Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Elem, riknuo mi je stari mobilni nacisto, pa cu morati da uzmem nesto. E sad opet ona prica dal mi treba mobilni samo za sms i pozive ili nesto vise. Resio sam da se ne foliram i postanem pravi pozer kao peja i vitja:D. Hocu ipak neki malo bolji fon sa vecim ekranom, treba mi zbog jebenog posla recimo. Resio sam da umesto sto vucem silne sluzbene glasnike/liste lekova/sifrarnike itd. sve to lepo strpam na mob i searchujem kad mi nesto treba na poslu, a ne da listam ko budala. Mislio sam cak da uzmem neki raspali lap za te svrhe, al kapiram da bi seljaci pomislili da sam ludak neki koji vuce komp na posao:). Ovako taman mi treba mob pa da ubijem 2 muve. E sad fora je sto sam na mtsu, al ne bih menjao operatera ipak. Jeste da moze sad da se zadrzi broj, al me mrzi da svima saljem poruku da sam na novoj mrezi:). A i navikao sam na mts, mada kapiram da su isti lopovi kao ovi u telenoru i vipu. Da skratim, evo njihove ponude pa dajte neke preporuke. Jes da nemaju desire, al jbga:D. I da, jel postoji mogucnost da dobijes neki popust ako platis odmah ovo ucesce umesto na rate. Bolje mi je tako nego da mi stize svaki mesec tipa 5k za pretplatu i ratu.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/postpaid-paketi.html

P.S. Ovaj topik se brise kad se vudu vrati sa mora, ubice me ako vidi da cu da sprcam pare na mob umesto komp:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

e da, sto se cene tice...vidim da je sad vecina ponuda za dinar, a posle sve placas kroz pretplatu i rate...ugovori su uglavnom na 2 godine, ne bi mi bila frka da placam mesecno do 3-4k recimo...mada s obzirom da nisam jos primljen za stalno na poslu ne znam koliko je pametno da se obavezujem toliko unapred

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Yup, ceo koncept promene mobilnog provajdera je da ti ostane isti i prefiks na drugoj mreži, već smo o tome pisali.

Što se tiče ponuda telefona kod operatera, svi ti nude na dve godine ugovor, više nisam siguran ni da imaju na godinu dana, osim Telenora, ali uslovi su debilni (skupo je).

Od ponuđenih na MTS-u Galaxy S je svakako ok, nije loš ni ovaj LG 2x P900.

Ali ako nećeš da se vezuješ ugovorom, jedino da pogledaš dal' neki od prodavaca mobilnih (Tipa handy, smartphone store itd) nude na rate kupovinu nekom od kartica, pa ako imaš karticu onda kupiš na 6 rata itd.

Link to comment
Share on other sites

Ko sto ti rekoh na ircu, imas u telenoru onaj prenesi i surfuj 1000 ili kako se vec zove i HTC Desire S fon, to je uzeo drugar i fon je stvarno fenomenalan.

Mada mu je pretplata 1800 dinara na dve godine ali jbg, dobio je fantastichan fon za 240 eura

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/?eshop&do=phone_info&phone_id=342

Link to comment
Share on other sites

Ko sto ti rekoh na ircu, imas u telenoru onaj prenesi i surfuj 1000 ili kako se vec zove i HTC Desire S fon, to je uzeo drugar i fon je stvarno fenomenalan.

Mada mu je pretplata 1800 dinara na dve godine ali jbg, dobio je fantastichan fon za 240 eura

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/?eshop&do=phone_info&phone_id=342

da, ovo zvuci kao fina ponuda, jos ako imaju neki bonus sto menjas mrezu i prelazis kod njih:)...cek, kad ovako kupujes ti ovih 240 jura recimo koliko kosta sa tim paketom mozes da platis odmah, a mozes i na rate, ista je cena?

Ja licno nikad vise ne bih uzeo fon na ugovor jer sam se jednom dobro opekao. Ako ti je vec problem kupovina u radnji probaj da nadjes nesto u oglasima sto je kupljeno preko paketa. Ja sam tako uzeo HD2 za male pare, a kao nov.

sta su te zajebali to kad si se opekao?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ta druga opcija mi je manje verovatna...prosli put kad sam uzeo "nov" mobilni u prodavnici u balkanskoj na njemu su bile poruke na italijanskom i pozivi od pre 3 meseca:)

Pa vratiš ga nazad, kažeš ej ovo nije nov telefon? :) A i sad se sredila situacija sa tim, sad su prodavci mobilnih koji imaju makar neki lanac prodavnica itd nešto sigurnija varijanta.

Link to comment
Share on other sites

da, ovo zvuci kao fina ponuda, jos ako imaju neki bonus sto menjas mrezu i prelazis kod njih:)...cek, kad ovako kupujes ti ovih 240 jura recimo koliko kosta sa tim paketom mozes da platis odmah, a mozes i na rate, ista je cena?

Mislim da nemaju bonus nikakav sto si promenio mrezu, nisu ko mts, da ti daju takve popuste :D Mada ko zna, mozda su i uveli nesto, raspitaj se kod njih!

Kad placas u ratama isto ti je, pa vidis koliko je mescna rata tamo, na 6 rata je 4000 din mesecno, a 4 x 6 je 24 zar ne!

Link to comment
Share on other sites

I dalje je tako, a u MTS-u moraš da imaš Banca Intesa karticu.

Jedino ne znam kod VIP-a, pošto kod njih ne piše da postoje takvi uslovi na toj stranici sa detaljima ponude. Ali isto tako oni daju na rate do 30.000 din max, dok MTS nema limit, a Telenor ima limit do tipa 60.000 (što je valjda i cena najskupljeg telefona).

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic,zanima me kakav je htc hd7? Keva uzima novi pa imam mogucnost da joj dam galaxy s za hd7 ili desire S...

Desire S pre HD7, ne zbog WP7, nego je telefon preglomazan, sa lošim ekranom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vip i rate - Pitala sam pre mesec dana, rate važe samo za korisnike koji obnavljaju ugovor tj stare korisnike. E sad, ako su oni mene slagali, lažem i ja vas. [:D]

Btw, definitvno odustah od tableta, sad imam drugu trilemu. (preko Telenora) HTC Desire S, HTC Sensation ili Samsung Galaxy S2? Pare nisu problem! [^]

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

pogledah mts i telenor radnje u sdu, jos vip da overim...ovi u mtsu nemaju skoro nista, a u telenoru imaju skoro sve kao i u katalogu na netu...videcu jos malo, najverovatnije uzmem desire, mada mi je malo preveliki, moracu neku dobru futrolu...i jel ugradjuju po prodavnicama one stitnike za ekran i silikonske maske ako mi ispadne:)...btw, jel ima android dobre aplikacije za citanje i pretragu pdf tekstualnih fajlova, necu da mi oci ispadnu dok buljim u listu lekova:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...