Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

20 minutes ago, Dule_smor said:

ja sam mislio da je taj deo sredozemlja hladniji...doduse mi smo bili na apsolvenstkoj pocetkom juna kod Barselone i bilo je ledeno, nije moglo da se kupa

pa šta ga znam, evo izguglao sam neki sajt - https://seatemperature.info/palma-de-mallorca-water-temperature.html

deluje da je i dalje prilično kul za plivanje. 

u junu je logično da je hladnije jer se nije još ugrejalo more.

Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2022 at 3:29 PM, Dule_smor said:

Kakvo je vreme sad na Majorci, kapiram da ipak ne moze da se kupa u moru?

Ne znam da li moze, i ja i moj klinac se kupali 😄

Salim se, naravno da moze, temperatura vode je tih dana dok sam bio tamo bila izmedju 23-25 C, tako da je to skroz ok. Prepuno je bilo inace, s obzirom da je trenutno raspust u Svici i Nemackoj, pa su porodice sa malom decom nagrnule.

U Julu i Avgustu je tamo voda pretopla, tako da za nekog ko je navikao na toplije ovo zvuci hladno, ali meni je skroz ok. Jebeno je kada duva vetar (a ima ga cesto) pa je taj izlazak iz vode dok se ne uvijes u peskir bas bolan 😄

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

realno 

ja sam naleteo na par rivjuova (fato nemoj obe noge!) i uglavnom su hvalili bateriju, ekran, ceo taj inzenjerski deo oko hladjenja, ali gejmerski telefon... mozda sam previse nazadan, pa ne razumem gejming i gledanje filmova na telefonu. ali valjda ima smisla sa ovom novom ADHD generacijom dece gde im roditelji uvale telefon u ruke pre nego sto ih stave na sisu, jebemliga 

Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2022 at 8:00 AM, millanče said:

Ladno sam ih brdo i koristio, i servsirao/prodao, i uvek imao subjektivni osećaj da je p10 malo deblji, valjda što je zaobljen, dok mi je P9 delovao tanji jer je četvrtast, izgleda... Da, ladno 7mm oba 🙂 Možda je u ovome problem 🙂 Vidim da su poslednji ajfoni svi u 7-8 mm rasponu, pa nije to strašno toliko... Samsung flegšipi guraju oko 8mm, mada je standardni s22 7.6mm, opet, može da se proguta to 😄

Maksimalno podržavaam preskakanje zlog dvojca Apple / Samsung i ekspreimentisanje sa, ako se može priuštiti, Pixel, ASUS, Motorolom, sa novim Honorom se sve kanim, ali nikako, previše me dobro služi mate 20 lite, plus mi još uvek besprekorno na njemu šljaka YouTube Vanced, ne znam kako ću bez toga dalje, iskreno 😞

Чекај, ЈутјубВ је муерте? Приметио сам да нема освежења већ неко време и појављују се огласи, али не у току видеа. Шта сам пропустио?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, overkind said:

Чекај, ЈутјубВ је муерте? Приметио сам да нема освежења већ неко време и појављују се огласи, али не у току видеа. Шта сам пропустио?

Ubijen proletos, legal reasons. Nisam probao, istina, da kloniram aplikaciju sa jednog na drugi fon, možda to može, ali pitanje je dokle ce šljakati. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evgeniy said:

realno 

ja sam naleteo na par rivjuova (fato nemoj obe noge!) i uglavnom su hvalili bateriju, ekran, ceo taj inzenjerski deo oko hladjenja, ali gejmerski telefon... mozda sam previse nazadan, pa ne razumem gejming i gledanje filmova na telefonu. ali valjda ima smisla sa ovom novom ADHD generacijom dece gde im roditelji uvale telefon u ruke pre nego sto ih stave na sisu, jebemliga 

meni se kvalitet izrade kod tih Asusa nikad nije dopadao, nekako mi je bio suviše plastičan.

možda su oni nešto popravili kasnije, ali tad kad sam gledao bili su baš nekako iza drugih.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Чекај, ЈутјубВ је муерте? Приметио сам да нема освежења већ неко време и појављују се огласи, али не у току видеа. Шта сам пропустио?

 

2 hours ago, millanče said:

Ubijen proletos, legal reasons. Nisam probao, istina, da kloniram aplikaciju sa jednog na drugi fon, možda to može, ali pitanje je dokle ce šljakati. 

ReVanced

https://www.reddit.com/r/revancedapp/

 

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Нисам имао појма. Али овај нови ревансед лепо ради. За сада. Хвала братији. 

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

@Nek' Živ bio, ću probam kad ovo prestane skroz 🙂

 

18 minutes ago, overkind said:

Нисам имао појма. Али овај нови ревансед лепо ради. За сада. Хвала братији. 

Jel' ti tražio da ukloniš stari vanced da bi radilo? I koji fon imas? 

@Lucky popravio jw kvalitet asus kos telefona, negde od zenfone 6 je bolje dosta, ono pre je bio uzas. Mislim znaš me koliko im pljujem laptopove, ne bih ovo rekao da nije tako 🙂

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Мото г8 пауер. Никаквих проблема није било. Прво микроГ па апк. Прво сам инсталирао нови па онда уклонио стари. Али радило је и пре уклањања. Остао сам улогован на мој налог, тако да је и то ОК. 

Није ми отворио редит па сам тражио сам. Сада када знам шта да тражим. Ревансед 2.82. 

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Подешавања овога што сам ја скинуо, без менаџера, изгледају овако. Икона апликације је као два троугла или стрелице на десно. Као што рекох за сада ради. 

Мени је фон нужно зло. Ништа више од тога. Ово је трећа или четврта мото г коју имам. Ради већ 2 године ко сат. 

Screenshot_20221015-162755.png

Screenshot_20221015-162846.png

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2022 at 4:04 PM, Nek' said:

Moje saucesce.

Za (re)instalaciju Vanced, treba samo skinuti Manager i odatle sve po starom.

Potvrđujem da radi i instalaciaj preko menadžera starog Vanced, dobro je, znam sigurno da proletos kad je objavljeno da se gasi sve da neko vreme nije moglo da se skine ni instalira. Vidim ima i alterantiva, doboro je, tačno bih se popizdeo da moram da se vratim na usranu osnovnu YT aplikaciju.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Opa https://www.kzk.gov.rs/pokrenut-postupak-protiv-dobavljaca-p

Quote

Komisija za zaštitu konkurencije je pokrenula postupak ispitivanja povrede konkurencije po službenoj dužnosti protiv povezanih privrednih društava Apcom iz Mađarske i Apcom Distribution iz Beograda zbog postojanja osnovane sumnje da navedena društva određuju cene „Apple“ proizvoda u daljoj prodaji u Republici Srbiji i izvršila nenajavljene uviđaje na četiri lokacije.

 

https://www.kzk.gov.rs/kzk/wp-content/uploads/2022/10/ZAKLJUCAK-O-POKRETANJU-POSTUPKA-Apple1.pdf

image.png.427aeed52f753bafa17aa4929def53b7.png

 

Zamerili se nekome, nisu podmazali gde treba, pa zato pokrenut postupak? 🙂 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da, nekome se zamerili pa je ovo opomena da treba da plate reket. Imalo bi smisla da su cene takve samo za Apple. Ali evo S22 Ultra u Gigatronu 256gb 165k dinara, u Big Bang u Sloveniji 1200eur, tj oko 141.5k dinara, vrlo sličan odnos kao i Apple.

Doduše ne treba zaboraviti ni da država Srbija ima 5% carine na uvoz pametnih telefona jer štitimo domaću proizvodnju!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@jasamnepismen za stari originalnivanced nema neke mudrosti, nanjhov sajt, skines apk faj, instaliras, to je manager, sam ce ti reci d amora prvo microg i ima u njemu dugme da se to instalira. ne moras google nalog da unosis u microg ako neces. posle moze gore YT i YT Music da se skine. Nema za ajfon, koliko s e secam.

@killYg0r jesmo odavno, postji mozda neka potencijalna komplikacija ako uzimas fon u USA, a sa Evropom ne sme biti frke.

Jebote, pljačkaju nas gde i kako stgnu!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Iz mog iskustva nekoliko telefona u poslednjih par godina nema, možeš da ih koristiš na bilo kojoj mreži. S tim da treba imati u vidu da je sada telefon u Ybtelu uz pretplatu bukvalno skuplji nego isti taj u Gigatronu. Ali dobiješ popust na pretplatu ;)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...