Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo jedna iz Holandije, za početak, na ovom roze biciklu sam se vozikao po celom Lajdenu :D

299287_2522228814548_1218163387_3047055_835785473_n.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:( :( :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nema stada budete sad, ni njima nije palo samo sa kruske, gde se ne ubi sto se ne ubi ispod one kruske!

riba je bila pretty much angazovana politicki, dvini takodje, plus php, plus iskustvo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i niko nece da se druzi sa Dvinijem od domorodaca :tf:

do jaja su vam slike

Ma pusti, verovatno su bili na u nekoj setnji sa njima, pa im nisu prijale sarene zastave :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Moram da pitam, jel ima jos neko pored vas ? Izgleda pusto bar po fotkama. Lepo, prelepo, super ali bre pusto.

ovih prvih par slika sa bazenom je gajba jedna gde smo blejali za vikend, tu nema nikog, a ove gde sam ja je na plazi, na tom delu takodje nije bilo nikog jer nije javna plaza, nego samo plaza :) sa fensi kucama na njoj.. a inace da, na vecini mojih fotki je pusto jer izbegavam javna mesta. Turisticka sezona je novembar, decembar, januar, april i maj, sad slabo ima turista, a mauricani kad odu na plazu se ne kupaju nego zabodu u hlad i kuvaju ona njihova indijska govna, njih 20.. jedine velike javne plaze gde bude i turista i "domorodaca" je ova gde ja zivim (flic en flac), to je bas bas ogromna plaza, i jos jedna na severu, grand bay.. zaobilazim javne plaze vikendom jer smrde na kuvanja i deep fry i indijci lupaju u one njihove bongose i pevaju alala - lalala. ono sto radim kad je velika guzva i hocu da provedem dan na plazi je da odem u neki resort, platim 1000 - 1500 dnevni boravak, u to je ukljucena konzumacija, lezaljke, peskiri itd .. kacicu jos malo dok otopli slike odande, one su bas ekstra

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

odo ja dole da organizujem paradu indijaca, dvini ih omalovažava!!

DOKLE JE DOŠLO NE MOGU DVA INDIJCA VIŠE NI DA KUVAJU I SVIRAJU BONGOSE!! MORAJU TO DA RADE U SVOJA ČETIRI ZIDA!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zato sporet stoji u kuci a ne na ulici

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zato krevet stoji u kući a ne na ulici?

mislim, možemo tako do sutra, ali nemojte da skenjate temu, super slike dvini i voleo bih da u jednom trenutku napišeš neki "vodič za preživljavanje na mauricijusu" odnosno ono, kraći tekst na temu "ja doš'o i evo kako sam se snalazio prvih šes' meseci", to bi bilo super za čitanje.

Link to comment
Share on other sites

Sta se koji snalazio za 6 meseci, vidis da bezi od "domorodaca" i "divljaka" jer mu smetaju. Dosao covek da se odmori, koji moj oni imaju tu da mu smetaju. Svasta i ti Lucky. Bacis svezanj novca, privatnost zagarantovana. Zna decko sistem, za to se borio.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...