Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ja mislim da je to zato što je nama najviši standard pa su i najviše cene!
ali nisam znao da su u mađarskoj ovoliko jeftiniji, pa to se isplati i bez povrata PDV-a da se kupi, a kamoli sa njim.
Cene u tabeli su bez PDV mislim.

Послато са SM-A736B помоћу Тапатока

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

ozbiljno? nema više ono kupiš telefon u jebtelu i onda ne radi na mtsu?

"Ovi moji", tj Huawei znam da još od negde od modela iz 2017. na ovamo nisam video zakljulčanog na neku mrežu, a prodao, preprodao i servisirao na stotine, što domaćih, što stiglih iz insotranstva.

Bilo je budalaština sa nekim ajfonima da dođu na telenoru ili mtsu . Ali većinom telefone zaljučane na neku mrežu nisam video baš dugo dugo. Naravno, nije zgoreg pitati i biti oprezan pri kupovini, ali generalno se to više uglavnom ne radi.

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

"Ovi moji", tj Huawei znam da još od negde od modela iz 2017. na ovamo nisam video zakljulčanog na neku mrežu, a prodao, preprodao i servisirao na stotine, što domaćih, što stiglih iz insotranstva.

Bilo je budalaština sa nekim ajfonima da dođu na telenoru ili mtsu . Ali većinom telefone zaljučane na neku mrežu nisam video baš dugo dugo. Naravno, nije zgoreg pitati i biti oprezan pri kupovini, ali generalno se to više uglavnom ne radi.

strava, nisam imao pojma, doduše jako dugo nisam ni kupovao telefon preko operatera na rate, ali dobro je znati.

mislim da je poslednji bio Note2 koji sam uzeo na Telenoru pa slao onaj neki zahtev pa mi oni slali posle SMS-om da je otključan telefon ili kako beše 🙂

2 hours ago, Santa said:

Cene u tabeli su bez PDV mislim.

Послато са SM-A736B помоћу Тапатока
 

sve cene ili samo neke? pošto ove srpske deluju sa PDV-om. Kad bi se dodao PDV na ove iz drugih zemalja, onda bi bile skuplje od srb.

a ako su sve cene bez pdva onda je opet mađarska najjeftinija samo je za mene kao kupca sve skuplje 20% kod svih tj. 27% ili koliko beše mađari rokaju, i dalje deluje povoljnije.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mladenq said:

sta je alternativa vancedu za ios?

kao ajfon njumbara, nasao sam ovaj uyouplus, koji radi korektno, samo sto ga moram resetovati svakih 7 dana

ima nesto prakticnije?

Ne koristim ajfon (ofc), ali pise se da ima neki Cercube/Cercube Plus za YT bez reklama i dodatne pogodnosti.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Lucky said:

strava, nisam imao pojma, doduše jako dugo nisam ni kupovao telefon preko operatera na rate, ali dobro je znati.

mislim da je poslednji bio Note2 koji sam uzeo na Telenoru pa slao onaj neki zahtev pa mi oni slali posle SMS-om da je otključan telefon ili kako beše 🙂

Niakd preko operatera, i uvek polovan, izuzetak prvi fon u životu bio nov u radnji nekoj u BG, i prošlog leta Honor 9X Lite, jer pisao sam koliko je predobar to telefon bio za tih 14 ili 16k, da sam morao uzeti :) Taj fon mi je poleteo iz ruke metar uvis, pao na pločice, i razbio pločicu, nije mu ništa bilo :)

Još jedan fun fact - mnogo mnogo često sam pri kupovini telefona za preprodaju ili sa nekom sitnom manom za srediti naišao na vlasnike koji su verovali i tvrdili da je teleofn zakljulčan na njihovu mrežu, valja po tom nekom defaultu, da bih posle prosto ubacio druge kartice i video da sve radi. Da, bila j i fora, valjda sa nekim alkatelima, bude ti SIM1 slot zaključan na tu mrežu, a u SIM2 rade sve kartice.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

Još jedan fun fact - mnogo mnogo često sam pri kupovini telefona za preprodaju ili sa nekom sitnom manom za srediti naišao na vlasnike koji su verovali i tvrdili da je teleofn zakljulčan na njihovu mrežu, valja po tom nekom defaultu, da bih posle prosto ubacio druge kartice i video da sve radi. Da, bila j i fora, valjda sa nekim alkatelima, bude ti SIM1 slot zaključan na tu mrežu, a u SIM2 rade sve kartice.

da, da, za ovo sam i ja čuo više puta. mislim da su ljudi prosto prihvatili to pa nisu ni hteli da proveravaju, a telefon totalno otključan.

znam za lika koji je "otključavao" telefone na KP tako što pošalješ imei i pare i on ga "remote otključa" a zapravo ne uradi ništa jer je telefon od starta već otključan 🙂

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

da, da, za ovo sam i ja čuo više puta. mislim da su ljudi prosto prihvatili to pa nisu ni hteli da proveravaju, a telefon totalno otključan.

znam za lika koji je "otključavao" telefone na KP tako što pošalješ imei i pare i on ga "remote otključa" a zapravo ne uradi ništa jer je telefon od starta već otključan 🙂

:D Vrh, ja sam tako pri kupovini obarao cenu telefonu desetak eura za dekodiranje, a ono tipa P10 lite,znam da nikad ni jedan nije bio zakljčan :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Elem, pošto je žena odlučila da si uzne ajfon, ja sam preuzeo od nje Huawei P30 Pro, sad star nešto preko dve godine, pa rekoh da ukratko uporedim sa Xiaomi Redmi Note 10Pro koji sam do tad koristio posle oko mesec dana na Huawei. 

Zapažanja za Huawei P30 Pro:

- Ovo je baš bio aždaja telefon kad se pojavio, zapravo pokušavam da nađem i jedan feature koji telefoni 2.5 godine kasnije rade bolje od njega i dosta je teško. Malko me nervira senzor otiska prsta ispod ekrana, više mi se sviđa opcija na dugmetu, ali nije značajno. 
- Iako su svi hvalili Redmi Note 10Pro kao mega dobar sa baterijom zaključujem da mi Huawei radi bolji posao onako kako ga koristim. Tipa P30 na kraju dana bude uvek na 25-30%, dok Xiaomi bude ispod 10% što mi onda stvara tenziju da li ću imati dovoljno baterije. Interesantno je na primer da imam 65W punjač, ali da se Huawei na njemu ne puni punom brzinom od 40W, to radi samo na svom punjaču, verovatno neka posebna tehnologija u tom trenutku, malo bedak, ali se solidno puni i na ovome. Redmi se puni brže na jačim punjačima.
- Kamera je najveće unapređenje svakako, pre svega slike noću su bolesno dobre (što sam doduše i znao jer ga je žena koristila), prosto je bar dve klase ispred Redmi, čak je bolji i od jačih Xiaomi modela koje sam probavao, npr Mi 11 Pro je bio poslednji od tih. 
- Pominjao se ovde refresh rate - Redmi Note 10Pro ima refresh od 120Hz i ja sam ga stalno držao upaljenim, kad sam ga uzeo to mi je bio kao super feature. P30 Pro ima standardnih 60Hz, apsolutno nikakvu razliku nisam primetio 🙂 Doduše ostavljam da je to samo do mene i da ljudi zapravo vide ozbiljan downgrade, ja ne vidim. 

 

Sve u svemu flagship od pre 3 godine i dalje kida budžet fon od prošle godine, ali ne dramatično, jedina značajna razlika je zapravo kamera. 

S druge strane juče kevi uzeh Redmi Note 11 (običan) za nekih 20.000 dinara u kešu (na akciji) ili 600 dinara mesečne pretplate kod operatera na 24 meseca. Ma ljudi za 170 evra je ovo telefon za sve pare. Ja bih rekao da za preko 80% korisnika ne treba ništa bolje, a pogotovu ne penzionerima 🙂 Pritom čak po toj ceni potpuno besmišljava neke one varijante od 120-150 evra jer ima 6GB+128GB memorije, ništa ti više ne treba realno... 

 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2022 at 10:01 AM, Zwerko said:

Elem, pošto je žena odlučila da si uzne ajfon, ja sam preuzeo od nje Huawei P30 Pro, sad star nešto preko dve godine, pa rekoh da ukratko uporedim sa Xiaomi Redmi Note 10Pro koji sam do tad koristio posle oko mesec dana na Huawei. 

Zapažanja za Huawei P30 Pro:

- Ovo je baš bio aždaja telefon kad se pojavio, zapravo pokušavam da nađem i jedan feature koji telefoni 2.5 godine kasnije rade bolje od njega i dosta je teško. Malko me nervira senzor otiska prsta ispod ekrana, više mi se sviđa opcija na dugmetu, ali nije značajno. 
- Iako su svi hvalili Redmi Note 10Pro kao mega dobar sa baterijom zaključujem da mi Huawei radi bolji posao onako kako ga koristim. Tipa P30 na kraju dana bude uvek na 25-30%, dok Xiaomi bude ispod 10% što mi onda stvara tenziju da li ću imati dovoljno baterije. Interesantno je na primer da imam 65W punjač, ali da se Huawei na njemu ne puni punom brzinom od 40W, to radi samo na svom punjaču, verovatno neka posebna tehnologija u tom trenutku, malo bedak, ali se solidno puni i na ovome. Redmi se puni brže na jačim punjačima.
- Kamera je najveće unapređenje svakako, pre svega slike noću su bolesno dobre (što sam doduše i znao jer ga je žena koristila), prosto je bar dve klase ispred Redmi, čak je bolji i od jačih Xiaomi modela koje sam probavao, npr Mi 11 Pro je bio poslednji od tih. 
- Pominjao se ovde refresh rate - Redmi Note 10Pro ima refresh od 120Hz i ja sam ga stalno držao upaljenim, kad sam ga uzeo to mi je bio kao super feature. P30 Pro ima standardnih 60Hz, apsolutno nikakvu razliku nisam primetio 🙂 Doduše ostavljam da je to samo do mene i da ljudi zapravo vide ozbiljan downgrade, ja ne vidim. 

 

Sve u svemu flagship od pre 3 godine i dalje kida budžet fon od prošle godine, ali ne dramatično, jedina značajna razlika je zapravo kamera. 

S druge strane juče kevi uzeh Redmi Note 11 (običan) za nekih 20.000 dinara u kešu (na akciji) ili 600 dinara mesečne pretplate kod operatera na 24 meseca. Ma ljudi za 170 evra je ovo telefon za sve pare. Ja bih rekao da za preko 80% korisnika ne treba ništa bolje, a pogotovu ne penzionerima 🙂 Pritom čak po toj ceni potpuno besmišljava neke one varijante od 120-150 evra jer ima 6GB+128GB memorije, ništa ti više ne treba realno... 

 

Mnogo štošta novo danas nije ni pomena vredno u poređenju sa Huawei P30, P30 pro i Mate serijom, ali to smo već apsolvirali... Pošto se meni premonogo Huawei provuklo kroz ruke, jer ih iservisriam i prodajem polovne poslednjih godina, čak imam jedan p30 pro rasturen u delove, ako ti nešto, ne daj bože zatreba, javi :D, - elem zagrizoh i poručih Motorolu Edge 20, ima neki bundle sa nekim Lenovo satom u Gigatronu, sat cenim prodati za 20-30 eura, i tako će me nov fon na kraju izaći nešto ispod 30k. 

Na papiru ima neke nestvarno dobre spcifikacije - Osvežavanje ekarana: 144Hz OLED HDR10+, 108 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix sa OIS na 3x optičkom zumu i 32MP prednju, i debljinu 7mm, lično poklapa mi par spšecifičnih preferenci, "opipao" sam je uživo - tanka, fina, otisak sa strane, i NEMA USRANI ZAKRIVLJENI EKRAN. Za koju nedelju očekujemo manji review, ILI prodaju povoljno na Mali ogalsi :D

Edit - link za akciju

https://gigatron.rs/mobilni-telefoni/motorola-edge-20-frosted-white-128gb-+-lenovo-smart-watch-s2-bundle-507267

Edited by millanče
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zwerko said:

E da, sad kad pomenu - zakrivljeni ekran mi je minus na P30 Pro, nije strašno ali bi bilo bolje da ga nema.

Jedna od većih budalaština na modernim telefonima, jedina svrha mu je da veštački nabudži stats - dijagonala ekrana i screen-to-body ratio, i, ok, izgleda lepo na oko, a bez ikakve objektivne koristi (a sa brdom irititantnih problema) 

Edited by millanče
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

Jedna od većih budalaština na modernim telefonima, jedina svrha mu je da veštački nabudži stats - dijagonala ekrana i screen-to-body ratio, i, ok, izgleda lepo na oko, a bez ikakve objektivne koristi (a sa brdom irititantnih problema) 

ovo obilato koriste u automobilima danas. ne ovo za zakrivljeni ekran već za dijagonalu. Kao "10 inča bord kompjuter full kolor ludilo" i sad meni mozak odmah vidi neki normalni ekran naviknut na normalne ekrane, ali ono ustvari je aspekt 10:1 i samim tim tih 10" je ekran dijagonale 2cm u visinu :))

13 hours ago, millanče said:

Mnogo štošta novo danas nije ni pomena vredno u poređenju sa Huawei P30, P30 pro i Mate serijom, ali to smo već apsolvirali... Pošto se meni premonogo Huawei provuklo kroz ruke, jer ih iservisriam i prodajem polovne poslednjih godina, čak imam jedan p30 pro rasturen u delove, ako ti nešto, ne daj bože zatreba, javi :D, - elem zagrizoh i poručih Motorolu Edge 20, ima neki bundle sa nekim Lenovo satom u Gigatronu, sat cenim prodati za 20-30 eura, i tako će me nov fon na kraju izaći nešto ispod 30k. 

 

al su pokrali sve šta su mogli, sat je apple watch 1/1 a telefon samsung galaxy uz malo iphonea 🙂

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Lucky said:

ovo obilato koriste u automobilima danas. ne ovo za zakrivljeni ekran već za dijagonalu. Kao "10 inča bord kompjuter full kolor ludilo" i sad meni mozak odmah vidi neki normalni ekran naviknut na normalne ekrane, ali ono ustvari je aspekt 10:1 i samim tim tih 10" je ekran dijagonale 2cm u visinu :))

al su pokrali sve šta su mogli, sat je apple watch 1/1 a telefon samsung galaxy uz malo iphonea 🙂

Pa to je neka još ekstremnija pitagoreanska gimnastika nego zakrivljeni ekrani, jbt :D Bitno je da "na tarabi" piše ono nešto primamljivo, a :D

A to veliš za Motorolu Edge 20 iz iskustva, i da ću se razočarati? Ili  samo ceniš po fotkama?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

Pa to je neka još ekstremnija pitagoreanska gimnastika nego zakrivljeni ekrani, jbt 😄 Bitno je da "na tarabi" piše ono nešto primamljivo, a 😄

A to veliš za Motorolu Edge 20 iz iskustva, i da ću se razočarati? Ili  samo ceniš po fotkama?

ma za motorolu pričam po dizajnu, nisam ti baš relevantan za korišćenje.

pisao sam već ovde, imam kao sekundarni onaj motorola one koja god da je tačna oznaka, šljakao je ok prvih x meseci a sad već radi presporo iako bukvalno imam 3 aplikacije na njemu. Ali znam da su ovde drugi pisali da njima radi motorola skroz ok, tako da je možda do mene.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Lucky said:

ma za motorolu pričam po dizajnu, nisam ti baš relevantan za korišćenje.

pisao sam već ovde, imam kao sekundarni onaj motorola one koja god da je tačna oznaka, šljakao je ok prvih x meseci a sad već radi presporo iako bukvalno imam 3 aplikacije na njemu. Ali znam da su ovde drugi pisali da njima radi motorola skroz ok, tako da je možda do mene.

Aha, pa videćemo onda kako i šta, meni je plan bio da povoljno uplivam u te moderne "feature" tipa kamere, osvežavanje ekrana preko 60HZ, noviji android, i da vidim vredi li to čemu ili je sviranje onoj stvari :D 

Inače prvo sam bio rešio neki Google Pixel uzeti, nahvalili su ih masovno, i lepo sam se napržio na Pixel 6, 6 Pro ili 7, i odustao jer nemaju dva SIM slota, imaju jedan i eSIM, to mi nikako ne odgovara.

Ima li ko iskustva sa Pixelima, bi li ih preporučio?

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Zavisi i koja Motorola, ja imam Edge 20 pro, i meni je OK. Skoro pa stock android, to mi je prednost. Ima neki Snapdragon, od ovih jačih, i 12 GB memorije... tako da kapiram da sam miran neko vreme. Trebalo bi da dobije i Android 12. Kamera je nekih 100nešto megapiksela, vidim poznavaoci kažu da nije nešto, meni je dobra, mada meni su kamere na telefonima već nekih možda i 10 godina zadovoljavajuće 🙂 a ionako te slike koje snimim ni ne gledam posle 🙂 Ne znam koje su sada cene i koja je sada Motorola aktuelna, ali meni je prošle godine kada sam uzimao delovala kao best buy, ne mogu da opravdam da dam 500-1000 ili koliko god evra za telefon, koji će mi realno 🙂 

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, millanče said:

Ima li ko iskustva sa Pixelima, bi li ih preporučio?

Ja sam uzeo Pixel 6 pre nekih dva meseca, i izuzetno sam zadovoljan. Baterija, kamera, brzina, funkcionalnost, sve je super.

Nisam hteo Pro, jer je preveliki, mada i ovaj je mozda malo nezgodan za rukovanje jednom rukom. Jedina stvar koja me nervira je sto nema Face recognition unlock, ali nadam se da ce Google da ispravi to nekim updateom.

Inace, i fingerprint u pocetku je radio prilicno lose (~50% uspesnost), ali izgleda su i to ispravili, sada mi mozda svaki deseti put trazi da ponovim skeniranje prsta, i onda prodje iz drugog pokusaja.

Zena ima 4a vec par godina, i takodje sve pohvale za telefon, osim onoga sto sam pomenuo na drugoj temi (pa si odgovorio 🙂 ), sto je poceo ekran nesto da treperi.

Ono sto sam citao o 7 i 7 Pro deluje da sam se mozda zajebao, i da je bolje da sam sacekao jos mesec dana i uzeo njega odmah umesto 6, ali nema veze.

Inace, to za dva sim slota te kapiram, ja sam na P30 Pro koristio oba, a sad prelaskom na Pixel sam jednostavno drugu karticu samo iskulirao, i koristim je samo kada putujem u Srbiju. Problem je sto je prepaid, pa nekada zaboravim da uplatim dopunu, pa mi sve ode, ali jbg nema veze. Ne znam da li postoji mogucnost da se postojeca vip prepaid kartica prebaci na eSim, to bi mi poprilicno olaksalo.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2022 at 12:30 PM, sttevann said:

Ja sam uzeo Pixel 6 pre nekih dva meseca, i izuzetno sam zadovoljan. Baterija, kamera, brzina, funkcionalnost, sve je super.

Nisam hteo Pro, jer je preveliki, mada i ovaj je mozda malo nezgodan za rukovanje jednom rukom. Jedina stvar koja me nervira je sto nema Face recognition unlock, ali nadam se da ce Google da ispravi to nekim updateom.

Inace, i fingerprint u pocetku je radio prilicno lose (~50% uspesnost), ali izgleda su i to ispravili, sada mi mozda svaki deseti put trazi da ponovim skeniranje prsta, i onda prodje iz drugog pokusaja.

Zena ima 4a vec par godina, i takodje sve pohvale za telefon, osim onoga sto sam pomenuo na drugoj temi (pa si odgovorio 🙂 ), sto je poceo ekran nesto da treperi.

Ono sto sam citao o 7 i 7 Pro deluje da sam se mozda zajebao, i da je bolje da sam sacekao jos mesec dana i uzeo njega odmah umesto 6, ali nema veze.

Inace, to za dva sim slota te kapiram, ja sam na P30 Pro koristio oba, a sad prelaskom na Pixel sam jednostavno drugu karticu samo iskulirao, i koristim je samo kada putujem u Srbiju. Problem je sto je prepaid, pa nekada zaboravim da uplatim dopunu, pa mi sve ode, ali jbg nema veze. Ne znam da li postoji mogucnost da se postojeca vip prepaid kartica prebaci na eSim, to bi mi poprilicno olaksalo.

 

Definitnvno i ja za eventulani prelazak na Pixel razmišljam da sačekam dogodine, da sredim stvari u životu tako da mi nije problem da koristim e-sim, i možda povoljno dogovdine da pazarim na nekoj akciji sedmicu i korsitim sa ispeglanijim softverom i tako to. Ili osmicu kad izađe. Do tada, Motorola Edge 20 deluje korektno. Pazario sam je, izašla me je neto oko 31000 kad sam prodao sat, mislim da te pare vredi, i da je vrlo verovatno bolja za nijansu od Xiaomija raznih u toj ceni.

Ekran je prelep i brz, to mi je najveći plus, taj refresh koji ide do 144hz čini sve nestvarno brzim i tečnim, pravo uživanje korsititi fon.

@manson Glavna kamera od 108MP mi je super, mislim da i ova i tvoj pro korsite istu glavnu, ključna razlika je što ova ima lošije wide i zoom, tačnije ove su skoro pa besmislene, moglo je komotno bez njih i da bude povoljniji fon. I ovo je inače i opšti konsentus svih mojih proba i praćenih review-a za midrangere, glavna kamera top, a ostale je moglo bez.

To mi je uglavnom i najvažniji nauk iz ove avanture sa kupovinom novog fona i probavanja, čačkanja raznih izloženih, čitanja rivjua i slično, a to je da za neke top wide-zoom-lowlight-night-macro snimke MORA da se isprsi 600-1000+ eura za ovogodišnji ili prošlogodišnji PRO-MAX-ULTRA model nekog od najrenomiranijih proizvođača. Ukoliko to nije preterano bitno, jako sposoban i fin telefefon se može relativno povoljno nabaviti za manje pare tako što se uzme neki aktuelni midranger ili prošlogodišnji flagship na nkeoj akcijici.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Елем, другари, ако неко има пар конкретних савета око ReVanced. Али не типа срање ти је фон и сл.

Скинуо сам одавде

https://revanced.io/

све и апк, и микрог и менаџер, који се изгледа не одржава и не ради ама баш ништа. Имам верзију 17 нешто и сада је проблем што не могу да инсталирам ни нови МикроГ ни нови Вансед (верзиај 18 нешто). Просто ми избаци да не може да инсталира. Да ли је Гугл нешто закључао, да ли ја радим нешто лоше (можда да сваки пут ручно уклоним све и инсталирам нове верзије) или има нека трећа фора? Помињали сте овде нешто да користите менаџере, али нисте рекли које, и да све лепо ради. Бисте ли подели са мном? Ако може и линкове да знам шта да свучем.

Мото Г8, Андроид 11. Није рутован.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, overkind said:

Елем, другари, ако неко има пар конкретних савета око ReVanced. Али не типа срање ти је фон и сл.

Скинуо сам одавде


https://revanced.io/

све и апк, и микрог и менаџер, који се изгледа не одржава и не ради ама баш ништа. Имам верзију 17 нешто и сада је проблем што не могу да инсталирам ни нови МикроГ ни нови Вансед (верзиај 18 нешто). Просто ми избаци да не може да инсталира. Да ли је Гугл нешто закључао, да ли ја радим нешто лоше (можда да сваки пут ручно уклоним све и инсталирам нове верзије) или има нека трећа фора? Помињали сте овде нешто да користите менаџере, али нисте рекли које, и да све лепо ради. Бисте ли подели са мном? Ако може и линкове да знам шта да свучем.

Мото Г8, Андроид 11. Није рутован.

Ja pre par meseci bey probema standardnim putem instalirao stari dobri vanced na novu Edge20, sveradi kao sat, piči sa starim vancedom dok se to ne ispegla.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ајде што си ми помогао. Али што си ме и научио. Везе ја нисам имао како ово у ствари ради.
Диван си.

Кад изађе нешто ново, само скинем тај АПК и инсталирам преко постојећег? И микроГ и ЈТ? И менаџер?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Au koju gimnastiku moraš da sprovodiš da bi sklonio reklame za youtube 😞

Mislim, Google drži u Chrome storeu ad-bloker za youtube (što mi nikad nije bilo jasno kako i zašto 🙂 pa ne znam što se toliko cimaju oko mobile zaštite. Potencijalno zbog procenta broja korisnika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...