Jump to content

Starcraft 2 na WCG-u!


Recommended Posts

U ovim igrama sa manje zainteresovanih trazi se upisnina pre svega da bi se sprecilo pojavljivanje trolova i spamera. Kada je besplatno ili nesto bas malo prijavljuju se svakakvi ludaci, realno niko nece da da 1000din da bi smarao ljude.

Drugo, svi smo platili ovu igru 60e iliti nesto preko 6000 dinara, tako da je glupo reci da je 1000 dinara mnogo. Razumem one sto ne zive u BG-u, daleko je, treba platiti i prevoz, jelo i sta sve ne, ali nemoguce je da nas je svega 10-tak u BG-u.

Zao mi je ovih sto su se prijavili na vreme, bas glupo sto nisu i njih ubacili. [V] Mada ima za mesec dana Dreamhack Srbija, valjda cemo se videti tamo. [8D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ne zaborave ljudi na www.starcraft.rs live blogging turnira od strane Frame-a.

Ja cu dace bog u nedleju da idem isto sa kamerom i aparatom i da ceo event snimim i slikam. Samo da dodjem kuci bad danas u 3pm obzirom da sam od juce od 6am na poslu evo do sad...

Jako mi se spava.

Frame: Nema trenutno načina da pratimo skor osim da pitamo sudije, pa ćemo sve to saznati uskoro.

Frame: U prevodu da, nema projektora za mečeve. Skor trenutno mečeva će doći uskoro.

Frame: I konačno smo na WCGu! Vrlo nam je lepo i nemamo stolice!

WTF?

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

U folderu mist vs zerox nema drugog gejma :P

Btw, dobar je bio prvi dan, upoznao sam gomilu kul ljudi :)

Drugi dan pocinje sutra od 10h ako se ne varam. Orga ce obezbediti live stream tako da svi oni koji nece biti u mogucnosti da dodju ce moci da uzivaju. Komentarisacemo Foo i moja malenkost. Link od kanala za sutrasnji strim http://www.twitch.tv/starcraft4yu

Link to comment
Share on other sites

U folderu mist vs zerox nema drugog gejma :P

Btw, dobar je bio prvi dan, upoznao sam gomilu kul ljudi :)

Drugi dan pocinje sutra od 10h ako se ne varam. Orga ce obezbediti live stream tako da svi oni koji nece biti u mogucnosti da dodju ce moci da uzivaju. Komentarisacemo Foo i moja malenkost. Link od kanala za sutrasnji strim http://www.twitch.tv/starcraft4yu

ima poseban fajl one partije na shakurasu

cestitke bistiju, ocekivano je osvojio

~~

Link to comment
Share on other sites

Sve cestitke Bistiju. Iskreno mi je drago sto se SC II Turnir odrzao u Srbiji. Medjutim moram da se pozalim :P

Glupo mi je da 10 coveka stoji liku iza glave i da gleda u njegov monitor kako igra. Mozda je to njemu ok i ne smeta ali je stvarno retardirano :/

Nerviralo me je sto sam 6 partija cekao od 10am do 2-3pm :)

Nema Video Beam ? Mogla je jedna specator masinica koja bi to pustala i da svi lepo gledamo kao ljudi.

Ali ajde nadam se iduci put da ce biti mnogo bolje obzirom da je ovo prvo odrzavanje SC II Turnira u Srbiji

Day 2 Replayz http://www.starcraft.rs/replays/WCGSC2Day2.zip

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ali ajde nadam se iduci put da ce biti mnogo bolje obzirom da je ovo prvo odrzavanje SC II Turnira u Srbiji

Nije prvo nego je drugo ;)

Jbg, dao sam sve od sebe da strim makar bude (kakav, takav), pitao sam organizaciju dal je moglo da se gleda na velikom bimu na sajmu i rekli su mi da im ljudi sa sajma to nisu dali. Kvalitet zvuka je bio los, iz prostog razloga sto nam nisu dali adekvatnu opremu i sto niko nije ni planirao da se pravi stirm za starkaft (da nije bilo fooa i mene da to urgiramo :) ).

Svaka cast bistiju <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...