али комп дрибла и избегава нон стоп, па је зато теже. Против мене да играш било би ти исто ко пре:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dulio, nisam bas na to mislio, skapirao sam i ja da komp vise i bolje dribla

mislio sam na situaciju kad sam ubedjen da uzimam loptu i startujem na protivnika, dakle zakacim ga i sve to, a on prodje (ne znam da li sam lepo objasnio, bolje ne znam)

sad, nisam odigrao nesto puno tekmi, posto mi nije tu dzojstik, ali opet mi se desilo previse puta... tako da cu probati ovo od eksploziva kad nabavim dzoj!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treba da stavim PES 2012 demo ili Fifu 12 demo na neki DVD uz novine (nema mesta za oba nažalost), šta je bolje/igrivije s obzirom da je u pitanju demo (za PES znam da nudi neograničen broj desetominutnih partija sa nekoliko klubova, samo da ne bude da FIFA daje tipa dve partije i ćao)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...